Eesti lindiliistud.

Märgid, medalid, ordenid, embleemid, mis tahes muud märgid, mis Sinu vormile ei teki iseenesest... Nendega seonduvad dokumendid. Muud sõjaväeteenistuse ja lahinguautasud.
Aleks
Liige
Postitusi: 695
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aleks »

Kollektsiooni lisandus selline huvitav liist - Vabaduse Risti II/3, Vabadussõja mälestusmedal, Läti Vabadussõja 10.a mälestusmedal ja Soome Hõimusõdade rist :D

Pilt
Olen huvitatud Kaitseliidu ja Kaitseväe rinnamärkidest, autasudest, dokumentidest ja sümboolikast 1918 - 1940. Võimalik erinevad variandid - ost, vahetus jne. Telefon 5092935.
Aleks
Liige
Postitusi: 695
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aleks »

Aleks kirjutas:Kollektsiooni lisandus selline huvitav liist - Vabaduse Risti II/3, Vabadussõja mälestusmedal, Läti Vabadussõja 10.a mälestusmedal ja Soome Hõimusõdade rist :D
Lindiliistude juurde ka riba autasudega.

Pilt
Olen huvitatud Kaitseliidu ja Kaitseväe rinnamärkidest, autasudest, dokumentidest ja sümboolikast 1918 - 1940. Võimalik erinevad variandid - ost, vahetus jne. Telefon 5092935.
Aleks
Liige
Postitusi: 695
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aleks »

Täna lisandus kollektsiooni selline lindiliist - Vabadussõja mälestusmedal, Kaitseliidu Valgeristi III klass ja Läti Vabadussõja 10.a mälestusmedal

Pilt
Olen huvitatud Kaitseliidu ja Kaitseväe rinnamärkidest, autasudest, dokumentidest ja sümboolikast 1918 - 1940. Võimalik erinevad variandid - ost, vahetus jne. Telefon 5092935.
Kasutaja avatar
Noor
Liige
Postitusi: 1850
Liitunud: 13 Aug, 2006 13:47
Asukoht: Euroopa
Kontakt:

Postitus Postitas Noor »

Siin minu ainukesed EW liistud, mis lõpuks õnnestus saada + KL Mütsimärk.

Pakun, et kõige huvitavam kombinatsioon on Valgetäht IV klass/KL Valgerist. (vabandan oma idiootsuse pärast aga kumb regulatsiooni järgi peaks olema esimene - ikka riiklik autasu? :dont_know: )
Siiani ei ole suutnud leida seda "klambritega" süsteemi. Ehk mõni tore päev....

Kui võimalik, ehk on kellegil lähivaates originaal portree foto liistude kandmisest? :roll:

Pilt
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Aleks
Liige
Postitusi: 695
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aleks »

Noor kirjutas: Pakun, et kõige huvitavam kombinatsioon on Valgetäht IV klass/KL Valgerist. (vabandan oma idiootsuse pärast aga kumb regulatsiooni järgi peaks olema esimene - ikka riiklik autasu? :dont_know: )
Täpselt nii - riiklik ja siis organisatsioon. Ilus liist :D
Olen huvitatud Kaitseliidu ja Kaitseväe rinnamärkidest, autasudest, dokumentidest ja sümboolikast 1918 - 1940. Võimalik erinevad variandid - ost, vahetus jne. Telefon 5092935.
Kasutaja avatar
Noor
Liige
Postitusi: 1850
Liitunud: 13 Aug, 2006 13:47
Asukoht: Euroopa
Kontakt:

Re: Eesti lindiliistud.

Postitus Postitas Noor »

Roman Tavasti valmistatud lindiliist

Pilt
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist