Tallinnas müüakse Rüütliristi

Märgid, medalid, ordenid, embleemid, mis tahes muud märgid, mis Sinu vormile ei teki iseenesest... Nendega seonduvad dokumendid. Muud sõjaväeteenistuse ja lahinguautasud.
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Collectrussia saiti pead silmas.
On suheldud ja kirjutatud selle selliga. Tal ei ole kohati pooli asjugi seal olemas, mille pildid tal seal väljas on. Ja muuseas- see ei ole kallis sait, kui võrdled hindu nende hindadega millega asju Venemaal müüakse.
Sealt saidilt olen tahtnud ka ise üht teist osta, aga küll on tulnud vastust, et seda ei ole ja toda ei ole, sry on maha võtmata... Mingi aeg tagasi oli üks vindiga punalipu teema üleval, millel hind oli väga hea ja sealt osta tahtsin...vastust ei saanudki ei mina ega ka tuttavad USA-s.
Sellist trikki et jäetakse midagi mõnsa hinnaga rippuma kasutatakse ju ikka, huvi tekitamiseks või nii.
Muuseas ma ei ole ainuke, kes on tema käest midagi osta tahtnud, ei tule sellest välja midagi. Ka venemaalt on tuttavad kogujad üritanud sealt midagi osta, vastused nagu ikka samasugused.
Õige hinnaleveli saab ikka Venemaa oksjonisaitidelt teada, kus on ka reaalselt pakutavad esemed olemas.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

tossom kirjutas:Collectrussia saiti pead silmas.
On suheldud ja kirjutatud selle selliga. Tal ei ole kohati pooli asjugi seal olemas, mille pildid tal seal väljas on.
Sellist trikki et jäetakse midagi mõnsa hinnaga rippuma kasutatakse ju ikka, huvi tekitamiseks või nii.
Muuseas ma ei ole ainuke, kes on tema käest midagi osta tahtnud, ei tule sellest välja midagi. Ka venemaalt on tuttavad kogujad üritanud sealt midagi osta, vastused nagu ikka samasugused.
Õige hinnaleveli saab ikka Venemaa oksjonisaitidelt teada, kus on ka reaalselt pakutavad esemed olemas.
Vastus Dave`lt minu eileõhtusele päringule:
The item is available. (ehk maakeeli ümberpanduna- osta, kui tahad ja müü näiteks edasi Venemaale)

http://collectrussia.com/
Nii et lase käia, kui sul muidugi mingeid probleeme temaga ei ole varasemast ajast , et ta sulle vastata ei taha.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
punker
Liige
Postitusi: 75
Liitunud: 13 Juun, 2005 19:51
Kontakt:

Postitus Postitas punker »

Aga huvitav mis võiks maksta Saksa Rist Kullas?
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Ei ole minul temaga ühtegi probleemi. Kuid korralikke vastuseid saanud ei ole ja mitte ainult Mina üksi. Järelikult ei ole Ma nii kõva tegija . :wink:

Saksa Risti kohta kullas leiad äkki siit mingit inffi:

http://www.therupturedduck.com/WebPages ... medals.htm
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist