FLAKI Märk

Märgid, medalid, ordenid, embleemid, mis tahes muud märgid, mis Sinu vormile ei teki iseenesest... Nendega seonduvad dokumendid. Muud sõjaväeteenistuse ja lahinguautasud.
Vasta
muhumetsad
Liige
Postitusi: 232
Liitunud: 04 Veebr, 2013 13:02
Kontakt:

FLAKI Märk

Postitus Postitas muhumetsad »

Teema läheb lähiajal ülesse ka wehrmacht-awards.com saidile.Mulle tundub õige kraam olema.Häguselt ,mis lugeda annab märgi tagant on BER.....SW , lisatud lingil on märk muidugi tublisti paremini säilinud aga oluline on kiri.Kindlasti ORIGINAALI saab lugeda ja näha ka siit
http://www.emedals.com/collectors-galle ... cker-g9275 Andke oma hinnang. Sama märk sarnases säilivuses on siin http://www.emedals.com/collectors-galle ... cker-g8991 Lisan hiljem lingi WAC kohta.
Manused
P9180446.JPG
P9180444.JPG
P9180451.JPG
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: FLAKI Märk

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kahuri detailid on liiga räigelt ähmased - mulle ei meeldi :|

Ja mida rohkem ma seda märki vaatan, seda vähem ta mulle meeldib. Sest kui seda ülimalt ähmast kahurikontuuri uurida, siis on ju raske uskuda, et ta on nii "ümaraks" kulunud - pigem see ongi tavapärane olematu reljeefsusega fake..

"Ärakulunud" ja/või muidu puudulik "tootjakirje" tagaküljel on ka saksa märkide "feigimeistrite" tavapärane võte :lol:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
muhumetsad
Liige
Postitusi: 232
Liitunud: 04 Veebr, 2013 13:02
Kontakt:

Re: FLAKI Märk

Postitus Postitas muhumetsad »

WAC saidil on mõned päevad üleval olnud ja tagasiside ei ole olnud hea. 99 % võlts.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: FLAKI Märk

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Ütleme siis otse, et see märk on nii s_tt, et selle äratabamiseks piisas ka kodukootud ekspertiisist :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist