Aumärgid- seisusliku ühiskonna jäänukid?

Märgid, medalid, ordenid, embleemid, mis tahes muud märgid, mis Sinu vormile ei teki iseenesest... Nendega seonduvad dokumendid. Muud sõjaväeteenistuse ja lahinguautasud.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Keegi tõmbas pisut õhku sisse ja piuksatas "Kuulge vingatsid, tenige ise märk välja" :lol:

Miks sa nii kindel oled, et sinu kaasvestlejad just sedasorti mehed pole ?

Vahest võib mõni eelkõnelejatest "COUT PATALJONI" mehi olla ?

Mõtle enne kui ütled ehk "vaata kuhu sihid!"
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

erkki5.7 kirjutas:Kuulge vingatsid, tenige ise märk välja . Käige natuke sõjaväes, siis tiba aega SCOUT PATALJONIS , siis missioonid ja tuleb. See kord paar kamraadi said ka.


Kuule poja, kui Sa kusagile sisse astud, siis ütle kõigepealt tere, vaata ringi ja kui midagi öelda on, siis päästa pudrumulk lahti.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
erkki5.7
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Veebr, 2006 21:39
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas erkki5.7 »

Tere, lugesin läbi, mis minu lahtisest arvutist siia foorumisse läks. Palun vabandust selle eelneva " vingatsi .. " eest. Kahetsen kui see kedagi solvas. Nüüd olen targem, alati login välja. Palun veelkord vabandust. Eelneva teksti kirjutaja läks eile liiga tuliseks kui vaidlesime nii Kaitseliidu svastika skandaali kui ka medalite andmise teema üle.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

erkki5.7 kirjutas:Tere, lugesin läbi, mis minu lahtisest arvutist siia foorumisse läks. Palun vabandust selle eelneva " vingatsi .. " eest. Kahetsen kui see kedagi solvas. Nüüd olen targem, alati login välja. Palun veelkord vabandust. Eelneva teksti kirjutaja läks eile liiga tuliseks kui vaidlesime nii Kaitseliidu svastika skandaali kui ka medalite andmise teema üle.
Tere, tere!
Tegijal ikka juhtub.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Selle svastika teemal räägiti täna hommikul Terevisioonis, igati asjalik jutt oli minu arvates.
Kui seda jama jälgida, siis minule on väike kahtlus tekkinud, et äkki tahetakse lihtsalt kellegile ära panna (lahti saada) ja selle pärast see jama.
Tule all on Kaitseliit, kus nagu me teame palju isamaaliste vaadetega mehi koos (ajateenistuse kaotamise vastased). Ministrihärra aga vist vähe teise vaatega, ajateenistuse kaotamise pooldaja jne...
Äkki sinna on see koer maetud. :roll: Muidugi ei tea ma asjast suurt midagi, vaid oletan. :oops:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Kuulge aga mis sellest haakristi jamast sai? Tuli nõiajaht KL is või ei?
uusmario
Liige
Postitusi: 1355
Liitunud: 28 Aug, 2005 20:30
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas uusmario »

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist