veel midagi lenduritele...

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Minule herr Antoni stiil meeldib. Karbist välja, pool tundi oma ajus ja arvutis sobramist. Juba on teada. mis värvi, juba on teada kes sellega alla kukkus, jne. Ei mingit ülemõõtmist, jutile ajamist, liigset tööd, Suts ja valmis. Pingevaba hobi.
Mis on aga kehva (kellele ema, kellele tütar!), et ta ei taha aerograafi kasutada, vaid pintseldab! Oleks vingem, usu kulla Anton, kui sa pistoliga paar jutti sussutaks! Aga nagu sa väit oled, on pintsel su suur sõber. Anna minna, tubli oled ikka.
Et mitte muud mudelivennad siin lonti põristama ei kukuks, siis lisan, et ka teie toimetamisi on huvitav kaeda.
Seega Anton-horridooooo, anna minna!
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Anton, üks küsimus veel!
Kus kohast sa hangid endale need värvilahendused ja õige kombinatsiooni numbreid-tähti?
Ma eeldan, et enamus tolleaegseid pilte on siiski must-valged?
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Mina ei oska muud öelda, kui et VÄGEV! VÄÄGEEV!!! Ka töö kiirus ja hea väljanägemine avaldab muljet, seda eriti pintsliga värvimise tõttu.

Urmas.
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Anton, üks küsimus veel!
Kus kohast sa hangid endale need värvilahendused ja õige kombinatsiooni numbreid-tähti?
Ma eeldan, et enamus tolleaegseid pilte on siiski must-valged?
Tänapäeval on andmed kättesaadavad nii netis kui kirjanduses. Nii sama lambist ei tee ma midagi valmis, enne käib ikka kõva uurimistöö. Valmistada võiks palju Eestiga seotud pilootide või väeosade masinaid kuid pigem jääb asi dekaalide taha, nendega on üks suur probleem kogu aeg.
Anton - horridoo!
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

No mina ei saa enam millestki aru: kurdetakse Dragoni halva kvaliteedi üle ja et ICM on kvaliteettoode. Maismaaasjadega on küll risti vastupidi.
See messer on küll väga hästi õnnestunud. Aerograaf on vist liigne kulutus, kui pintsliga nii välja tuleb! Sedakorda on ka dekaalid korralikult peal, nii et säbru ja läiget pole nähagi.
Võhikuna küsiks, kust lendurid haakriste võtavad?
Kas kapoti pealt on kollane maha koorunud, või ongi see laigulisus kamo?
Igal juhul on masin nii hea, et sobilikul taustal ja sobiva rakursi all pildistades oleks masin vägagi reaalne.
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

No mina ei saa enam millestki aru: kurdetakse Dragoni halva kvaliteedi üle ja et ICM on kvaliteettoode
Eks proovi ise järgi kui ei usu.
Võhikuna küsiks, kust lendurid haakriste võtavad?
osad firmad panevad pakendisse kaasa aga neid tehakse ka eraldi näiteks TEHMOD teeb.
Kas kapoti pealt on kollane maha koorunud, või ongi see laigulisus kamo?

see on selline kamo. Parbarossa alguses olid nokad kõigil kollased aga see torkas vantidele liiga silma, siis mäkerdati halli värvi peale.
Anton - horridoo!
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

Kuna hea pildistamine aitab mudeli eksponeerimisele kõvasti kaasa, siis oled ehk mõelnud teha paar alust. No näiteks betoonpinnas ja muruplats, kus peal siis hea masinaid pildistada. Sobivas kõrguses masinale ring peale klõpsida ja realism missugune.
Suurem jagu publikust ju su masinaid oma silmaga kunagi ei näegi. Mina läksin selle pärast rõngasse, et mudel tundus parem kui kaanepilt.
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
Ei noh tipp-topp värk...Aga see Dragoni Ja muu plastiku võrdlemine on nii nagu ta on. Isiklikult panin hiljuti Dragoni Ju-88C kokku, ei ütleks et nii s#¤¤ kvaliteet. Ja tiibade v-nurk jäi isegi ilusaks. Pidanuks teist veidi liivapaberiga üle käima, veits krobeline pind teisel aga noh see nii silma ei paistnud. Aga dekaalide puhul andis tunda... ikkagi dekaali jaoks siledat pinda vaja. Kahjuks momendil kodus arvuti tuksis, pilte ei ole võimalik esitada...
aga soovitaks tõesti mõnda alust. Ise sain netist alla tõmmatud GPM lennuvälja fragmendid. 1/33 teised aga natsi töötlemist ja korras...
Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Tegelikult on plaanis suvisel ajal väljas päris lennuväljal pildistada, saab veel parema reaalsuse.
Anton - horridoo!
asjaajaja
Liige
Postitusi: 800
Liitunud: 07 Dets, 2004 16:03
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas asjaajaja »

Kas Su lennukite armaada mahub ikka ühele päris lennuväljale ära? :twisted:
Kõik, mis toimub praegu, on minuti pärast juba ajalugu
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

No okupeerime siis gruppide kaupa :lol:
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Siin teemas jätkub jällegi vaatamist ja igasugu imestamist, nagu ka eelpool mainitud.
Surmaingel kirjutas:Minule herr Antoni stiil meeldib. Ei mingit ülemõõtmist, jutile ajamist, liigset tööd, Suts ja valmis. Pingevaba hobi.
Ma ei hakka seda teemat siin väga pikaks ajama, aga ütleks vaid niipalju, et ma eriti ei usu, et keegi hobiga väga suuri pingeid võtab. Küsimus on ikka selles, mis ja millises vormis kellelegi pinget pakub. Pealegi oleks väga igav kui kõik sama moodi ja tempoga asju teeksid..onju

ja veel.
FW Anton kirjutas:. Valmistada võiks palju Eestiga seotud pilootide või väeosade masinaid kuid pigem jääb asi dekaalide taha, nendega on üks suur probleem kogu aeg.
Kindlasti oled palju aega veetnud otsides erinevaid dekaale pakkuvaid firmasi, sest neid on tõeliselt palju. Mulle tundub, et nt see võiks olla eriti vajalik
http://www.xs4all.nl/~rhorta/kdeur.htm
siit ehk leidub midagi?

Kk
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Kindlasti oled palju aega veetnud otsides erinevaid dekaale pakkuvaid firmasi, sest neid on tõeliselt palju. Mulle tundub, et nt see võiks olla eriti vajalik
http://www.xs4all.nl/~rhorta/kdeur.htm
siit ehk leidub midagi?
Numbritega polegi nii kitsikus pigem erineva suuruse ja värvidega tähtedest.
Anton - horridoo!
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Messer!

Postitus Postitas ivanorav »

Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

teisel pildil ei olnud küll mustang vaid Airacobra.
Anton - horridoo!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist