Kokkutulek-näitus

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

FW Anton kirjutas:fondidest Eesti Kultuurkapital, Hasarmängumaksu nõukogu, Kultuuriministeerium jne.
ja kui siis nendes kohtades küsitakse, et mis mudeleid te näitate ja vastuseks on: natsi tankid, märtsipommitajate lennukid ja "mul on bemmil uued kummid" automudeleid siis saab raha! :)
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

ja kui siis nendes kohtades küsitakse, et mis mudeleid te näitate ja vastuseks on: natsi tankid, märtsipommitajate lennukid ja "mul on bemmil uued kummid" automudeleid siis saab raha!
Ära soga vett! Projekt tuleb korralikult kirjutada ja sealt ei küsita midagi. Tähtis on eesmärk õieti serveerida.
Anton - horridoo!
mad mats
Liige
Postitusi: 196
Liitunud: 23 Jaan, 2007 20:44
Kontakt:

Postitus Postitas mad mats »

Vabandust et oma arvamust avaldan aga ehk keegi oskab öelda mitu maailmameistrit laupäeval kohal oli...Ehk tasub selline kahurvägi vankri ette rakendada,iseasi kas need titaanid on valmis selle vankri peale istuma.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

FW Anton kirjutas:
ja kui siis nendes kohtades küsitakse, et mis mudeleid te näitate ja vastuseks on: natsi tankid, märtsipommitajate lennukid ja "mul on bemmil uued kummid" automudeleid siis saab raha!
Ära soga vett! Projekt tuleb korralikult kirjutada ja sealt ei küsita midagi. Tähtis on eesmärk õieti serveerida.
no sogan või mitte aga aastate jooksul erinevate projektidega erinevast valdkonnast taodelnud toetuseid (10 000 - 0,5 miljonit, sealhulgas mtü-dega tegelenud) ja suhtumiste ja hoiakutega tuttav. Räägin ainult kogemuste põhjal. Piisab kui komisjonis on üks vanameelne kes sõna saksa tank kuuldes pikali kukub ja rohkem pole vaja, või keegi kelle maja Harju tänaval paugu sai. Võta lahti erinevate toetuste saajate nimekirjad ja vaata kui selge on muster mille alusel raha eraldatakse.

Lisaks veel asjasse pühendatute sihtrühma hulk elanikkonnas. Teadijamad vist oskavad öelda selle protsendi palju mudelist Eestis on?

Aga mitte, et ma asjale vastu oleks aga tunnustagem tehtud tööd ja ärgem veel liialt hoogu mingem.

EDIT: tuli üks hea näide meelde, kui spordiüritusele taotlesin raha turvapiirete rajamiseks aga anti kiirabiauto kulude katteks! Milleks preventsioon kui tagajärgedga tegeleda on odavam! Aga see oli OT näide komisjonide tööst.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Vastan, et eelpool toodud asutustega suhelnud ja koostööd teinud juba 20 aastat. Minu poolt juhitud asutus saab neilt tigal aastal oma projektidele rahalist katet. Isiklikult sealt mitte kedagi ei tunne, nii et tegu pole omamehe poliitikaga. Kõik oleneb sellest kuhu rõhuasetus projekti kirjutamisel panna - st. asja tuleb osata õieti serveerida ja siin on mul suured kogemused mida võin korraldajatega jagada, avalikult ma nendest jahvatama ei hakka, ikkagi osa minu proffessionaalsetest oskustest.
Anton - horridoo!
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

No siis ei jää mul muud üle kui Sinu üle ainult rõõmu tunda.

Aga endiselt arvan, et müts maha tegijate ees ja saagu üks ja suur mitte palju ja väikseid.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Aga endiselt arvan, et müts maha tegijate ees ja saagu üks ja suur mitte palju ja väikseid.
See oleks miinimum programm aga arenemisruumi peab ka olema ja eriti siin Eestis kus mudelismi populaarsus veel väike. Seetõttu selle suure rändamine mööda maad isegi vajalik asi.
Anton - horridoo!
xawa
Liige
Postitusi: 380
Liitunud: 30 Okt, 2007 0:42
Kontakt:

Postitus Postitas xawa »

Oleks huvitav kui saaks näiteks suvel mingi Eestiga seotud militaarmudelite näituse ringlema mööda Eestimaa sõja- ning ajaloomuuseumeid.
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Oleks huvitav kui saaks näiteks suvel mingi Eestiga seotud militaarmudelite näituse ringlema mööda Eestimaa sõja- ning ajaloomuuseumeid.
Põhimõteliselt teostatav idee kuid problemaatiline. Sõjamuuseumite hulk on väike ja neid kimbutab ka ruumipuudus. Samuti oleks vitriinid probleemiks. Tekitaks küll ehk veidi külastajaid juurde kuid laiades massides mudelismi propageerimine jääks tahaplaanile. Seetõttu peale expot parimate väljapanekute rändamine mööda maakondade huvikeskusi on tulemusrikkam, saab kaasata ka laiemas hulgas organisatsioone ja ametasutusi (ka erafirmasid).
Anton - horridoo!
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Mõned plõksud on siin
http://www.album.ee/album/30046223/50105206

edit: muutsin suurust piltidel, 800x600 tundus ikke kole kribu olevat.
SuuredMootorid
Uudistaja
Postitusi: 10
Liitunud: 28 Mär, 2008 14:21
Kontakt:

Postitus Postitas SuuredMootorid »

Väga lahe üritus oli - suured tänud kõigile esinejatele :-) Selle foorumi meistrite näputööd otseülekandes vaadata on elamus omaette. Rändnäitus on hea, aga vahendeid ja organiseerimist vajav üritus - algatuseks võiks okupatsioonimuuseum näiteks panzergrenaideri määgis olevad asjad enesele vitriini osta - kas meister võiks pakkuda?
päris algaja
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Ah kuidas ma armastan neid heietusi: viime mudelid massidesse!
Kallid kaaskannatajad! Krt, meil riigis ei käi 70% (umbmäärane number) tattninadest kaitseväes, 95 % loobivad oma prügi metsa alla, 90 % kooliealistest kaakidest on pigem sisse võetud Nuke Dukest või Need for Speed´ist. Pooltel on üldse suva, mis ja kus. Peaasi, et saaks keppi ja viina! Ja nüüd hakkame mudelinäitust mööda me kallist vabariiki ringi lokustama! Mehed: millal te viimati ise muuseumis käisite? Millises? Ma puht huvist külastasin Viljandis, pühapäeval, selle linna muuseumit. Sattusin piletimüüjaga juttu ajama....mida ma kuulsin, möödunud nädalal käis 10-inimest, pühapäev olin mina teine külastaja...
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Ah kuidas ma armastan neid heietusi: viime mudelid massidesse!
Kallid kaaskannatajad! Krt, meil riigis ei käi 70% (umbmäärane number) tattninadest kaitseväes, 95 % loobivad oma prügi metsa alla, 90 % kooliealistest kaakidest on pigem sisse võetud Nuke Dukest või Need for Speed´ist. Pooltel on üldse suva, mis ja kus. Peaasi, et saaks keppi ja viina! Ja nüüd hakkame mudelinäitust mööda me kallist vabariiki ringi lokustama! Mehed: millal te viimati ise muuseumis käisite? Millises? Ma puht huvist külastasin Viljandis, pühapäeval, selle linna muuseumit. Sattusin piletimüüjaga juttu ajama....mida ma kuulsin, möödunud nädalal käis 10-inimest, pühapäev olin mina teine külastaja...
No jah... ärme teeme siis midagi. Las panevad narkotsi edasi või las leiavad selleni tee ja siis kõik muu ülejäänud - viin, naised jne. Või kuidas? Muuseumis käin ise tihti, ma lausa töötan ühes sellsies.
Anton - horridoo!
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Natukene mõtlesime Maiduga hinge tõmmata ja siis järgmist üritust organiseerima hakata.Tegelikult hakkasin täna juba pihta.Suurele ringile on veel vara mingeid lubadusi välja jagada aga oluliselt suuremasse ruumi kolime küll.Momendil sai sihikule võetud kuupäev 18.04.2009.
Mööda Eestit ringi liikumist esialgu ei plaaniks sest töö kõrvalt sellise asja vedamiseks võhma ei jätku.Samas on plaani võetud rohkem Eestit näitusele kohale meelitada.FW Antoni abipakkumise võtame meeleldi vastu.Samuti on otsest abi pakutud meediaga suhtlemisel mis tänavu oli lähes 0.

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Lgp. Anton!
Tubli, sa "käid" seal tööl?! Palju sa näed seal kooliealisi kodanikke? "Sunniviisiliselt" kokkuaetud ei lähe arvesse! Krt, sama hea on anda lapsele viiul ja las käib muusikakoolis, las õpib, mis sest, et ta ei taha. Käima peab, sest keegi tahab! Mis sunib ühte 13-16 aastast kaaki käima vaatamas miskeid tankirümakaid, sõdureid jne, plastikust moel?! Jee, ma saan aru kui see on 1:1 ja räägib sinuga, saab ronida...1:35...jääb nende jaoks lahjaks!
Loomulikult on vale ka suhtumine, et las siis panevad seda ja teist!
Minu mõte: käime ise koos, kaasame niipalju kodanikke kui saame ise kaasa, mitte, et kolistame mööda vabariigi tühje (võimalikest ehitajatest) muuseumeid ringi ja mõtleme, te oh kui äge! Asi vunkab siis kui kaasas käikisme, seletaksime, annaksime aru jne. Kellele, kus? Vat see on küimus!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist