Kokkutulek-näitus

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Fotoaparaadid,filmikaamerad molbert ja pintslid on lubatud ja teretulnud.Kätega mudeleid vaadata ei tohi.
Saali ja sellest välja kasvanud näituse leiab üles hõlpsasti.Kullo peauksest sisse ja otse lõpuni.
Elamusterohket laupäeva nii osalejatele kui pealtvaatajatele soovivad

Toomas ja Mait
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
timmpz
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 05 Mär, 2008 21:10
Kontakt:

Postitus Postitas timmpz »

Nii sai kohal käidud ja väga palju huvitavat nähtud.Näitus oli super.Eriti meeldis mulle rc autode künkaotsas sõitmine .Kohapeal teiste mudeleid vaadates tundusid nad poole ilusamad kui foorumis olevatel piltidel . Lisaks sai soetatud näituse ajal ka uus masin (kullo poest) .Sellest masinast saate infot ja pilte järgmise nädala jooksul.

Jään järgmist näitust ootama. :D
Kasutaja avatar
Markko
Liige
Postitusi: 454
Liitunud: 28 Sept, 2007 7:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Markko »

Eks Kullo pood sai niikuinii tänu näitusele oma käibele mõned numbrikesed juurde :)

Näitus ise aga oli aga väga tänuväärt ettevõtmine ning sain Panzergrenadier´i tankide põhjal väga hea näite, kuidas reaalis ja arvutis värvid erinevad. Reaalis oli näiteks IS-2 täiesti teistsugune ja tundus mitu kübekest reaalsem

Korraldajatele jõudu tulevikuks
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2196
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Pidanuks rinnasiltidele kasutajanimed juurde kirjutama, oleks saanud vähemalt tere öelda teistele.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Rinnasildil kasutajanimi oleks vast abiks olnud jah. Kuigi kui aus olla siis mil. neti maketiehitajad on enamvähem juba tuttavad.

Näitus oli vahva, ise pidin küll pool ajast ära olema aga ikka oli tore. Põrguvärk, nood ilusad autod panid mõtte liikuma et miks mitte, üks kena pärlmutter jänkiraud kapi otsas oleks ju vahva :D Samuti hariti valmis mudelautode alal nii hoogsalt et nüüd tuleb ilmselt mitu päeva asja seedida.

Järgmine aasta siis jälle, loodetavasti korraldajate jaks ei lõpe. Jõudu neile igastahes !!!!

Lugupidamisega
Levar
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

Meie, automudelistid kirjutasime igatahes paberi teiselepoolele oma foorumi kasutajanimed, oligi asi lahendatud. :)

Üritus oli vinge, eriti meeldisid mulle Urmase ja Siimu tööd. Just militaartehnika poolelt. Kahjuks ma neist küll midagi ei jaga, aga väga ahvatlevad olid. Muidugi ka teised, keegi asus oma militaartehnikaga meist paremal, nime kahjuks ei tea, samuti olid ikka Kalle lennukid omaette tase. Hakkasid isegi silma ühes lennukis turvavööd ja klambrid, polnud teisi ollagi.

Igatahjes väga väärt üritus, loodame järgmisel aastal midagi sama toredat ja lõbusat.

Peeter
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

samuti olid ikka Kalle lennukid omaette tase. Hakkasid isegi silma ühes lennukis turvavööd ja klambrid, polnud teisi ollagi.
Kas mõtlesid neid lennukeid?

Pilt
Anton - horridoo!
mürakaru
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 26 Juun, 2006 15:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mürakaru »

Käisin ka korra läbi, ilusad mudelid olid.

mürakaru
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

FW Anton kirjutas:
samuti olid ikka Kalle lennukid omaette tase. Hakkasid isegi silma ühes lennukis turvavööd ja klambrid, polnud teisi ollagi.
Kas mõtlesid neid lennukeid?

http://static2.nagi.ee/i/p/207/55/05188893de8430_l.jpg
Neid jah. Ma loodan, et ma nimedega mööda ei pannud. Ei tea selle foorumi kasutajate nimesid eriti hästi just. Igatahes, vinged lennukid olid. :)
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Neid jah. Ma loodan, et ma nimedega mööda ei pannud. Ei tea selle foorumi kasutajate nimesid eriti hästi just. Igatahes, vinged lennukid olid.
Kalle omad need kindlasti ei olnud. Need olid minu omad ja tänu kiidusõnade eest!
Anton - horridoo!
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

Minupoolsed vabandused siis. :oops:
Kel huvi, siis siit saab pilte, mõningad on küll udused, aga ei tohiks probleem olla. Midagi ehk ikka saab. Enamus siiski automudelitest, aga eks ikka militaarist kah pilte tehtud.
http://kaubi.planet.ee/?dir=./pildid/Ku ... s_19.04.08
http://black66.planet.ee/?dir=./Mudelin ... 08/Na~itus
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Black66 kirjutas:
Neid jah. Ma loodan, et ma nimedega mööda ei pannud. Ei tea selle foorumi kasutajate nimesid eriti hästi just. Igatahes, vinged lennukid olid. :)
Minu lennukitel olid minu nimega sildid juures ja need olid seal veidi tagapool Vingete lennukite rea autor parandas juba vea ära ka;)

Aga üritus oli igati õnnestunud ja Kullo maja kippus kole kitsaks nagu jääma kohati. Ma ei tea kas sellist nii erinevate liikide ühis näitust meil enne tehtud on, aga tundub, et tegu oli meie oma Model Expo sünniga. Mina küll loodan nii. Ja mul on väga hea meel, et mul on sellel esimesel näitusel osaleja tänukiri ja puha. Korraldajate suunas suur kummardus tehtud töö ja nähtud vaeva eest! Mina loodan järgmine aasta jälle kohal olla:)

Kk
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Teate, mul ajab lausa nutu kurku, sest ma ei saanud tulla... :cry:
Aga kus on siis kaasfoorumlaste pildid ka?

M
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Esmalt pean ütlema, et reaalis on mudelid ikka palju ilusamad kui piltidel.
See lennukite nurk oli väga hämmastav. Kalle Blohm & Voss BV-142 sai ka ära nähtud.
FW Anton, sinu lennukid üllatasid erit (heas mõttes), piltidel paistsid hoopis teistsugused kui päris elus.

Aplaus neile, kes olid mudelite juurde ka seletavat infot pannud. Mina ise kahjuks selleni ei jõudnud, sest nagu tavaliselt läks hommikul hullemaks kiirustamiseks. :wink:

Igal juhul oli väga silmaringi avardav: 300km/h sõitvad autod, auruvedurid, ronge eri skaalades, tiivulisi olendeid- Luft 46 ka hulka, hiiglaslikke laevu, super läikivad stendiautod, üliinimlik IS-2 ja mägironijad.

Kokkuvõttes võib öelda, et VÄGA vahva üritus oli ja üllatas oma suurustelt. Algul oli vist enamusel meist ettekujutus, et istume kusagil nurgas jalad laual ja igavleme, aga tegelikus ei saanuks olla erinev. :)
Suured tänud korraldajatele!


(Üks meist läheb vist puldikate peale üle.:lol:)


Vahva vahva

Siim
Viimati muutis Panzergrenadier, 20 Apr, 2008 8:54, muudetud 1 kord kokku.
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tunnen kaasa kõigile, kes plaanisid tulla, aga mingil põhjusel ei saanud, sest üritus läks tõega täie ette! Siis kui Toomas algselt idee välja käis, olin ausalt öeldes veidi skeptilisel arvamusel - tundus et tuleb lihtsalt selline oma ala friikide tavapärasest suuremat sorti kokkutulemine - no et kaeme üksteise tegemisi ja veedame koos lõbusa päeva. Aga tulemus üllatas meeldivalt - osavõtjaid oli palju, seda tänu nii Toomase kui Maidu organiseerimisele, samuti tungles külastajaid hooti sellisel hulgal, et kitsastes koridorides, kus oli osa laudu, tuli pidevalt kõht sisse tõmmata... :wink:
Ning igas mõttes tuleb nõustuda timmpz -i poolt kirjapanduga, et oma silmaga üle vaadates on mudelid palju kenamad, kui fotodel.

Nii et veelkord tänud korraldajatele!

Urmas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist