Sd.Kfz.171 Panther Ausf.A (Late Production)

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Sd.Kfz.171 Panther Ausf.A (Late Production)

Postitus Postitas KASTNER »

Oi oi oi... mul on lausa häbi selle tanki pilte siia üles panna! :(
Eks vaadake mida ma mõtlen.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

No mis sa ikka häbened, ma arvan et võiksid hoolega kaaluda, kui reaalne oleks ühe aerograafi-kompressori muretsemine lühemas perspektiivis? Ma kujutan ette, et siis tuleks sul see värvimise osa palju paremini välja.

Urmas.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2112
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

...Samas, kui jätkad pintsliga värvimist, siis soovitan edaspidi mudelite valikul juhinduda sellest, et värvimisel oleks värviskeem (saksa mudelite puhul siis) pigem hall, sest seda heledat lihtsalt ei ole võimalik normaalselt pintsliga peale kanda niiviisi, et ta ka kataks. Panzergrau on aga piisavalt tume, et juba kahe kihina vedelat värvi peale kandes jääb tulemus väga normaalne.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Nõustun eelpoolmainituga.


Tahaks küsida, mis värk sul selle tumehalliga on? Miks see torn niimoodu ärakulunud on? Reaalses elus sellist asja juba ei kohta. Niimoodi puhtaks ta küll ei kulu ja pealegi on torninumbrid sul veel halli peal, seega järgmine tõsine loogikaviga.

Koostamine on aga päris õnnestunud, seega jätka ikka rõõmsa meelega, aga see hall jäta küll mängust välja.
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas KASTNER »

Vot seda halli ma silmas peangi! Ma jõutsin kõik selle halli sinna torni peale mökerdada ja siis avastasin, et tegin jälle selle lolli vea! :cry:
Peeter144
Liige
Postitusi: 279
Liitunud: 28 Mär, 2006 19:21
Kontakt:

Postitus Postitas Peeter144 »

Mis sa selle halli pärast põed. Las liguneb päevakese torusiilis, siis nühid halli maha ja värvid õigesti.
Tiger(Panther) tank, run! - Ameerika vanasõna
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

KASTNER kirjutas:Vot seda halli ma silmas peangi! Ma jõutsin kõik selle halli sinna torni peale mökerdada ja siis avastasin, et tegin jälle selle lolli vea! :cry:
Miks päevakse,? mul ligunes kusagil pool tundi AB-43 torupuhastusvahedis(põhimõttelislet torusiil, aint pooleliitrine oranž pudel) ja absull kõik värv tuli hampaharjaga hõõrudes maha :twisted:
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2112
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

Väheke offtopic ja mitte, et ma viriseks, aga:

Jõudma - jõudsin; jõudsid; jõudis; jõudsime; jõudsite; jõudsid
Hammas - hamba; hammast

Väheke lugupidamist kaasfoorumlaste suhtes õigekirja näol:)

Kristjan
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Tubli, ega endalgi ei meeldi kui vahest kaasfoorumlased ei pea lugu õigekirjast. 8)

Aga ootan juba uusi pilte töökäigust.

Marek
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas KASTNER »

Veel pilte ei ole lisada aga on siis selline küsimus, et kas see torusiil plastmassi ei hakka sööma? :?
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Torusiil ei tee tavaliselt plastikust mudelile midagi - ainult värvi sööb pealt ära, epovalu ja metallist lisandid (kui neid muidugi on külge pandud) tuleb eelnevalt maha võtta, muidu lähevad needki kõige kaduva teed, või vähemalt muutuvad edasiseks kasutamiseks kõlbmatuks. Kõige rohkem pead tähelepanu pöörama enda ohutusele - Torusiil on sööbeleelis! Aga sellest on siin juba mitmeid kordi kirjutatud, nii et sobra veidi vanemates postingutes.

Urmas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist