1/72 lennundusmudelid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
sikorsky
Liige
Postitusi: 52
Liitunud: 07 Sept, 2008 15:41
Asukoht: Ubja
Kontakt:

Postitus Postitas sikorsky »

Tundub olevat heal tasemel teostatud mudel. Ehk tutvustad ka teisi kollektsiooni masinaid koos piltidega. Edu!

Nüüd siis lisan aga ise siia ühe hävitaja - Curtiss P-40E Warhawk. Valmistatud Academy poolt, kvaliteeti annab kiita. Siiski otsustasin sellest teha weathered outlook versiooni, kuna värvi pigment ei lasknud ühtlast pinda detailidele jätta. Baasiks Aleuudid, 1942. aastast ja kuulus 343. hävitajate ükusesse.

Pilt
Pilt
Pilt

Ja ülevaade propellerlennukitest:
Pilt
Flatride
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 26 Veebr, 2009 17:46
Asukoht: Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Flatride »

Aitäh hea soovi eest. Siin on siis veel mõned pildid minu tiivulistest sõpradest. :)

Pilt
Pilt
Pilt
silverykssilm
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 16 Apr, 2005 19:32
Asukoht: saue
Kontakt:

Postitus Postitas silverykssilm »

Flatride kirjutas:Aitäh hea soovi eest. Siin on siis veel mõned pildid minu tiivulistest sõpradest. :)

Pilt
Pilt
Pilt
Mina neid pilte ei näe?
Kas ma olen ainuke ?
Kasutaja avatar
irma31
Liige
Postitusi: 92
Liitunud: 22 Nov, 2008 17:35
Asukoht: rapla
Kontakt:

Postitus Postitas irma31 »

Ma ka ei näe.
Die another day
Liige
Postitusi: 45
Liitunud: 31 Dets, 2008 21:29
Kontakt:

Postitus Postitas Die another day »

Ei näe.. näita ikka meile ka ;)
Flatride
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 26 Veebr, 2009 17:46
Asukoht: Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Flatride »

Hm, eile (20.03.09) pärastlõunal olid nad siin kõik veel olemas ja näha. Täna aga ei paista miskipärast ükski - isegi see esimene pilt, mis siin juba mõnda aega kenasti üleval püsis... :(
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

mina kah ei näe... :roll:
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Neid viimased pilte pole jah, aga siin kipub kaks teemat nüüd sassi minema. Uue teemana oleks asja lihtsm jälgida.
Aga see Warhawk on omamoodi lahe. Pisike saba, suur kuppel ja veel suurem nina..küll ikka nõudis jahutust see mootor! Ninatiiger on omapärane ja kogu asi viisakalt tehtud. Oma silmaga ilmselt paremgi kui piltidel. Ja kenasti koguneb neid ka..kus on, sinna ikka tuleb juurde:)

Kk
Flatride
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 26 Veebr, 2009 17:46
Asukoht: Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Flatride »

Nonii, panen oma pildid uuesti üles. Vabandan vahepealse mittenähtavuse pärast. :)
A.

Blohm & Voss P.194
Pilt

Blohm & Voss BV-141
Pilt

Junkers Ju-87
Pilt

Messerschmitt Bf-110
Pilt
sikorsky
Liige
Postitusi: 52
Liitunud: 07 Sept, 2008 15:41
Asukoht: Ubja
Kontakt:

Postitus Postitas sikorsky »

2 esimest on küllaltki vähelevinud mudelid. Kas eksin, kui väidan, et tegemist on Revelli toodanguga... Viimistlus on hea,kuid kas camo on mõttelennu tulemus ?
Flatride
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 26 Veebr, 2009 17:46
Asukoht: Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Flatride »

P.194 on tegelikult Special Hobby toode, BV-141 aga Airfixi oma. P.194 puhul lähtub camo graafika üldjoontes manuaalis etteantust, välja arvatud saba. Värvilahendus on omalooming. BV-141 juures sai järgitud manuaalis kirjeldet värvitooni ja -skeemi.
A.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Minu hinnangul võibki P.194 puhul veidi oma skeemi teha, sest tegelikult ei jõudnud see lennuk paberilt kaugemale ja seega ka värviskeem on pigem arvatav.
Ise soetasin ka algul Special Hobby, aga märkasin Prismas sama lennuki Revelli varsinti ja ühe ülevaate ajel ostsin selle ka ära. selgus, et selle mudeli puhul on Revell teinud selgelt paema mudeli. Siin nähtav lõpputlemus on igati korralik Luft 46 eksemplar.

Kk
Kasutaja avatar
Blitzkrieg
Liige
Postitusi: 368
Liitunud: 20 Mai, 2009 20:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Blitzkrieg »

Tere, ma olen siin täitsa uus nägu ja mul on hea meel et leidsin selle foorumi siin. Õigemini sõber saatis lingi, meil ühised huvid-lennukid mis on plastmassist ja 1:72 mõõtkavas. Väga asjalik info on siin. Kahjuks ei saa sellist infot vastava teemalistest kauplustest. Ma ka siin nokitsenud ja mõne mudeli kokku pannud. Kuna avastan siin alles seda maailma siis ärge väga lõpptulemust kritiseerige sest olen need kleepinud ilma pahtlita ja muude võimalike abivahenditeta. Kogemus ka alles hakkab tulema vaikselt. Proovin ikka võimalikult originaalset teha aga ühe Messeriga oli küll vale värv soovitatud ja ma muidugi ei mõelnud ka seda kohe ning värvisin ära. Nüüd tean ma muidugi RLM ja muud sarnast infot jälgida.
Panen siis ka mõned pildid ...... heh, ei saand pihta kuidas need siia saada :oops:
Panin siis teistmoodi ! :) http://nagi.ee/photos/potsataja666
Kasutaja avatar
Blitzkrieg
Liige
Postitusi: 368
Liitunud: 20 Mai, 2009 20:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Blitzkrieg »

Messerschmitt 262 B-1a U1 Nachtjäger /NJG 10 , aprill 1945

Pilt

Messerschmitt Me 263/JU 248 projekt

Pilt

Focke Wulf P VII TL-Jäger "FLITZER" projekt

Pilt

Horten IX / Go 229 projekt

Pilt

Blohm&Voss BV P 194 projekt

Pilt

DFS-194 (hädasti tahtis pahtlit aga ei olnud )

Pilt


Sain siis lõpuks asjale pihta ja saan ka pilte näituseks panna :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist