Kes millega parajasti tegeleb

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas calico »

:lol: :D 8) :shock: Über cool! vau, kui nägin pilte, läks kriips kõrvuni, emotsioon oli momemtaalne! väga hea tuju asi valmis.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
simmtann
Liige
Postitusi: 217
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas simmtann »

Tegin tellimustööna ühe torni vahepeal. Kuna laisk nagu ma olen, alustasin viimasel minutil ja siis tuli korralik sprint teha, et tähtajaks midagi valmis jõuda. Selle võrra jäi ka pisemat mudru kõvasti puudu ja olemasolevagagi ei saa lõpuni rahule jääda. Aga kugelt meenutab eeskujuks võetud Ämari lennujuhtimstorni küll.

Tanel

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas bufab »

et mind päris maha ei kannaks siis panen paar pilti oma nokitsemistest. mudel algusjärgus. Ja lootust saada järgmise aasta suureks auhinnaks valmis.

Pilt

karbist võetud mootoril pole ühtegi voolikut, juhet. nende värv on veel selgusetu mulle. efekti mõttes peaks ära värvima.


Pilt
Juhtmete vedamine omamoodi katsumus. Esmakordne mulle
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas kalle »

simmtann kirjutas:... tuli korralik sprint teha, et tähtajaks midagi valmis jõuda. Selle võrra jäi ka pisemat mudru kõvasti puudu ja olemasolevagagi ei saa lõpuni rahule jääda. Aga kugelt meenutab eeskujuks võetud Ämari lennujuhtimstorni küll.

Igati hea vahepala ja nullist on alati teine asi teema. Mis puudu asju puudutab, siis silma hakkab, et hoonest evakueerumine mitte kõige ohutum ei ole:) Ehk see pikk redel tundub ka veidi ülemõõduliste keevistega, aga muidu igati puhas hoone.

Kk
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas kalle »

bufab kirjutas:et mind päris maha ei kannaks siis panen paar pilti oma nokitsemistest. mudel algusjärgus. Ja lootust saada järgmise aasta suureks auhinnaks valmis.
Meil on liiga vähe tegijaid, et kedagi saaks maha kanda. Isegi ühe piipu pahviva noorhärraga on mul veel kõrged lootused, et ehk tuleb reservist tagasi eesiliinile. Ja mine tea, äkki ilmub Siimgi kloostri tagant metsast ja lööb taas kiilu vahele. Igatahes lootus on alati.
Ja eriti meeldiv on näha, et lootust taas rohkem sigineb, et järgmise aasta auhinnaks saab rohkem töid lauale. Kiidan igati ja pildil on ka ilus tegevus!

Kk
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Mina vötsin nn härjal sarvist ja hakkasin uue aasta suurt auhinda tegema...
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas bufab »

ons kellelgi fotosi eestis olnud t-34/85 kohta... muidu ju ei saa suurele auhinnale kandideerida :D
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas Hertsog »

ei pea ju eestis olema konkreetselt. võta aga legendaarne "Lembitu" ja anna minna...

Pilt

eks meil ole neid siin foorumis vormistatud ka juba...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas Kriku »

"Idarinne fotodel 1941-1945" lk. 199.
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas Hiinlane »

Kurask, kui härra Steiner juba praegu hakkab tegema järgmise aasta Suure auhinna tööd, peab vist ikka kah noad, luubid, värvid kapist välja kiskuma ja ühe väikse comebacki tegema ja konkurentsi pakkuma :write:
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas kalle »

See oleks küll meeldiv uudis! Tagasitulekud on head asjad ja pealegi veel nüüd. Oleks ju ülikõva kui saaksime Eesti 100 raames korraliku pika riiuli kokku! Hetkel näikse kurss küll soodne olevat.

Kk
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas Sho »

Ma ei saa osa võtta, ma olen nii andekas, et mind võidakse edutada.
Pealegi ei aita see nakkusliku kiilaspäisuse vastu.

Aga tõsiselt rääkides olen ma mitu aastat vaikselt plaani pidanud..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas calico »

Nonii, siia ka siis üle hulga aja postitada. Elu on olnud jah kuidagi käest ära mudeliasjus, töö ja suur pereelu on võtnud oma aja, kuid kuna kõik teisedki on võidelnud samade probleemidega, siis loodan et mõistate mu väikest loomingupuhkust
2017 möödus siis niimoodi et pm sain valmis ühe tellimustöö, mis oli ka igavesti kaua kestnud-CV-90 mida olete siin foorumis juba näinud, mis on ka uuele omanikule üle antud. Ja siis läks elu nii kiireks nagu saksa kuulipilduja lindiandmine. Ning kui aasta läbi hakkas saama, avastasin et pole pm ühtegi plastikmudelit valmis saanud. küll oli jah kahel päeval saanud Sworfishi kallal nõkerdada, kuid valmis ei midagi. :crying:
Samas ei saa öelda et üleüldse midagi poleks mudeliehituse sarnast asja teinud...
Pm sai augustis tehtud abijõududega üks suures mõõtkavas kõrbedioraam teemal Väike Prints:
Pilt
ja selles asuv lennuk sai ehitatud nö scratsh built, kasutades lastekäru, vanarauda, lauajäätmeid ja autopresenti:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
seal said siis näitlejad sellega ukerdada:
https://www.youtube.com/watch?v=QqV0H5L6RlA&t=3362s

Ja siis vahepeal oli ikka mudelipisik ikka väga kallal, siis sai leevendada piinasi lihtsa plekivoltimisega, mis ilmselt etsiarmastajatele ennekõike meeldib:
Pilt
Pilt
Pilt

Vot ja nii sai see aasta üle elatud, vihmane ja liimilõhnavaene, niet see aasta lubasin olla tublim mudeldaja ja üritasin kohe jaanuaris hakata haigusega tõsiselt tegelema.
:lol: :lol: :lol: :roll:
kuigi jah, naine nakatas uue haigusega... :dont_know:

Pilt
aga ei see ikka vana head liimi ja plastikunälga korva, sest kas on see mingi vana kooli kasvatus või mis, kuid tahe midagi teha oma kätega ja et aja kulutamisest ka füüsiline jälg jääks järgi, on ikka päris suur.
Igatahes kõigile jättkuvat mudeliaastat ja et seda aega oleks meil ikka kõigil istuda ja nõkerdada! :write:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
karlk
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 09 Mär, 2016 13:34
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas karlk »

Tere

Ei oska kuskilt mujalt küsida aga äkki keegi tark aitab.

On plaanis ehitada dioraam kus on koos M24 Chaffee ja CMP C15A van cab13. Kas need masinad on üldse lahinguväljal koos aega veetnud ja kas kellegil sellest ka pilti on. Chaffee on juba valmis ja veokas areneb vaevaliselt.

Tänan info eest juba ette ära.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kes millega parajasti tegeleb

Postitus Postitas fossiil »

No kui Chaffee jõudis lahinguväljale kusagil 45 aasta veebruaris, või isegi vist mitte enne märtsi, siis see kanada veokas peaks õigupoolest temaga kokku passima küll. Kuigi umbes sellises võtmes, et ameeriklased ja inglased trehvavad kusagil erinevate väekoondiste puutealal või nii... No minu nägemus asjast.
Aga kanada veoka arutelu: http://www.network54.com/Forum/47208/th ... +truck+use

Urmas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist