Peegel

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Peegel

Postitus Postitas fossiil »

Tervist!

Hetkel selline probleem - soomusautol, mille kallal nokitsen, on tagasivaate peegel - ehk oskab keegi midagi asjalikku soovitada, et see asjandus pärast valmimist ka peegli moodi välja paistaks?
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2195
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Kleebi hõbepaberiga üle, saab enaamvähem. Kunagi oli mul koguni sellist peegeldavat klepekat.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tänan, seda hõbepaberi värki võib muidugi ka teha, aga see kleepekas huvitab nagu rohkem - mistarvis see võis algselt mõeldud olla? No et oskaks nagu otsida või nii...
Vaatasin siin korra katkise CD plaadi metalset kelmet, no peegeldab ja läigib kenasti küll, aga sihuke vikerkaarevärviline jääb kahjuks.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2195
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Need olid mul vist fooliumile trükitud vedurikleepekad, ilusa peegeldava raamiga. Vene ajal. Sellest raamist jäi ühtteist üle ja osa sellest sattus mingi mänguauto laternateks.
Tasub vaadata kannipoodide ja putkade kleepekalette, nii mõnigi digimoni kleepekate komplekt on tihti fooliumi peal.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Tr,

Sõber mul müüb muu hulgas ka reklaamides jm kasutatavaid kleepekas-kilesi (ikka rullis kohe) Palusin tal uurida, kas leidub väiksemas koguses nö peegel kilet. Annan teada kui leidus... kui veel vaja.

Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Tegelikult turgatas selline mõte pähe et vaata arvutusmaailmas kasutatavaid antistaatilisi kotikesi, vähemasti uuest peast on suhteliselt peegeldavad. Petab vast ära küll :)
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere

Hmm.... kasutasin , pakendikilet arvuti juppidelt, lennukite cocpiti tagasivaate peeglite valmistamisel...,täitsa kohe.. 8)
Taara avitab! ...
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Suured tänud kõigile! Nüüd tuleb kõigepealt tütrekese kleepsuvarud kriitiliselt üle vaadata ja siis otsida üles seest läikiv kotike miskite arvutijuppidega - järgneb ilmselt võrdlev ekspertiis :wink:
johannes
Liige
Postitusi: 43
Liitunud: 19 Mai, 2005 22:01
Kontakt:

Postitus Postitas johannes »

Kui küsida tohib mis masinat sa teed
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

No ikka võib - hetkel teen seda 6 rattalist kirstu - Sd.Kfz.232: http://www.perthmilitarymodelling.com/r ... it6433.htm
on jäänud veel veidi pisiasjade kallal nokkida ja siis läheb varsti värvimiseks.
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nonii, laupäeval kohtusin Kallega ja sain ta käest paraja jupi metalliseeritud kleepsu (suur tänu!) - täna treisin kähku paraja auguraua valmis ning ongi mure murtud - peegel läigib päris kenasti. Kui kogu krempli värvi alla saan, püüan sõbra abiga ka piltideni jõuda.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist