Calico Käkid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas scout22b »

Peab mainima, et väga seksikas raudlind :D
Fortes fortuna adjuvat
Bodyguard
Liige
Postitusi: 273
Liitunud: 14 Dets, 2008 17:54
Kontakt:

Postitus Postitas Bodyguard »

Vat klismoga ei tahtnud Vallejo kohe kuidagi läbi tulla, ehk tegin ma ise mõne lihtsa vea, et sul rohkem õnne selles.
Ja käsi väsib teinekord tõesti ära, kes proovinud pole, see aru ei saa. :write:
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere...jälle

Ehk tasub Vallejo värve rohkem lahjendada. Ei ole proovinud seda devaissi aga :D ehk aitaks pikem voolik ja pump jala alla sättida... tobe soovitus muidugi aga väsinud käsi on tõesti värvimisel suht halb. Kogemus oli kunagi jalgratta pumbaga ,pumpasin auto sisekummi ja siis värvisin. Paari kuupärast oli biitseps kui Herkulesel. Nüüd olen laisem :) , mul masin compressoore teeb musta töö...
Taara avitab! ...
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

No tubli oled! Ega esimene kord ole meelakkumine kellelegi..., kuigi kui oleksin teadnud, et paned rõhu akrüülidele, siis ei oleks ma ilmselt sulle klismot soovitanudki: akrüülid tulevad sealt reeglina palju kehvemini läbi, kui emailid. Aga jalgpump ei ole eriti hea idee - sellega kaob "tundlikkuse" moment ära - sama tuim tunne, nagu autos esimest korda vasaku jalaga pidurit vajutada 8)
Samas tasuks arküülidega katsetada ja otsida veidi "aeglasemat" lahustit, mis ei lase pigmendil hoobilt düüsi otsa kinni kuivatama hakata, ehk pakub Parovoz -i soovitatud Gutacept mingi seniavastamata võimaluse.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

äi ole siin midagi hullu-lootus tekkis kõvasti, möödunud öö sisendas kõvasti optimismi, lihtsalt on õiged vedeldajad vaja leida. et eks katsetan edasi. jalaga pumpamine ei tule kõne allagi, pirnist pumpamine lisabki selle riistapuule tundlikust. ja käetreening tuleb ainult kasuks, saabki hiljem öelda-vasak käsi on mul tugev, paremat kardan isegi! :wink:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Klismo ja akrüülid on omaette teema. Revell on enamvähem , olen teist alati viinaga või puskariga lahjendanud (peaks vist ka Parovozi soovitatud ajaxit proovima). Valleoga pole aga oma klismot veel suutnud sõbraks teha, ilmselt on omaosa ka laiskuses. Emailid on oluliselt probleemivabamad.

Käe väsimise vastu aitab järjepidev treening, pead rohkem mudeleid ehitama ja värvima. Kunagi kui med kontrollis käisin siis arstitädi imestas et mis krt see on et parem kämmal vasakust pea 2 x tugevam ;)
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

Vahepeal vana projekti tuuninud AK Rust Streakiga
Pilt
Pilt
Pilt
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

Postitus Postitas bufab »

kas saad veel lähemalt pilti teha.

mulle väga meeldib. braavo
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

See rooste on küll TÄIEGA äge! Nagu päris ikka. Retskept!
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

Uskumatult realistlik! Järgmises netitellimuses on mul kindlasti see rooste listis.
Tulemusele minu poolt pikk aplaus
liivainimene
Liige
Postitusi: 34
Liitunud: 16 Mai, 2006 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas liivainimene »

Reaalne näeb see välja küll, aga kas päris elus läks sõjalaev niivõrd kõvasti roostetama? Ma pole laevade alal küll asjatundja, aga tundub veidi liiast olema.
Oskab keegi targem ehk kommenteerida?
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Vaat sama mõte käis minul kah peast läbi - no et ehk on roostet (kuigi see näeb välja ääretult realistlik) paljuvõitu - arvan, et päriselus oleks ammu madrustele terasharjad ja ämbrid-pintslid pihku surutud ja tööle aetud..?
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas scout22b »

Ses suhtes küll, et ükski pootsman ei kannataks sellist korralagedust ja ammu oleks juba tekimadrus roostet toksimas. Kuigi jah rooste ise on ikka väga reaalne
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

Küsisin vana merekaru käest ka üle, ja arvas ka et mõnest kohast natuke paljuvõitu, sest jahedamates meredes ei pidanud laevakere väga kiiresti roostetama ja seda väga ka ei lastud. et kui ka mõne tormisema ilma ja lahinguhetke ajal võis ju midagi sarnast olla. õnneks on see selline vedelik, et kannatab nagu päris roostegi hiljem ka maha võtta, niet seda ma teen. tänud igatahes. :D
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

irw, no see Bismarck ei näinud elu sees soojemaid meresid, kus rooste minna. suht uus pill oli ju kui sukeldusi...

aga toode tundub viis pluss olevat.
mis baasil see ködi on ?
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist