Calico Käkid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas Hertsog »

ära sa märgi, väga head tööd. autod ei näe ka enam välja nagu oleksid pintsliga värvitud :D
meestest tahaks muidugi mõnbed suuremad pildid, et siis äkki leiab mingit ilkumisvõimalust ka... mudiu on väga kõva töö !
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

Pilt
et siin siis näha kohe mis lihtsalt pesu abil toonimise vahel ja peene pintslitööl (vaata sho tehtut) minu versa on ilmselt kvaliteedivaesem ja vb pisut kiirem, algul üritasin ka nö tumedamast krundist ülespoole minna kuid toon nr 2 tegin liiga valge, siis lihtsalt tegin sellise päikesepruuninaha pruuni ja lisasin kihina nr 3. siis värvisin ära relvad ja saapad, sokid ning siis tegin mattlakist ja guashist pesusegu.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas Joss Metsast »

Pole sugugi paha, eriti kui mõõtkava vaadata. Minu silmale küll tiba tumedad, aga see on pigem alusetu virisemine.
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas von manstein »

Just-just.
Täiesti uus kvaliteet. Masinad on väga ilmekad. Ja figuurid vägagi ehtsad.

Siinkohal oleks autorile ettepanek katsetada 1:35skaalat.
Pääseks viimasest kitsaskohast, väikesest möötkavast tingitud kohatisest skemaatilisusest.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

Siinkohal oleks autorile ettepanek katsetada 1:35skaalat.
:dont_know: neä!
I Was born For This Way!
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
seljakott
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 19 Veebr, 2011 0:53
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas seljakott »

Hasegwal siis selline asi müügis. Mõõt on sulle sobilik 1/72. Pilt
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

ega jah olen isegi vaadanud seda, igavene võimas massin. kõheldav on aind hasegawa pupujukude näotus. siiski ilmselt kunagi tuleb hange teha.. :D
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

Nonii Heinz Bär Messerschmitt Bf 109 E3 on nüüd valmis, värvilahendusega Lahingust Inglismaa pärast. Algses kujunduses kollanina ei olnud, küll aga sai ICMi karbikaant näha, seal sama masin nii kollane et ilus kohe. Küsisin targemate käst üle ja tundus et võis teha küll. Academy ise väga kena asi, mõnus oli teha (Kalle sul oli õigus!) Urmas sinu Klismo töötas nagu hõbe! Kommenteerin ennast teisest teemast:
värvisin siin paar päeva tagasi, revelli värvide puhul tuli otsikut iga natukese aja taga lahti võtta ja puhastada, et kui jooksma said, läks jube kiireks, kuni pihustil varsti jälle hing kinni. Siis tegin korraliku asjaloputuse, valmistasin uue värvisegu Vallejost ja alustasin algul ka kiiruga, kuni taipasin et selle firmaga polnud mõtet samamoodi tõmmelda, värvi mis tempos ise tahad, too juba kinni ei tõmba.
sai ikka kogemusi ka et järgmine kord võin laiusa julgemini lasta, mõnes kohas tuli hiljem teha pintsliga natuke lisatöid ja tekkis ärarikkumisoht, vahepeal olin päris masendunud, kuid dekaalid ja pesu und lackung aitasid ära petta. esialgu pildid siis klismotamisest nö õrritamiseks, hommukul kunagi panen valmis pillist ka pilte
Pilt

Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis calico, 03 Okt, 2011 8:43, muudetud 1 kord kokku.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

Nii siit siis pildid
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas FW Anton »

Kuigi Academy mõõtudest päris hästi kinni ei pea on massin minu arvates hästi õnnestunud! Seda pilli tahaks kohe oma silmaga näha sest oma kogemustest teadaolevalt fotokas moonutab tegelikust.
Anton - horridoo!
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas jackpuuk »

Päris huvitav, kuid minu hinge jäävad rattad kriipima. Pill lennuväljal ja ei tolmu, ei porikübet.
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

Tere!
esiteks siis vastuseks
Päris huvitav, kuid minu hinge jäävad rattad kriipima. Pill lennuväljal ja ei tolmu, ei porikübet.
üldiselt eelistan lennukeid vähem tolmutada kui maismaamasinaid, lihtsalt sisetunde ajel, et maismaamasinad lohisevad tolmurohkemates kohtades pisut rohkem ringi, et isegi lahinglennult tulnud asjale ei taha ma liigse efektitamise kartusel rohkem sodi peale panna. võibolla peaks, võibolla ei peaks, seda teavad ilmselt need mehed kes ise seal olid rohkem, ise kavatsen esialgu nii jätta. kõrbelennuväljadel peaks küll vist rohkem tolmule mõtlema.
Nii minu järgmine projekta on Sherman M4A1 väidetavalt. väidetavalt selle pärast et torn ja kere ehitus ning kahur tunduvad selles Revelli karbis mingi kobedama (loe uuema gen.) masina oma. hakkasin algul suure hurraaga tegema, sest see oli (siirlane, sinu oma vist?) eelmise omaniku poolt peaaegu kokku pandud, asusin siis pisijuppide kallale. kuna asi läheb mul Briti 8 armee aluse peale lisailuks, siis teen ta vähemalt A1 sarnaseks. esiteks saagisin raua lühemaks ja puurisin ära (nagu ka kuulipildujad) Siis installisin kere peale konksud-aasad traadist (neid on veel mõni juurde panna) lampidele Epost klaasid. Eks tuleb arvatavasti ka mõningast nänni peale riputada, et tähelepanu uuelt tornilt eemale tõmmata. Linte kavatsen esimest korda elus kummikuid proovida. Saab sellist lihtsalt Sherman lihtsalt Baltimore kõrvale ekspotada. Või mida spetsid arvavad, väga mööda?
Pilt
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

Jutud minu üle minemisest 172 mingi suurema mõõtkava peale on alusetud ja neil puuduvad motiivid. Alljärgnev pilt näitab miks mulle just selles suuruses asjad jubedalt meeldivad.
Pilt
Tegemist siis nüüd valmis , nimetagem teda lihtsalt, ilma täpsustava seerianumbriga, Briti Shermaniks aafrikas.
Algselt lihtsalt tegema hakates, loodsin et teen kihkukähku valmis, kuid siis hakkasid igast mõtted tulema, et paneks mõned konksud külge, keerutaks trossi valmis, otsiks karbist mingit nodi peale, teeks kamovõrgu. lõpeks selline siis sai.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis calico, 24 Okt, 2011 18:16, muudetud 1 kord kokku.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas bufab »

ei näe pilte
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Calico Käkid

Postitus Postitas calico »

:dont_know: hmm, kahes erinevas arvutis vaadatus, tundub nagu kõik oki olevat...
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist