Calico Käkid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

Airfixi kaitseks pean ütlema, et nende M3A1 halftrack on päris kena, mõned loogikavead leiab,aga need on parandatavad.
Ühtegi suuremat jama pole veel olnud ja see on päris detailne masin.
Ja seda julgeb isegi Revelli Matilda kõrvale panna, mida Airfixi Matilda kohta õelda ei saa.
et nagu tõesti, et mis mõttes nagu?...
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
autoblinda96
Liige
Postitusi: 34
Liitunud: 15 Mai, 2010 18:59
Kontakt:

Postitus Postitas autoblinda96 »

käis Airfixi solvamine.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

käis Airfixi solvamine.
..ära enam peale võta. ja jutul lõpp. modereerimispaneeliga inimesed võiksid varsti sekkuma hakata. tänan.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

Täitsa äge tank on välja tulnud.
Reaalsemaks muutmise mõttes oleks võinud ekraanide siseservi õhemaks kaabitseda, aga kõlbab ka nii.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

Ilusat suve siis siitpoolt ka minu poolt. Aeg on hetkel selline puhkuseline , kus on mudeli taga istuda kuidagi nagu vähem, kuid muidugi kirg pole kuhugi kadunud. Loomulikult ei ole asjad valmimas sellise hooga nagu hertsogil, kuid natuke nokitsen ikka. Siin siis viimativalminu Dragoni Golden Wing series Heinkel 219 Uhu. Dragoni kohta olin üllatunud, kui palju seal ikka pahteldada ja lihvida ja klapitada oli. Selle raha eest oli seda ikka kuidagi palju ja lõpuks oli mudel ikka natuke kõver. Et mul on ka odavamaid asju paremini kokku läinud.. Lichtenstein antennide koha peal on ikka metallist etsid kaasas ja need on ikka kenad. Eelnevates teemades on läbi jooksnud raskuskeskme probleem ratastel. Ütlen tõesti, et siin ei aita midagi, sai seda tina ninasse, mootorigondlisse, kokpiti selja taha, ikka nokk püsti. Aga see mind väga ei murjenda, kui asi laes ripub, kui lauale panna tahan saab kahepoolse teibi tüki ratta alla panna.
Pesu proovisin esimest korda Vallejo black shade washi, ehmatasin algul ära, et see koosneb lakist, kui plaadikohti puhtaks tegid, jäi lai riba ikka läikima. sokerdasin aga natuke tugevamini nühkida siis sai enam-vähem. lõpuks tegin ka oma lakisegu peale ja selline ta tuli
Pilt
Pilt
Viimati muutis calico, 30 Aug, 2010 10:13, muudetud 1 kord kokku.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2908
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Ikka täitsa õudne kohe tuli välja.. eriti gondel.. :wink:
siit moraal - kui otse karbist ei õnnestu korralikult kokku panna siis ei maksa jamama hakatagi.
Aga selline äratundmine tuleb alles pika praktika käigus.. seniks aga, nagu ütles üks tark vanainimene: "Noor mees, tahtmist on, miks mitte.. lasku käia.."
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Ausalt..häbi peaks olema. Enne peaks ikka paar aastat kappi harjutama ja siis siia välja panema..muidu mõni kõrgema enesehinnanguga härra võib pahandada..
Ma siiani siinset juturuumi ikka foorumitest juttu tehes olen suureks eeskujuks toonud kui kohta, kus osatakse teemas püsida ja mis kõige tähtsam julgustavat tagasisidet anda.

Tegelt aga ütleks mudeli autorile, et kuigi piltidelt pole kõike näha, siiski mulle küll tundub, et areng on märgatav, eriti olukorras kus asi liiga hästi kokku ei lähe. Antennid sul ka täiesti ok. Jõudu ja tahtmist järgmisteks töödeks igatahes!

Kk
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2908
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Kappi harjutama? Väga vale.. kapist tuleb kohe välja tulla ja pildid välja panna.

Aga kui peab kogu aeg väga tõsine ja asine olema.. siis okei, minugi poolest. Väga vabandan kui foorumi reeglite ja hoolega kujundatud imaago vastu eksisin.. kergemeelne loomus lööb välja..
Enam seda ei juhtu.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Sõitke seenele oma kapi jutuga :) Selleks ju foorum ongi et kapist välja tulla, või võtke teist kui virtuaalset kappi :)

Aitab offtopikust, mudel on tätsa ok. Minu arust dragonist selline elukas kokkupanna pole sugugi mitte lihtne ülessanne. Figuurid on vahvad, see tüüp kes propa vastu nõjatub kohe täitsa kümnesse.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

Issver mis siin toimub? Heinkel oleks nagu konnatiiki plärtsatanud, mille lained üle pea loksuvad!
Aga aitäh kõigile kommentaatoritele. Fakt on igatahes see, et väga lähedalt oma asjadest ei julge pilte teha, sest Shogunist ma ei ole kohe kindlasti. Tootlikuselt pole ka Hertsoginost. Areneda on mul kindlasti kuhjaga ja mõningad viimistlusoskused ning vahendid on ka vajaka. Kuid seda lihtsalt meeldib teha ja see on kõige tähtsam. Ning pilte panen üles osaliselt (võlts) edevusest, osalt sellepärast et just suunavaid nõuandeid saada ning osaliselt sellepärast, et ka need mudelistid kes siiamaani on häbelikult omaette nina nokitsenud ja keda me ei teagi ei nime ega nägupidi, vaataksid et no mida krdit, ma teen sellest calicost igal juhul paremini (nagu võib ka tänapäeva kunsti vaadata), ning tulevad ka just nimelt kapist oma töödega välja, mis seal tänamatult seisnud on. (phuhh-mu eesti keele õpetaja üldiselt keelas selliseid lauselohesi teha :oops: ) Ja nii ongi! :D
eelseisvast projektist aga vihjeks:
Pilt
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2908
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Mina olen täitsa tõsiselt seisukohal, et edevus ja laiskus on elu edasi viivad jõud.. ning ise olen edev nagu harakas või vanaeit.
Suu lahti tegin eelnevalt just selle pärast, et ma ise ei oska kah paremini neid gondleid teha ning tuli väga tuttav pilt ette.. lausa deja vu.. Tehnikamudelid ja miniatuurid on kardinaalselt erinevad maailmad. Värvisin siin viimati 1:144 helikopterit.. no ei tule välja, tee mis tahad..

Seega võib minu mokakobinat tähele panna ainult siis kui siiski julguse kokku võtad ja neid piloote seal suuremalt näitad.. :wink: tehnika osas olen siin kõigiga võrreldes poisike..
Ja seepärast ootan huviga ka väljareklaamitud mootorrattureid.. tulevad nad Aafrika värvides?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

kindlasti ei julge neid lähedalt näidata sest need on täiesti reeglite vastaselt värvitu, ei toonimist ei midagi. peale selle kooruvad aegajalt sealt mõne koha pealt värvi maha, et kui ma tahan neid kuskile viia pean üle tupsutama. ilmselt selle pärast et ma neid varem ei pesnud fairiga üle või on asi valedes akrüülides. näod on ka jubedad peas nagu tuleks aborigeenide koledusvõistlustelt. Aga siis kui ma võtan sinu kirjutatud õpetuse ette ja vähemalt üritan (loe ebaõnnestunud katse) selle järgi teha (sest laiskus paremal õlal ütleb et ahh mis sa jubid, tee see asi juba ükskord lihtsalt valmis!) siis ma katsun tõesti mõne makrovõtte teha. ilmselt võib see juba tsiklistidega juhtuda, sest seda ju nad on, figuurid raudruunade seljas. ja loomulikult Aafrika korpuse omad, keda mul üks punt olemas on.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

jätke mööbel rahule... iga üks teeb nii nagu osakb ja mis peamine: nii nagu tahab. selleks neid pilte siia ju üles riputataksegi, et jagada oma saavutusi ja saada tagasisidet, mida/kuidas paremini võiks teha...

a see on kurb küll, et paljud ehitavad ise salaja kodus mingeid asju ja siia näitama ei tule.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Ot härrased, ega te nüüd minust valesti aru ei saanud... mina oma kapi jutuga proovisin veidi ironiseerida. Paistab, aga et selleks polnud põhjust, kui minu reageeringu põhjustanud komm veidi vembu vormis kirjutatud oli

Ühesõnaga ehitame ja näitame edasi nagu keegi tahab ja mida tahab:)

Kk
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

:D sain humoorist aru ikka, kuid samas vallandas see mõtiskelu mis oli südamelt vaja ära öelda. kohe kergem hakkas. teistel ka vist! aga tsiklist rääkides ei usu et see enne paari nädalat valmis saab- vaja naine ära võtta.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist