1/350 Musashi

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40175
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: 1/350 Musashi

Postitus Postitas Kapten Trumm »

trumm vist pole päris täpselt mõõte vaadanud ega skaalasid arvutanud. ma vaatasin nii spordi pärast ise järele. see Lille-klassi korvett on 72-ses skaalas 80 cm pikk. Musashi (tõsi, mis oli ka üks päris suur laev omal ajal) on 350-s 75 cm pikk. ma saan aru, et on kontekste kus 5cm on kindlasti väga oluline, aga ilmselt siiski mitte siin vast :D
Bismarck muide 350-s on 71 cm pikk...
Trummil on mõlemad (Flower class 1:72 ja Bismarck 1:350) olemas. Tõsi, pooleliolevas seisus. Selle tühise Bismarcki mahutab enamvähem igale kontoririiulile ära.
Selle pooliku Floweriga aga on kodus igavene jama, kuhu seda panna. Korjabki kapi otsas tolmu. Tüüpilisele 75 cm kontoririiulile ei mahu, kappi ei mahu. Probleem hulga suurem kui mõõtmed arvata lubaks.

Muideks antud Flower on varustatud 500se Robbe mootori ja 40 mm vindiga, kere on tehtud veetihedaks ja katsetamisel Harku järvel (sõitis paljas kere pealisehitusega) 3000 mAh akupakiga oli see suuteline glisseerima tõusma :D
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2111
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: 1/350 Musashi

Postitus Postitas vaoinas »

Hästi edeneb.

Siiski ka mõnele teisele sama mõõtkava laeva ehitusteemale juhtudes on mind aga tabanud küsimus - Mis värk nende platvormipõranda rihvlisuurustega on? See on ju mõõtkava arvestades üüratult pirakas, et komista või nina veriseks. Ja sellist "tagasihoidlikku" rihvlit olen ma kohanud päris mitmel pool mudelitel.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: 1/350 Musashi

Postitus Postitas Hertsog »

oli siin muuseas jutuks ka hoidmine. pool on nagu olemas siis. midagi sellist...

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist