Brückenleger IV B

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas Joss Metsast »

Ära jama, nii ilusale ämbrile mõlke peksma :shock:

masin ju ka suhtkoht ilus, puhas, miks ei võiks seal üks ilus mõlgivaba ämber tolkneda...
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2112
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas vaoinas »

Veel mõned pildid peaaegu valminud sillalaotajast:

Pilt

Pilt

Pilt


Sama palju olen pildistanud ämbrit:

Pilt

Pilt

Pilt


Tegelikult olen tänase seisuga mudeli valminuks lugenud, kuid pildistamise voor on veel tegemata.


Kristjan
andrusan
Liige
Postitusi: 499
Liitunud: 16 Nov, 2006 21:48
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas andrusan »

Vaatan Kristjani viimase aja tegemisi ja iga kord mõtlen, et ega paremaks enam minna ei saa, aga näe saab küll.
Vägev, vägev!
Aplaus!
Tervitused
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2112
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas vaoinas »

Tõmban siis sillalaotajaga otsad kokku. Peab tõdema, et minu mudeliehitamise ajaloo jooksul oli see kõige katsumusterohkem kogemus. Kaht erinevat komplekti kokku sobitada oli juba ette teada raske ülesanne, kuid Trumpi karbis leiduvaks ei olnud ma ette valmistunud. Liiatigi, et kõik review'd selle karbi kohta olid igati positiivsed. Värvimine pakkus ka lõbusaid elamusi, kuna tegu oli minu jaoks enneolematult suure ja sealjuures rohkearvuliste ažuursete detailidega. pimedaid nurgataguseid mida kasvõi pesemise ajal jälgida ikka jagus.

Samas kui ta nüüd valmis on, mõjub see riiulis võrdlemisi impossantselt jättes ka Tiigri kaugele varju. Ning rõõm oma riiulil teadaolevalt analooge mitte omavat mudelit pidada on ka miskit väärt.

Ehitamise protsessi puudutades: Viimastel päevadel selgus halva üllatusena, et sellistele masinatele pandi peale küljepeeglid - osadele vaid vasakule pardale, osadele mõlemasse külge. 34 tundus siiski olevat ainult vaskpoolse küljepeegliga - seegi väike lohutus. Võitlesin hetke kiusatusega olla peegli koha pealt vait, kui mutt ja minna kergema vastupanu teed, kuid tegin siiski peegli valmis. Muus osas kulges lõpp igati plaanipäraselt.

Pildid on tehtud otsese päikese käes - ei mallanud pilvisemat ilma oodata. Samas katsusin tasakaalu mõttes valikusse panna nii valgvuse- kui varjukülje fotosid.


Selline ta siis on - 16. mudel minu käe alt:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis vaoinas, 01 Mai, 2012 21:51, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas calico »

5+!
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2112
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas vaoinas »

Lähivaateid ka:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas Hiinlane »

No nüüd sa panid küll sellise plangu ette oma mudeliga, et enda omi on isegi imelik üles panna. Nii mannetud ja mänguasjad tunduvad sinu töö kõrval :( Just plaanisin oma trakatsist uusi pilte üles väänata ja nüüd häbenen. :crying:

Eks see eelnev oli rohkem kadedusest öeldud ja on just selleks märgiks ja nii öelda tasemeks, milleni tahan mingil hetkel jõuda oma tegemistega. :write:
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas FW Anton »

No mis sa kostad! Mega töö ja ülimalt realistlik. See lömmis emailämber on täielik pilgupüüdja ja kõik muud pisividinad samuti. Üldplaanis vaatad, et üsna keeruline mudel ja mõnele oleks see ilmselt elutöö. Usun, et Kristjanil tuleb neid veel. Aga teistele ütlen: tehke järgi või makske kinni :wink:
Anton - horridoo!
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas Joss Metsast »

Oi jaa, igati vahva monstrum. Sellist mudelit (ja veel sellises teostuses) kohtab haruharva. Loodetavasti homme on võimalust teist reaalis näha.
asjaajaja
Liige
Postitusi: 800
Liitunud: 07 Dets, 2004 16:03
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas asjaajaja »

Võtsin kätte ja lugesin kogu teema algusest lõpuni uuesti läbi.
Hull-hull-hull-hull-hull värk! Ma ei tea, kas enam hullemaks minna saab!
Viimaseid kaadreid vaadates tundsin isegi mingi määrde (vist oli tavott) ja roostetanud metalli lõhna.
Sa, vaonas, oled ikka täiesti vaHull oma tasemega!!!
Midagi muud mõistlikku on siin juba raske ütelda...
Kõik, mis toimub praegu, on minuti pärast juba ajalugu
Kasutaja avatar
mudelipoiss
Liige
Postitusi: 136
Liitunud: 25 Mär, 2012 16:59
Asukoht: Õismäe
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas mudelipoiss »

minu kui algaja arvates see mudel vägagi ilus ja lahe! Jätka samas vaimus! :wink:
Sd.Kfz. 251/1 Ausf. A
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas von manstein »

Ütlemata täiuslik!

Lisaks uskumatule detailsusele ka meisterlikult värvitud.

Eriti imponeerivad lähivõtted. No täpselt nagu päris. Trossajam mõjub isegi tiba tavotisena, kas miskitsorti erieffekt?

Eh, kas saabki enam paremaks minna..?
Kasutaja avatar
mudelipoiss
Liige
Postitusi: 136
Liitunud: 25 Mär, 2012 16:59
Asukoht: Õismäe
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas mudelipoiss »

värvimine on ka hea ja vesipildid ka normaalsed! :D Ja sooviks teada millega need trossid jne, millisest materjalist need on?
Sd.Kfz. 251/1 Ausf. A
Kasutaja avatar
Markko
Liige
Postitusi: 454
Liitunud: 28 Sept, 2007 7:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas Markko »

No tõesti noh

Nooruse rutakuse andeks saab mitmeid asju anda, meenutad mind ennastki oma küsimuste ja muuga nii mõneski foorumis "omal ajal kui noor ja roheline olin." Aga soovitan sul kogu Militaarmudelite alamfoorumi teemad läbi lugeda. Võtab küll aega nagu keskmine põhikooli kohustusliku kirjanduse nimekirja kuuluv raamat, aga asi on seda väärt. Saad nii mõndagi teada ja ei päri ära leierdatud küsimusi, millele keegi ei viitsi enam (viisakalt) vastata. Pealegi on agaramad meist teinud mitmeid mingisuguse valdkonna ülevaatlikke teemasid, kust saad päris häid näpunäiteid ja viiteid mujale netiavarustesse.

Ehk kokkuvõttes, tõmmates jämedaid paralleele ühe vanasõnaga - üheksa korda mõõda, üks kord lõika
Kasutaja avatar
mudelipoiss
Liige
Postitusi: 136
Liitunud: 25 Mär, 2012 16:59
Asukoht: Õismäe
Kontakt:

Re: Brückenleger IV B

Postitus Postitas mudelipoiss »

Mida ma jälle valesti tegin et koguaeg saan sõimata kellegi käest?
Sd.Kfz. 251/1 Ausf. A
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 35 külalist