Rootsi expo

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas kalle »

Tehtud, käidud, super! Kuigi tundus, et osad lauad olid tühjemad, siis eelmise aasta pilte vaadates, saan öelda pigem vastupidist. Vahet pole, igatahes oli korralik üritus, oli mida vaadata ja kogu väljasõit oli taaskord väga edukas. Tänud kaasreisilistele ja järgmise korrani! Pilte kah:

https://get.google.com/albumarchive/110 ... h5I-wOWNMJ

Kk
Viimati muutis kalle, 13 Mär, 2017 22:57, muudetud 1 kord kokku.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas Joss Metsast »

Juba habemega asi, aga parem hilja kui ilma :) Näitus oli igati vahva, võibolla nati pisem kui eelmine aasta, aga oli mida vaadata.

Mõned plõksud ka minu fotikast:
http://album.ee/album/296223/50353009

Sedapuhku oli ka laeva meelelahutuseks kuuldemäng tellitud (draama kahes vaatuses, teine vaatus vajus küll kiiresti ära :) )
frd
Liige
Postitusi: 49
Liitunud: 19 Mär, 2016 13:27
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas frd »

Viimasel kokkusaamisel oli põgusalt juttu ka selle aasta reisidest näitustele ja eelkõige tuli jutuks neist esimene ehk juba järgmisel kuul toimuv Rootsi ModellExpo. Väikese huvigrupi saime juba kogunemisel kokku aga nagu tavaliselt ootaks ka laiema grupi arvamust. Kel huvi andku aga märku ...

Pikema kirjelduse leiab siit:
http://www.ipmsstockholm.se/home/08-open-en/

.. ja et asi väga teoreetiliseks ei kipuks, siis siin ka valik pilte eelmisest korrast:
https://www.irista.com/gallery/81tjcetpote9
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas kalle »

Odot..kuidagi vaikne, aga minek ju on ikkagi eks! Kes siis ikkagi minejad oleks? Ega Frediga kahekesi oleks ok, aga keegi võiks ikka veel tulla?:) Tom, kuidas sul nüüdseks selgunud? Keegi veel..auuu?

Kk
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere
On siin suht vaikne viimasel ajal. Aga oleksin tuleja kui just midagi letaalset vahepeal ei juhtu.
Lugupidamisega
Taara avitab! ...
frd
Liige
Postitusi: 49
Liitunud: 19 Mär, 2016 13:27
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas frd »

Tere
Toomas eile helistas, et ta kahjuks seekord ei saa tulla. Tal tekkis üks tööläheus samale ajale.
Hetkel siis tundub, et oleks kolmekesi minemas, kui just keegi viimasel hetkel juurde ei taha tulla.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas kalle »

Panen siia ka ajaloo huvides kirja viimaste päevade sündmused.
Algas kõik sellest kui selgus, et minemise ajal on laev viimaseni täis ja alles on ainult luxlux kajutid, mille hind oleks lendamisest ka kallim olnud. Krt teab mis häda nüüd kõigil sinna minemisega, või on tõesti õhtune Taukari kontsert või mis igatanes, aga kui infosse helistasin, siis oli vastus ühene-laev on välja müüdud. Olin juba kõne lõpetamas, kui äkki selgus, et samal hetkel on vabanenud meile sobiv kajut, mille samas telefoni teel ka kinni panin, sest tahtjaid olla veel. Ja alles siis hakkasin ringi uurima, et kes nagu tegelt kaasa tuleb:)
Alguses tundus kõik selge olevat, aga siis selgus, et Parovoz ei saa kuidagi kaasa tulla ja kogu urgunn hakkab käest libisema. Kuna aga olin seal Tallinki liinil nii kaua istunud, bronninud ja justkui viimase võimaluse saanud, siis oli hirmus kahju nüüd asi lõppenuks lugeda. Seega kasutasin neljapäeval ja reedel üsna palju aega sellele, et helistasin läbi kõik võimalikud variandid, kes veel võiks kaasa tulla. No paris huvitav oli, sest suhtlesin tõesti kokku ikka päris mitme inimesega. Plussiks oli see, et sai suheldud ja muljetatud nagu niisama naljalt ei teeks. Siiski olin veel täna hommikul üsna kindel, et minek jääb ära. Pidin just hakkama Frediile helistama ja uurima kas ikka ja kuidas, kui helistas isand Karl ja päästis ürituse! Olla kõik nurka visanud ja esialgse ei tulemise poole kallutanud. Uus kõne laevafirmasse ja meie minek on justkui kindel.
Nüüd üritan veel kaaslastele maha müüa idee, et kindlasti peab ka midagi näitamiseks kaasa vedama ja siis ongi tavapärane sõit sees. Algus on olnud paljutõotav, näis kuidas lõpuni läheb, mul on lootus kõrgel ja näpud püsti igatahes:)

Kk
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere
Kahjuks, nagu Kalle màrkas , olen sunnitud tervislike probleemide tõttu sellest üritusest kőrvale jäämas. Loodan , väga loodan et õnnestub grill festil:) osaleda. Seda enam, et pole kuidagi jõudnud sel aastal yhisüritusele.
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas kalle »

Ja taas käidud! Reedesed sündmused Rootsimaa pealinnas tekitasid muidugi väiksed küsimusi, aga laupäevaks oli elu taas normaalne ja metroo sõidutas meid kohale. Kohapeal saime tavalise sebimise järel laua kätte ja lõime laagri laiali. Peale seda oli siis aega ringi hakata vaatama ja tundus, et näituse osa on kõvasti kosunud. Poole päeva pealt oligi selge, et selle üritusega kipub olema nüüd nii, et alla kahe päeva kohal läheb hirmsaks jooksmiseks. Laudadel oli tippklvaiteediga mudeleid ja figuure nii palju, et lihtsalt oimetuks kippus võtma.

Sel aastal oli siis teemasi rohkem ja lisaks Soome 100 ja mõnele muule oli ka näiteks eraldi teemana pooleli tööd välja hüütud, mis kohe uut värvi lisas.
Lisaks laudade ümber vaimses üledoosis tuikumisele oli ju müügikohad ka läbi vaja joosta ja kõige selle juures läks aeg nii kiirelt, et üsna varsti oligi aeg hakata jälle meie lauda kokku panema. Seekord läks päev nii kiirelt ja ikka jäid mõnedki müügikohad korralikult külastamata ja mitmed mudelid oleks tahtnud veel üle vaadata. Vägisi tuli tahtmine kaks päeva kohal olla. Aga minna tuli ja mõnusa mõmina saatel saigi suht viimasel hetkel jalga lastud. Laevas taas korralik söögiorgia ja hea seltskond panid ile täpid peale. Ütleme ni, et lihtsalt viiimasepeal ja mul on kahju neist kes tulla ei saanud;)) Pildid tahavad veel sättimist, aga no ei saa ju jätta võimalust kasutamata siiagi pakkuda mängu ilu, seega:

https://photos.google.com/share/AF1QipP ... VNcUM3Zi1R

Kk
Viimati muutis kalle, 10 Apr, 2017 14:27, muudetud 1 kord kokku.
frd
Liige
Postitusi: 49
Liitunud: 19 Mär, 2016 13:27
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas frd »

Ühinen täielikult Kalle arvamustega. Oli meeldiv väljasõit jälle :)
Aga siit ka minu väike ülevaade toimunust:
https://www.irista.com/gallery/pzehwb8dwgni
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas FW Anton »

Üksjagu asjalikke mudeleid 8) Mul on kuri tunne, et see FW-190 pardatähistega M+I on üks SG3 masin, mis 1945 Kuramaalt Rootsi putku pani. Kuidagi jõle tuttav on aga ei viitsi ka kaevama hakata.
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere
Aiiiii, krt alati on huvitavam kui ma ei saa osaleda, ähhh:( Aga , Kalle sinu link ei avane millegipärast. Ütleb , et see on viga 404....
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas kalle »

Mul on tõsiseid raskusi peale picasa teenuse lõppemist selle uue asjaga, mis kohati on ikka uskumatult nõrk võrreldes vana teenusega.
Teen uue katse

https://photos.google.com/share/AF1QipP ... VNcUM3Zi1R

Varasemas postis link ka muudetud.

Kk
Viimati muutis kalle, 10 Apr, 2017 23:36, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas FW Anton »

Seekord õnnestus ja väga äge!
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Rootsi expo

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere
Täitsa töötab ja VÄGA ilus show. Oli tunduvalt rohkem osalejaid ja mida vaadata....ainult ,krt, ei saanud osaleda. Ehk järgmine kord...
Väga hea album nii Fredilt kui Kallelt
Taara avitab! ...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist