Paberist Panther tank

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Paberist Panther tank

Postitus Postitas KASTNER »

Tere,
Ma hakkasin nädal aega tagasi ehitama paberist tanki ühe võistluse jaoks, mis toimub sellise mängu nagu World of Tanks foorumis.

Mina tegin Panther tanki, tegin kõik vajalikud joonised arvutis valmis, printisin välja ja hakkasin lõikuma ja liimima. Ma tegin joonised, panin kokku ja värvisin 7 päevaga. Kuna aega nappis siis sai suht lohakalt tehtud. heh Ma alles 4:20 hommikul lõpetasin.

Pildid:
Pilt
Pilt

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Paberist Panther tank

Postitus Postitas Parovoz »

Tere
Neh päris äge. Aga mis môõdus see tuleb?
Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Paberist Panther tank

Postitus Postitas KASTNER »

Tänud.

Ma algul ei vaadanud üldse mis mõõtkavas see tuleb, tegin lihtsalt omale sobivas suuruses. Peaks olema umbes ~1:31

Kuna tegu oli ka veel minu esimese pabertankiga siis ma tegin nii mõndagi valesti ja järgmine kord teeks paremini, juhul kui ma kunagi suvatsen veel ühte pabertanki teha. Tükkide välja lõikamine on jube tüütu ja mul pole tanke kuskile parkida, igal pool võib keegi kogemata ära lömastada selle suhteliselt õrna eluka. Plastmassist mudelid on juba nii ribadeks, et pidin sahtlisse ära peitma.
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Paberist Panther tank

Postitus Postitas jackpuuk »

Paberist tehtu, vinge! Aga arenguruumi on kindlasti, igatahes jätka, paberist tegijaid pole meil siin palju! Mulle sellised meeldivad.
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
KASTNER
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 01 Jaan, 2008 13:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Paberist Panther tank

Postitus Postitas KASTNER »

Tänud!

Nojah ma oleksin võinud selle palju detailsemaks teha ja oleksin võinud palju korralikumalt värvida aga kuna ma tegin seda ühe võistluse jaoks ja mul jäi aega väga väheks. Ma tegin arvutis joonised valmis, prinitisin, lõikasin jupid, liimisin kokku ja kiiresti värvisin kõigest 7 päevaga. Mul on endal praegu pooleli üks huvitav papist asjandus :D ma loodan, et saan selle kunagi valmis ja saan ka siin seda näidata aga senikaua ma ei hakka poolikut tööd näitama.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist