Vaba käega mudel valmis nikerdada

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Vaba käega mudel valmis nikerdada

Postitus Postitas jackpuuk »

Kas oleks siinsete meistrite hulgas inimest, kes viitsiks kulude katmise ja väikese kompensatsiooniga töövaeva eest midagi valmis nikerdama HCoE jaoks. Materjal ja mõõtkava oleks teie enda valida. Nimelt antakse meil eelmisest aastast välja abivalmeima foorumlase aunimetus, millega kaasneb väike meene ja üldtunnustatud aupaiste :). Eelmise aasta tiitli omanik sai Honda märgi, mis oli vaskplekist kihtide kaupa kokku laotud (teostajaks oli minu väga hea tuttav ja seekord tegi ta seda tasuta). Kuna ei tahaks inimesele uuesti sama palvet peale suruda ja auhind võiks olla igal aastal erinev, siis tekkis mõte siinsete meistrite käest abi paluda, sest tase on siin ülikõva ja rahvas sõbralik. Tegemist on meil MTÜ-ga, kulud saaksime katta ja mingi väikese vaevatasu kah, nagu juba mainitud.
Kui kellegil huvi tekkis, siis võiks tööna välja kujuneda mõni Honda mudel, või siis Honda märk ilusas teostuses (märk võiks olla sellises suuruses, et peaksime tema kohale suurendusklaasi kinnitama). Keegi vedu võtab, siis au ja kuulsus igavesti!!! Tänud ette! Vabandust, et militaarteemat solgin.
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2112
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Vaba käega mudel valmis nikerdada

Postitus Postitas vaoinas »

Terv

Tsiviiltehnika ja autodega tegelejaid meil siin eriti ei ole. Küll aga tasub pöörduda http://www.plastikmudel.net/foorum/ foorumi kasutajate poole. Seal on oskused mudelit ehitada (olenevalt meistrist muidugi) samuti väga tasemel.

Meene korraliku mudeli näol on muidugi väga kiitaväärt ettevõte.


Kristjan
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Vaba käega mudel valmis nikerdada

Postitus Postitas jackpuuk »

vaoinas kirjutas:Terv

Tsiviiltehnika ja autodega tegelejaid meil siin eriti ei ole. Küll aga tasub pöörduda http://www.plastikmudel.net/foorum/ foorumi kasutajate poole. Seal on oskused mudelit ehitada (olenevalt meistrist muidugi) samuti väga tasemel.

Meene korraliku mudeli näol on muidugi väga kiitaväärt ettevõte.


Kristjan

Tänud soovitamast, kuna juba varasemalt erinevates teemades mainitud, siis va interneedusega ma eriline südamesõber pole, seega otsustasin minna lihtsamat teed ja torkida inimesi, kelle tööde-tegemistega pisu kursis olen, ning kelle tööd on muljet avaldanud.
Kui siiski keegi viitsib, siis olen suhtlemisele avatud. Veelkord tänud nõuande eest, kasutan seda linki kindlasti!
sitt päev, kellele kurdad
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist