Wyrd`il oli igav.

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
wyrd
Liige
Postitusi: 616
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Wyrd`il oli igav.

Postitus Postitas wyrd »

Tervitus kõigile. Mõni aeg tagasi arvasin, et mudelitega nokitsemine on minu jaoks minevik. Vist eksisin. Jalutasin ükskord Corkis mudelipoest mööda, astusin korraks sisse ja oligi kõik. Pilt vajus eest ja nii see siis juhtus. Kuulaks ka teie kommentaare siis. Kui aus olla siis silmaga vaadates on see aparaat palju ilusam kui piltide pealt. Fotokas kurask tõi kõik vead nähtavale.
P6150666.JPG
P6150673.JPG
P6150671.JPG
wyrd
Liige
Postitusi: 616
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Wyrd`il oli igav.

Postitus Postitas wyrd »

P6150669.JPG
P6150679.JPG
P6150678.JPG
Flaki-Poiss
Liige
Postitusi: 52
Liitunud: 08 Apr, 2010 21:46
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Wyrd`il oli igav.

Postitus Postitas Flaki-Poiss »

Mulle kui algajale meeldib!
Aga ma arvan, et (usun et ka maestrod arvavad midagi sellist) mudel poolik: lisada pesu, värvi kulumine, roomikuid kulutada( ühtlast musta värvi kaotada).
wyrd
Liige
Postitusi: 616
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Wyrd`il oli igav.

Postitus Postitas wyrd »

Eh kulla Flaki-Poiss. Sul on selles suhtes täitsa õigus, et pesu ja kulutamine jne. Aga mul on see mure, et elan ja olen Iirimaal ning seal mul arvutit pole. Et pesu ja muud seesugust teha siis oleksin pidanud netist asja uurima kuid mida ma uurin kui pole võimalik. Lasin otse karbist ja ise ka ei teadnud millega see asi lõppeb. Nii ta valmis sai. Alkot kulus sinna juurde küll väga palju. Roomiku värvi suhtes on see must värv küll suur möödalask. Seda ma tunnistan ise ka.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist