Grupitöö

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas Enkus »

calico kirjutas:...
Kestvus: 01.04-31.05 (või siis paar päeva ennem Minimaailma 28.05 mis oleks isegi ägedam, kus asju päriselt näha ka saaks)...
Mudelid võiksid ikka Minimaailmal väljas olla, saaks ka mingi "rahvahääletuse" korraldada ja vahest ka mingi auhinna tekitada...
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas Joss Metsast »

Enkus kirjutas:
Mudelid võiksid ikka Minimaailmal väljas olla, saaks ka mingi "rahvahääletuse" korraldada ja vahest ka mingi auhinna tekitada...
Tegelikult ei ole ka see paha plaan, elavndaks natuke minimaailma :)

tundub et reeglid hakkavad ise tekkima.

1. teema on Lahing Britannia pärast
2. algus on 1 aprill.
3. valmis peab olema minimaailmaks.
4. mõõtkava ja teostus vaba

eks siia saab vajadusel lisada.
Kuidagi peaks ka panema kirja kuidas töid veebis kajastada, see elavndaks foorumit ja annaks häid näpunäiteid kõigile. Kas ehk kohustus ( krt mulle ei meeldi tegelikult sõna kohustus) korra vähemalt korra pilti näidata?

Levar
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas Sho »

Mulle hakkab see Britannia plaan kah meeldima. Saab riiulilt mõne tolmunud rariteedi välja otsida.
Ainult kõik liimid on aastatega ära kuivanud, tuleb lasta Kullost uued tuua.
Ega tavalises kontoritarvete poes vist mudeliliime ei müüda?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas Joss Metsast »

Revelli liimi võid ka suuremas poes mänguasjade hulgast leida tihtilugu.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas kalle »

Tundub reaalne plaan ja ajakava. Eri skaalade võrdlus on vaid selline peen teema, aga las see ilmselt olla, muidu kukub veel keegi tagant ära.
Aga see peaks küll reeglites olema, et kõik alustavad ikka nullist uut asja, mitte ei näita mõnda vana valmis tööd. Või nagu mujal, panna paika, et alustades võib olla valmis nt 25%. No siis mõni seiosma jäänud asi.

ps. mudeliliimi müüakse Prismas ka, no ja Jukus, neid ka üle eesti vist.

Kk
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas Sho »

Jepp, Jukust sain.
Aga kas see 1.aprill alguskuupäevana tähendab, et ma oma mudelit täna õhtuks ei tohigi valmis teha?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas scout22b »

No fotosüüdistuste koha pealt esimese hooga pakuks välja, et võiks vähemalt kaks pilti olla. Esimene kindlasti komplekteerimata toorikuga, koos mingit sorti daatumiga (ajaleht, kuupäev arvutil, telefonil) ja teine kindlasti valminud mudelist. Ei teeks vast paha ka ehituse etappidest mõni ülesvõte siia riputada (Ei ole ise just pildistaja ja nende postitaja tüüp, aga annan endast parima).
Kogu selle konkreetse kampaania jaoks tegelikult võiks teha ju eraldi teema, konkreetse ühistöö pealkirjaga, sinna ka kõik oma pildid üles paneksid. Ehk äkki tuleb hiljem neid grupitöid veel, siis igale üritusele eraldi teema ju ikka. Praegune grupitöö teema võikski nö üldiseks arutelu kohaks, kus arutada järgmisi ettevõtmisi jne.
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas Sho »

Nii, õhtusöök söödud, õlu välja valatud, mina hakkan teie lahkel loal peale.
Siin on toorikud, tunnistajaks äsjaostetud liim..
Pilt
Alul valisin välja Me 110 ja Me 210.. aga nood tundusid liiga tavalised ja keerukad..
nii võtsingi selle arhailise rariteedi ette.
Boulton Paul Defiant.
Minusugusele võhikule paras raskusaste kah..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas calico »

Kuna:
mina hakkan teie lahkel loal peale.
ja sa oled esimene, on sul ülesandeks au luua siis ka uus esimene GroupBuilding teema: Lahing Inglismaa pärast. küll siis leidub ka järgijaid, mul on ka juba valik tehtud ;)
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas Sho »

Märkan kohatist muret, et mida valida. Nii palju sobivaid mudeleid.
Minu meelest see pole mure. Kokkupandavate mudelite hulk pole ju piiratud.
Parovoz näiteks alla paarikümne mudeli korraga ette ei võtakski.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas kalle »

Igatahes tore. Paistab, et grupiteemad on veidi puid alla pannud nikerdamistele ja see on tore. Ma siin kasutan seda teemat ühe oma uue mõtte või ka idee tutvustamiseks. Nimelt siin tulemas sommide Suuri Snadi näitus. Selle raames toimub taas ka Nordic Challenge konkurss, aga ka niisama näitusle saab mudeleid viia. Kõik siis sama http://www.suurisnadi.fi/ ürituse raames. Selle aasta mineku teemat just soojendasin, aga siin teemaks sihiks vähe kaugemale.

Mis oleks kui üritaks järgmiseks aastaks meie invasiooni mudelitega? Võimalus on ju ka ilma võistluseta, kui peaks nii tahetama. Aga grupitööna võiks asi läbi minna nii, et kui järmise aasta teema välja hüütakse, siis üritame meie tegijate pundikese kokku saada, kes teemas püsiks ja midagi valmis teeks. Oleks ju reaalne? Selle aasta teema 100 aastat tanke oleks olnud eriti hea ses mõttes, aga ka muud teemad oleks pakkunud tegemist, kui veel selle aasta weebi lugeda.
Aga usun, et järmiseks aastaks tuleb ka teemasi, mis meie tegijatele võiks sobida. Põhiline on häälestus ja valmisolek. Sel kolmapäeval saaks teemat arutada nendega kes kohal, ags siin laiemalt tahaks küll mõtte idanema panna. Niisiis..kas teeme ära?!

Kk
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas kalle »

Panen täna siia kirja ühe oma mõtte. Kuna pole kaugel aeg, kus praegu käimas olev grupikas lõpeb, siis ühe ideena järgmiseks võiks olla ala "televiisorist tuntud" Ehk siis kas filmis, sarjas vms näha või tuntud olnud tank, lennuk, laev, figuur, maja, tseen vms. Lihtsalt idee.

Kk
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas kalle »

Tõstan korraks seda teemat. Kuna grupikad saavad eraldi teemadeks ja see siin jääb ehk aruteludeks. Ja kuna viimane Jaapani teema vist nüüd lõpeb ära ja siis julgeks uuesti korrata oma eelmise postituse küsimust. Kas võiks sobida järgmiseks?

Kk
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 825
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas Sam Beaver »

kalle kirjutas:Tõstan korraks seda teemat. Kuna grupikad saavad eraldi teemadeks ja see siin jääb ehk aruteludeks. Ja kuna viimane Jaapani teema vist nüüd lõpeb ära ja siis julgeks uuesti korrata oma eelmise postituse küsimust. Kas võiks sobida järgmiseks?

Kk
Kui asjaks läheb, kas siis "TV-st tuttav" teemasse võiks otsapidi sobida näiteks ka raamatust tuttav militaarplatvormi tsiviilkonversioon? Ma olen alustamas ühe sedalaadi projektiga.
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Grupitöö

Postitus Postitas calico »

 siis ühe ideena järgmiseks võiks olla ala "televiisorist tuntud
Mul isegi oleks vastav asi riiulis olemas... :scratch: BSG seriaalist oleks see asi... 8)
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist