Värvi paksendamine?

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Juhan
Liige
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Nov, 2006 13:08
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Värvi paksendamine?

Postitus Postitas Juhan »

Niisiis, oleks vaja teada, kuidas saaks värvi paksendada natukene.
Nad raiped on jubedalt vedelad, jooksevad maha. Revelli värvidest on juttu...
Asi võib ka minu tehinkas olla, kuna käsil on elu esimene mudel :roll:
venelaste mingi zvezda produkt "German Halftrack crew"...
Meie reliikvia on vabadus!
Meie reliikvia on au!
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tervist!

Hmm.., on tegu ika Revelli emailidega? Või hoopis akrüülidega? Kui emailidega, siis niipalju kui mul endal on tulnud nendega vahekorras olla, pole nagu liiga vedelaid ette juhtunud. Kas purgi/purgid pärast avamist ikka korralikult läbi segasid - tavaliselt sadestub pigment põhja ja võib-olla siis on pinnalejääv osa liig vedel?

Urmas.
Kasutaja avatar
Juhan
Liige
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Nov, 2006 13:08
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Juhan »

emailid ikka. Vähemasti saksakeelne lause Emailfarbe peaks seda tähendama. Ja panin pange: revelli värvid on tip-top, aga kogemata ostsin ka humbroli email värve (2 tükki). Avastasin selle alles kodus, ent need raiped on jah vähe vedelad...Revellid muidu normis. Eks ma siis segan rohkem. keerasin ööseks põhjad ka ülespoole, et see paksem värgendus kaane poole liiguks :D
Meie reliikvia on vabadus!
Meie reliikvia on au!
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nonii, hakkab nagu selginema pisitasa :wink: Kuigi minu arust pole ei Revelli ega Humbroli värvide konsistentsil suurt vahet - enam-vähem sarnased. Partiid võivad muidugi ka veidi erineda. Aga enne kasutamist tuleb kõik värvid põhjalikult läbi segada - purgi põhja ja külgedele ei tohi jääda ühtegi klimpi, spaatliga segades peavad nii küljed kui põhi siledad tunduma.

Urmas.
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Üks võimalus,mida ise kasutan,on viiene mutik purki sisse.Või umbes samas mõõdus kuullaagri kuul.Enne avamist pisut loksutada,ja mure murtud,spaatliga segades kipub mingi osa spaatli külge jääma ja loomulikuks kaoks muutuma.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist