Kokkusaamised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Lemet kirjutas:Surm, nälg ja sugutung olla kolm inimkonda peamiselt motiveerivat stiimulit...mida seersandisaksa viimane postitus ka perfektselt demonstreerib.
surma ja sugutungi ootan
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

scout22b kirjutas:
Ei ole küll kokkusaamistel käija. Grill ja õll võivad olla sellised muhedad lisandväärtused, aga tõenäoliselt ei ole selle kokkusaamise põhieesmärgid. Kui põhihuvi on grill, siis selle jaoks vast ikka veel korraldatakse grillfesti?
Täiesti normaalse inimese järeldus ja õnneks ongi meie kokkutulekud üks igati hea ajaviide teemakohaste ja muude huvitavate juttudega. Ütled, et pole kokkutulekul käija..aga soovitan soojalt tulla, kui vähegi saad.
Seersant Steiner kirjutas:Mötet siis pole tulla siis
Mis aga seda avaldust puudutab, siis ma peaks sellise verbaalse pasandamisega ammu harjunud olema, aga ikka ütleks. Et kui ainus mõte kohale tulla on kellegi tulel omale koju süüa kaasa teha ja muud mõtet pole kohale ilmuda, siis võid vabalt seda edaspidi mitte enam teha. Ehk meil küll huumor veidi vaesemaks jääb, aga ausalt siiber on sellest klähvimisest tegelt!
Teistele aga peadse kohtumiseni!

Edit: Ma ikka mõtlesin järgi..inetu oli minust niimoodi pahandada, äkki tuled ikka kohale, ma tulen töölt varem ära, klopsin grillile jalad alla tagasi, küpsetan sulle liha ja võtan kaasa. Kas oleksid nõus?

Kk
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

ma vabadan et nõnda jorisesin !!! MA olen loll inimene !!! Andestage mulle
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere
Kahjuks ei jõua täna :( ...aga siis detsembris. Ja tasub ehk aastalõpu üritusele mõelda?
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
Das Tiger
Liige
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Dets, 2010 23:56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Das Tiger »

Miks nõnda pahurad, inimesed?
Siinne teema on ju täisväärtuslik entertainment ning väga kõva promo teie kokkusaamistele :lol: . Ikka kindlat närvi ja head meelt!
[i]There is no escape from the enemy within[/i]
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Tausta lõpuni teadmata ongi seda raske mõista. Olen üritanud suunata ja mõsita anda ja eks see ole üks vorm teemast kasvatus läbi kollektiivi. Üritan edaspidi mõõdukamalt.

Aga tähtsam on see, et kokkusaamine jällegi edukalt veedetud. Läbime segast perioodi ja käime nagu kodutud ringi. See Roccas käik oli poe külastuseks ehk hea, aga muus osas üks sebimine. Aga küll kõik paika loksub. Seniks oleme peavarju saanud igati temaatilistes ruumides Laki tänaval. Ja kuna Tomi kaamera oli kotis, nagu mureen urus, siis tegin oma telefoniga mõned kõverad jäädvustused:

Siin osa kambast asjalikes vestlustes:

Pilt

Mudeli jupid on siin nii peenikesed ja ei jää pildile, aga huvi on suur, nagu näha:

Pilt

Urmas vene soomuse värvikomplekti hindamas. Skepsis tema näos käristab õhumolekule neljaks. Taustal Tšill Bill.

Pilt

Foorumi grupikast kõrvale hoidev Hr Raba on siiski väga terava käega. Tõestuseks suurepärane tõlgendus usa rauast:

Pilt

Tomil oli ka teos kaasas, aga sellest haakerakendi ilust unustasin kahjuks kõvera ülesvõtte jäädvustada.

Igatahes tore oli ja järgmise korrani!

Kk
simmtann
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas simmtann »

Seoses Kalle eelneva jutuga segaste aegade ja ringi rändamise kohta, päriksin asjaosalistelt üle, et mis mõtteid on seoses Rocca kooliga? Nagu parema mäluga asjaosalised mäletavad, pakub Rocca Al Mare kool klassiruumi rendile. Küsitakse 15€ / h +km.
Minu poolt vaadelduna plussid
* hea asukoht Rocca poe suhteliselt vahetus läheduses, seoses millega saaks sujuvalt jätkata poes kogunemise traditsiooni.
* ei ole iga kord arutamist teemal, kuhu minna.

Miinuseks vast põhiliselt hind.

Ühesõnaga, on huvi, või tüütab onu Ennu sujuvalt edasi?
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere

Eheh, üldiselt on üldse hea , et koht on. Teisalt on minu jaoks natuke ....kauge. Töökoht Mõigu piirkonnas , nii et kui saan jaole on
Laki tn. variant minu jaoks parim . Elame näeme. Seekord ei jõudnud kahjuks.
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Eks meil ole ju ennegi tasulise ruumiga tegu olnud, kui Kullos sai klassi eest makstud. Miinuseks on see, et kes seda raha korjab ja kuidas. Iga kord eraldi, või miskus. Ja siis veel see, et teinekord on kole tüütu, kui peab järge pidama, et kes korraks läbi astus ja kes pikemalt oli jne. Tehtav, aga tahab arutamist. Samas Rocca kõige suurem miinus on imho just asukoht. Paras ports kvaliteetaega läheb ummikus kaduma sellisel kellaajal.
Laki oleks igas mõttes parem ja pood on ju ka piisavalt ligi. Aga mulle tundub, et me pole kinnitust saanud, et Enn viitsib meid iga kord seal vastu võtta:) Seega küsiks, et kas see koht on üldse grilli väliseks hooajaks variant meile?

Kk
Enkus
Liige
Postitusi: 360
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

kalle kirjutas:...
Laki oleks igas mõttes parem ja pood on ju ka piisavalt ligi. Aga mulle tundub, et me pole kinnitust saanud, et Enn viitsib meid iga kord seal vastu võtta:) Seega küsiks, et kas see koht on üldse grilli väliseks hooajaks variant meile?

Kk
Vastu võtta viitsin.
Ainuke probleem on siis, kui ma vastu võtta ei saa...
Kas siis toimub kogunemine minu välisukse juures? :mrgreen:
Esimene kord, kui vastuvõttu ei toimu, on veebruari kokkusaamine, kui olen Saksamaal mänguasjamessil. Nädal hiljem võin küll muljeid jagada ;)
Enkus
Liige
Postitusi: 360
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Teises teemas oli juttu, et kogunemine homme minu juures.
Aadress Laki 16.
Aeg umbes-täpselt 18.
Kuna all on uks lukus, siis minu telefon on viisnullkolmkolmviisükskuus.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2196
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Soobel »

Kas jaanuaris saadakse kah kokku või on juba saadud? Ja ma olen maha maganud?
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Sedapuhku magasid maha :( iga kuu esimene kolmapäev on kunagi ammustel aegadel kokkulepitud aeg. Veebruari oma mõtlesime et saab Rocca Al Mare mudelipoes kokku ja peale seda siirdub mõnda kohalikku kohvikusse.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Läheneva kokkusaamise valguses pean taas vajalikuks teada anda, et ka vahepeal on kõik kenasti toiminud. Jaanuaris saime taas Lakis kokku ja seal oli lisaks muule meeldivale melule ka Levari käsitööõllede maitsemise töötuba. Igati huvitav.

No ja veebruari alguses saime taas kokku Roccas. Seal siis mudelipoes algus tehtud ja edasi kohvikusse lobisema. Ühesõnaga peaegu grillimine. Selle kohta üks pilt ka pakkuda.

Pilt

Aga seekord siis kolmapäev taas esimesel kuupäeval ja küsimus kõlab, et kus grillime?;)

Kk
Enkus
Liige
Postitusi: 360
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Kõik on ootel...
Manused
20170226_163933.jpg
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist