Uued asjad

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Postitus Postitas Seersant Steiner »

tore ka mina olin juba tellinud ära selle jaoks asjad ja isegi figuurid on teel juba


http://www.hobby57.com/fiche.asp?article=21590 tegemist on selle masinaga aga miks ma tahtsin teda eestist osta sellepärast et siin OLI TA MÜÜGIN VÄGA ODAVALT . Odavamalt kui välismaalt tellides plus seal olid veel diviisede hitlerjuged , frundsberg ja hochenstaufen dekaalid mida mul on ka vaja. Nii et seetõttu olen ma MEGA õnnetu
Kasutaja avatar
Miramax
Liige
Postitusi: 532
Liitunud: 05 Veebr, 2007 15:52
Kontakt:

Postitus Postitas Miramax »

:lol:
Ma ei saa nüüd enam millestki aru !?

Las see teema jääb " Uute asjade teemaks "
Ost, müük, vahetus - asub teises teemas.
Kes mida kuskilt tellib - võimalik teha uus teema.
On olemas ka võimalus vahetada privaatsõnumeid, siis me ei risusta foorumit ebamääraste pealkirjadega ja postitustega.
Õigekirjas kirjutamise kohta tuleks teha ka uus teema.

Miramax
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

läheb teemast mööda ja vabandan selle pärast ette. aga seltsimees Steineri sõnavõtud on alati väga amüseerivad. toon ära ühe väikese tsitaadi teemast "1/35 saksa pea"
mina olen põhiliselt vastu igasugusele saksa asjale ja vene oma le ka seetõttu ma olen teinud leegioni ja korpuse mehi ainult
et siis ...? milleks seda Hitlerjugendit ja Hochenstaufenit vaja on ?

Kusjuures, SU 152 ja Flakpanzer on isegi minu kogenematule silmale ikka väga erinevad masinad... et kuidas ühe ost teisega on seotud ? või taheti teha SU ümber Flakpanzeriks ? väga imposantne oleks ju 152 mm kahuriga Flakpanzer...

neetud asjaolude kokkulangemine ja müüja tähelepanematus jätsid meid järjekordselt ühest toredast üllitisest ilma...

ja veel viimane murepisik: kas tõesti seal Kuristiku Gümnaasiumis on eesti keele õpetaja pidevalt haige või lahti lastud ? vaadates neid mõistatusi mis siin kirja on pandud võivad tekkida tõsised kahtlused meie haridusmaastiku kompetentsuses...

kui inimesed modereerimispaneeliga peavad vajalikuks, võivad nad mu jututüki ära ka kustutada.

jõud ja jaksu ikkagi
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Olgu, aitab ehk küll, kuigi kriitika on mitmel juhul täiesti põhjendatud, ei maksa siiski seersanti nüüd päris maa sisse kah tampida - jääb ju ikkagi lootus, et küllap ta ajapikku hakkab isegi üht - teist taipama.
Kuigi ega minagi mõista sellise suures šriftis hädakisa põhjust - käisin viimati Mekas ligi kuu aega tagasi ja keerutasin sedasama karpi päris kaua näpu vahel, kuid loobusin - karbimajandus ähvardab niigi juba üle pea kasvada... Miks ta seda karpi siis kohe ja juba ammu ära ei võtnud? Ning ega need ju tegelikult kuhugi kadunud ole - Meka müüja kaudu saab sedasama mudelit ju tellida kah, jätab poodi oma telefoninumbri ja kui karp kohal, kimab, raha näpus, järele...

Urmas.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Postitus Postitas Seersant Steiner »

lugupeetud rahvas kui präegu tellida siis ma pean maksma rohkem ja teine asi oli see, et nüüd ma sain korraks raha, ma ei tea millal ma seda jälle saan sest masu on ju
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nojah, austet Seersant, aga kas tõesti terve kuu aja jooksul ei olnud võimalik seda mõndasada krooni leida, et mudel ära tuua? Nüüd tundub kahjuks hiljavõitu olevat, sest kui ma ei oleks toona iseenesest võitu saanud, peesitaks see karp praegu (jälgi kirjapilti, et teinekord enam ei eksiks) mul kapi otsas ja sa isegi ei teaks, kes see sunnik selle su nina alt ära ostis... Arvan et sul ei jää muud üle, kui olukorraga leppida, midagi pole teha, vahel lihtsalt ei vea... Ja mudelite jaoks tuleb alati mingi portsuke kroone tagavaraks hoida, selle olen ma ammuilma selgeks saanud.

Urmas.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas vaoinas »

KV's öeldi selliste asjade kohta lihtsalt... ja vabandan juba ette ära ka obstsöönse väljendi pärast:

"Sitt päev, kellele kurdad!"
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

Austatud foorumlased!

Ei maksaks Seersandi suunas näppu viibutada! Ehk on tegu autismi kergema vormiga , mille puhul ongi tavainimesel pisut keeruline kirjakeelest aru saada.
Igal juhul hakkab Steineri viimase paari kuu postituste baasil välja kujunema sädelev tervikpilt: tundub, et mees nokitseb vägeva dioraami kallal!

Siiamaani juba teame lõhkikäristatud haiglatelgist koos õnnetute haavatute ja pea kaotanud sanitariga, ämber peas.
Nüüd siis selgub, et telki rammib SU-152!
Telgi kõrval seisb meeskonna poolt hüljatud Flakpanzer, ilmselt siis rinde läheduse tõttu julgestuseks jäetud masin.

Steiner, tundub et tööd jätkub nüüd pikaks ajaks?
Sellest projektist sooviks küll eraldi teemat näha.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Praegune segadus tuleb osalt sellest, et me ei lugenud postituse pealkirja, kus mõttelõng alguse sai... SU-152 ja Flakpanzerit pole ta kunagi segamini ajanud!


Kõige muu negatiivse vahele tuletaks tõesti meelde, et kui midagi broneerida, siis vaadata, et ikka broneeritakse ka, mitte et tädi poes lihtsalt naeratab ja noogutab. :wink:


Kui tõesti tõesti flakpanzeri isu, siis VIST Kullos oli Tristari variant sellest masinast. Kallim küll, aga palju palju ehitatavam mudel.


Olgem ikka head üksteise vastu....


Siim
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Üldiselt armastan mina teid kõiki!
Kohe ausalt. Kirjavead ja idiootsused kaasa arvatud.
Irooniat siin ei ole. :)
Kasutaja avatar
Miramax
Liige
Postitusi: 532
Liitunud: 05 Veebr, 2007 15:52
Kontakt:

Postitus Postitas Miramax »

Panzergrenadier kirjutas:Praegune segadus tuleb osalt sellest, et me ei lugenud postituse pealkirja
Tere,

Tekitasin siin paraja segaduse :)
Ma tõesti ei näinud seda millimeetrise mõõduga postituse pealkirja, vabandan...
Samas saime siin natuke kvaliteetset huumorit :!:
Kuid minu postkastis oli kiri, et Steiner soovib ikka minult mudelit ära osta. Väike segadus süveneb vist edasi :roll:
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

Väike segadus süveneb vist edasi
tulemuseks on "SUkpanzer"...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

Jaa! Ikkagi on tegemisel äge dioraam.

Seersant on ikka kõik üksikasjad läbi mõelnud. Kuna argpüksist medvennal on oma jalgadel vähe võimalusi toimuvast kaosest põgeneda, lisatakse dioraamile oluline detail: kübelvagen!
Peatu sanitar hüppab siis töötava mootoriga masinasse ja põgeneb sündmuspaigalt, tühi ämber õlgadel kõmisemas.

Sõbrad, ega pole siis kellelgi maha ärida kübelvagenit?
Aitaksime üheskoos valmida surematul teosel.

Uskuge, Seersant teeks selle ära!
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Postitus Postitas Seersant Steiner »

KRT lõpetade ära minu mõnitamin eks
Mingit dioraami vot nüüd ei tule
kübeli sain välismaalt õnneks seal mul normaalsed tuttavad mitte sellised nagu ... nagu siin eestis, kes ainult irisevad ja mõnitavad
The*Siim
Liige
Postitusi: 90
Liitunud: 30 Dets, 2008 22:11
Asukoht: kodos
Kontakt:

Postitus Postitas The*Siim »

Tavai, noh teeme eraldi teema siis juba selle "irisemise ja mõnitamise kohta" ? :lol:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 10 külalist