Uued asjad

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Sama Ukraina kaubaga tuli mulle BTR152 1:35 Skif-i toodang.
Seda MT LB karpi nägin ka letil saatmist ootamas.
Üks BTR152 jäi veel poodi ka.Samuti pakkus Rein ICM-i Studet.1:35.Vaatasin karpi sisse,väga hea valu.Hind 450,-EEK

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tervist!

Sügasin isegi kukalt selle Stude koha pealt - helistasin täna Reinule, mudel tundub üsna kobe, aga need rattad võtsid hetkel isu ära - protektori muster on parajalt nihkes, vaatasin kuidas siin asja korda tehakse: http://www.planetarmor.com/forums/showthread.php?t=4325
Arvan et lihtsam oleks paar masterit teha ja kloonida, aga eks ta ole igaühe enda otsustada. Kuid hetkel keel ei paindunud, et mudel "kinni panna" ja siis järele kimada...

Urmas.
mad mats
Liige
Postitusi: 196
Liitunud: 23 Jaan, 2007 20:44
Kontakt:

Postitus Postitas mad mats »

Sai ka ise seda Studet natuke uuritud,päris kena asi,pisiasjades olen muidugi võhik aga muidu 5+.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

fossiil kirjutas: Pe-8 on ikka igavene jurakas - mudeliehitaja jaoks päris sajandi projekt kohe.. :wink:
Päris suur on jah, aga mulle meeldivad suured lennukid (tegelt meeldivad väga väiksed ka viimasel ajal:) Mul sama suuri ja suuremaid veel teisigi huvitavaid, millest võiks enda jaoks paraja pirka keerata... ja keerangi.)
Nt just üks päev mõlgutasin riiulis valmis Ju290 vaadates, et Ju390 tuleks ka ikka teha ja tegelikult oleks ju Ju290 zwilling ka tore.)
http://www.geocities.com/Heartland/Vill ... /ju290.htm

Ja TB3 Zveno ootab tegemist (soovitavalt vähemalt nelja parasiit hävitajaga:)

Suurtest asjadest mul pudust ei tule.. aga Pe8 oli mul selline paari aasta pideva otsimise objekt. Minu suur miinus (mõnikord harva ka pluss) on suur kärsitus.
sest mida mul kuni viimase ajani ostida oli?.. ainuke asi mis saada, oli Contraili vacu..piin ja vaev. Aga just seda ma otsisin ja krt ma kardan, et ebays oleksin selle eest kõva rulli välja käinud, kui vaid see nina oleks välja pistnud.. nii vaja oli ju! :shock:
Aga kogu web vaikis kui haud selle vacu kohalt ja nii siis ikka kalastasin seda üsna tihti.. täiesti 0 tulemusega. Kuni lõpuks hakkas tilkuma infi, et Amodel ja ehk ka ICM tegutsevad. Sellest hetkest jätsin vacu ostingud, aga ikka läks üle aasta päevani kui siis lõpuks karpi sain vaadata.

Ja alati tasub mõtteid mõlgutada.. suurtest asjadsest nt..siit üks võimalus ka veel;)
http://www.j-aircraft.org/xplanes/hikoki_files/g10.htm

Kk
Krahv
Liige
Postitusi: 118
Liitunud: 26 Dets, 2006 0:16
Kontakt:

Postitus Postitas Krahv »

Nii, lõpuks leidsin aja et ka teiega jagada oma saaki. Ütleme nii et jõuluvana käis see aasta varakult ära. Ja kingikotti oli panud päris palju kraami. Siin siis ka väike ülevaade mis jõulumees tõi.

Proovin kirja panna ka lennukite nimed mis kingikotis olid. Kahjuks paljudel puudub igasugune info millega tegu. Kuna kõik asjad on kõvasti vanemad kui mina.

Fire Fly FR-1, Morane MS-406, IL-2, Hawkler Siddely "Hunter", Morskoi, Sturmovik, D520C, Avenger, Hawker Tempest, Hawker Seahawk, JAK-3, P-39, Avia S-199, PO-2, MC-406, Tupolev SB-2, Avia B.534, Fokker D-21, F-405 (kahe kerega lennuk), Sea Venom, P-39, F-415, IL-10

Kuigi neid oli veel ei leidnud ma mis masinatega tegemist on.

Paar pilti ka iseloomustamaks asja:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Viimane küll purjekas aga ikkagi kena ja huvitav :)
Pilt

Terv,
Krahv
Don`t be afraid of your model, it is you who is holding the knife. There is a very fine line between "hobby" and "mental illness".
Lemet
Liige
Postitusi: 19941
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Eh, noorus tuli meelde pilte vaadates, mõni karbi sisu peaks ligi 20 aastat vana olema.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Tõsine nostalgiapomm tõesti. Väga paljud neist omal ajal tehtud... nüüdseks ammu kadunud kahjuks. Paljud neist soetaks endalegi karbi näol just nostalgia mõttes, sest ehitamise mõttes tänapäeva standardite järgi on mõnedki neist.. no ütleme nii, et tõsine teeme ise lennuki kraam. Mis muidugi ei vähenda su kingi väärtust. Vähe sellest ,et osad neist on min 20 aastat vanad on nende aluseks olnud Frogi vormid 40 ja enam aastat vanad. Tõsine ajalugu, tasub säilitada... ehitada..eee maitse küsimus;)

ps Black Widow Vene karbis on mulle üllatus.

Kk
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
Ahhhhhhhhh...........noorus tuli meelde, ajad mil alustasin. Omal ajal sai neid taga aetud Noorest Tehnikust, teistest mänguasjade kauplustest .
Võin kannaga rinda lüüa ja öelda , et olen neid ikka päääris palju kokku pannud. :D Vot, aga siit võid lugemist saada ...kui huvitab
http://web.archive.org/web/200102171116 ... /index.htm
..Aga see kahe kerega aparaat on P-82 TwinMustang :)
Taara avitab! ...
Krahv
Liige
Postitusi: 118
Liitunud: 26 Dets, 2006 0:16
Kontakt:

Postitus Postitas Krahv »

..Aga see kahe kerega aparaat on P-82 TwinMustang
Suured tänud sulle Parovoz, kuna mul endal oli raskusi selle lennumasina kindlastegemisel. Eriti meeldib mulle selle asja juures et on sattunud neid sinna karpi kohe tükki kaks.

Terv,
Krahv
Don`t be afraid of your model, it is you who is holding the knife. There is a very fine line between "hobby" and "mental illness".
asjaajaja
Liige
Postitusi: 800
Liitunud: 07 Dets, 2004 16:03
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas asjaajaja »

Pagan, mulle tundub, et Sinu Jõulumees on oma kingikotti minu keldris täitmas käinud! :twisted: :twisted:
Kõik, mis toimub praegu, on minuti pärast juba ajalugu
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Härra Fossiil võib selle ostu oma postituse tulemuseks lugeda. :wink:

Pilt
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Hull oled!!!! :D :wink:
Aga edu siis sellega ja postita paar pilti ka ehitusjärgust ;).


Marek.
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Panzergrenadier kirjutas:Härra Fossiil võib selle ostu oma postituse tulemuseks lugeda. :wink:
No oli seda siis nüüd vaja..., no seda minu postitust - nüüd tunnen ennast juba väikestviisi süüdlasena sinu tulevases laostumises.. :roll: :wink:
Et kas KAKS komplekti Friuli Kingtiger -i roomikuid on juba ostetud, või alles tuleb muretseda?
Aga ise sügan ennast juba igalt poolt, et kas kah Kullosse tormata või õnnestub süda kõvaks teha...

Urmas.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Tegelikult oli kindel plaan see hankida juba siis, kui esimesed pildid sellest PMMS'i ilmusid. :wink: Oh jah, mis puutub lintidesse, siis ei ole neid veel varuma hakanud. Kohe kahte karpi kahmama ei hakka, loodan, et äkki Friul teeb sellele ekstra komplekti, sest kui praegu osta üks paar linte, siis jääb 16 lüli puudu. Kuidagi väike arv, et õigustada veel 500.- kulutamist. :roll: Eks näis, sest kaasas olevad lindid nüüd nii halvad ka ei ole, kuigi jah väljavahetamist nad vajaksid.
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Tere,
Minu uued asjad LuckyModelist.
Suht ammu tulid muidugi ära,aga mis siis ikka :D
Pz.III on ühele inimesele(ehk näeme sellest varsti juba ehitusjärgus pilte? :) )

Pilt
Pilt

Piilusin tanki karpi ja pani kahetsema,et ise sellist iludust ei tellinud,loodan,et see inimene ei pahanda? :)

Marek.
Viimati muutis skeletondude, 13 Nov, 2007 16:35, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist