Viktor Suvorov?

Teenistuskaaslaste, sugulaste jt inimeste otsimine foorumi kaudu.
Vasta
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Viktor Suvorov?

Postitus Postitas Satakas »

Huvitab, kas keegi teab selle kodaniku kontakte? Uuriksin asja tema esmakirjastaja käest aga kahjuks ei suuda ka seda raamatutest leida sest selleks on märgitud lihtsalt autor ise.
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

tänan. vaatame, kas vastab kah
gans
Liige
Postitusi: 228
Liitunud: 22 Nov, 2005 20:09
Kontakt:

Postitus Postitas gans »

Muide, Suvorovil on ilmunud uus raamat "Svjatoe delo" Moskva 2008.
Põhiidee on ikka sama, lisandunud on aga hulka huvitavat faktimaterjali.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

suvorovil on ilmunud ja ilmumas ka "viimase vabariigi" teine ja kolmas osa (hetkel alles vene keeles). hetkel on veel lahtine, millal need eesti keeles ilmuvad ja millise kirjastuse nime alla aga pärast pikemaid telefonivestlusi temaga ja teadasaamist, et ta senise eesti kirjastajaga (olion) sugugi rahul pole, kaldub asi tasapisi sinnapoole, et herr suvorov on meeleldi nõus kirjastusõigused mulle üle andma :-P nii, et...ärilises mõttes võite mulle pöialt hoida ;-)
___________

PS! muideks, sellest aadressist, mis siin teemas mulle välja käidi, ei olnud tegelikult teps mitte tolku. ajasin suvorovi jälgi veel ligi pool aastat taga kuni lõpuks jõudsin millegi konkreetseni.
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

ta käib vahetevahel ka www.rkka.ru
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
just plain mean
Liige
Postitusi: 627
Liitunud: 08 Dets, 2008 14:05
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Pehmelt öeldes pettumus see "Viimane vabariik 2"

Postitus Postitas just plain mean »

Lugesin läbi selle "Viimase vabariigi" teise osa. Kahjuks midagi eriti põnevat selle lehekülgedelt avastada ei õnnestunud. Autor niisama diskuteerib kriitikutega, uut ja huvitavat leidub vähe. Peale selle käib OLION-i Suvorovi tõlkijate kvaliteet kolinal järjest allapoole. Nii "Võtan oma sõnad tagasi" kui ka "Võidu vari" on käpardite poolt tõlgitud. Ja ka see uus üllitis paistab sellesama omaduse poolest silma.
Eriti suur kamm oli pärisnimede vene keelest "õigesse" vormi tagasipööramine: Kandagar – peaks olema Kandahar; kindral Sanhuro – Sanjuro; kindral Dumenk – Doumenc; lennukikandja "Corages" – "Courageous"; lahingulaev "Arc Royal" – "Ark Royal"; lahingulaev "Bachram" – "Barham"; Wickers – Vickers; tankigrupp Gotha – kindral Hoth’i tankigrupp. Ma polekski väga imestanud, kui oleksin leidnud raamatust ka Gitleri, Gimmleri, Nju-Jorki või Varšava.
Peale selle oli ka leiutatud isevärki sõjanduslikke uudiskeelendeid: Lennuarmee (p.o. õhuarmee); Pommiväed (pommituslennuvägi); Liinurlaev (vene linkor – lahingulaev); Tähekujuline mootor (tähtmootor); Alluvusredel (käsuahel) jne jne jne. Sellist sodi leidis sealt kuhjaga.
Ühesõnaga - ei soovita seda raamatut osta, kui te pole just andunud Suvorovi fänn.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

seda ma kahtlustasin jah tsipa, et sel teemal enam palju uut öelda pole. ostma tõepoolest ei tõtta, kui lausa nii palju ja sellist janti silma jäi ent raamatukogu külastan varsti kindlasti.
Kasutaja avatar
man21
Liige
Postitusi: 822
Liitunud: 01 Juun, 2005 13:34
Kontakt:

Postitus Postitas man21 »

Kui sul, Satakas, on mingit aimu kirjastamisest, siis võid ju proovida, aga kui mitte, siis ära jama, sest jääd miinustesse. Usu mind, ma tean, mida räägin.
Ela täiel rinnal ja kui kord kooled, siis ära kahetse elatud elu!
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

milles ma miinustesse jään?
kust sa seda tead?
mul on natuke aimu jah kirjastamisest...saab siin möödaminnes pisikest kirjastust omatud ja näiteks just täna jõudsid kaks tiraazhi hiinast kohale ja eks neid tuleb veel.

aga vot...seda kuidas normaalseid raamatuid tehes miinustesse jääda, vot seda mina küll ei kujuta ette. võibolla siis kui valminud raamatuid mitte müüa? või müüa neid alla omahinna?
Kasutaja avatar
man21
Liige
Postitusi: 822
Liitunud: 01 Juun, 2005 13:34
Kontakt:

Postitus Postitas man21 »

Miinustesse rahaliselt, ära mängi lolli taipasid ju küll. Kui on kogemusi, siis võib ju riskida, aga see rahvusvaheline värk on keeruline.
Õhtale on suurigi kirjastusi küllalt läinud, mis siis veel väikestest rääkida.
Ela täiel rinnal ja kui kord kooled, siis ära kahetse elatud elu!
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

man21 kirjutas:Miinustesse rahaliselt, ära mängi lolli taipasid ju küll. Kui on kogemusi, siis võib ju riskida, aga see rahvusvaheline värk on keeruline.
Õhtale on suurigi kirjastusi küllalt läinud, mis siis veel väikestest rääkida.
einoh rahaliselt muidugi, sellest sain muidugi aru aga MILLEGA nimelt? raamatuäriga? suvoroviäriga? millegi muu konkreetsemaga?

rahvusvahelise värgiga (eeldan, et pead silmas raamatute kirjastamise litsentside väljamaalt ostmist) ei näe ma aga mingit probleemi seni kuni eesti kirjutajatelt rohkem kui 3 müüdavat raamatut (bruto) aastas ilmuma hakkab.
malt laal
Liige
Postitusi: 60
Liitunud: 24 Juul, 2009 16:25
Kontakt:

Postitus Postitas malt laal »

suvorov-rezun oli "tegja" 15-20a tagasi, tema ANALÜÜTILINE lähenemine ajaloole on kiiduväärt ning teda lugedes saame targemaks ning oskame analüüsida asju ka eesti tänase poliitikaga jm..

MARK SOLONIN aga teeb ajaloouurnguid-esseesid vaid kättesaadud faktidega, nii et soovtan teda nüüd rohkem.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist