www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 20 Aug, 2019 13:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Leiame Urzula isa .
PostitusPostitatud: 24 Apr, 2018 15:40 
Eemal
Uudistaja

Minu nimi on Urzula Välb, olen 34-aastane, sündinud ja kasvanud Eestis. Minu isa on aserbaidžaanlane, kes teenis 1983. aastal NSVL-i Tartu sõjaväeosas (täpset sõjaväeosa ei tea).

Minu sünnitunnistusel on isa nimeks märgitud Isa Bayram ja ta on umbes 52-aastane. Tean, et see ei ole tema täielik nimi. Kahjuks ei ole mul õnnestunud perekonnanime välja uurida - olen läbi käinud kõikvõimalikud arhiivid ja ametkonnad, ka Aserbaidžaani saatkonnaga ühendust võtnud. Aastatepikkune otsimine ei ole tulemusi andnud, kuid soovin siiski veel proovida.

Isa külastas meid viimati 1985.a maikuus, kui olin aasta ja kahekuune. Peale seda kontakt minu ema ja Isa vahel katkes. Mul on olemas temast mälestuseks kaks fotot, ühel neist istub ta mootorratta peal, mille numbrimärgiks on 71-75 AZŽ. Ema sõnul võis ta tegeleda ka muusikaõpingutega.

Iga vihje, mis aitaks mind lähemale oma isale, on teretulnud!

Minuga saab ühendust emaili (urzula04@hotmail.com) või Skype (urzula.valb) kaudu. Leilaga saab ühendust telefoni (+37256477372), emaili (leilatamm@hotmail.com) või WhatsAppi teel.

My name is Urzula Välb, I am 34 years old, born and raised in Estonia. My father is azerbaijani, he served in 1983 in the troops of USSR in Tartu, Estonia (unfortunately the exact division is not known).

According to my birth certificate, my father's name is Isa Bayram and he should be around 52 years old. As far as I know, this is not his full name. Unfortunately I have not managed to find out his full name - I have searched through all possible archives and contacted various offices, including the Embassy of the Republic of Azerbaijan. The searches throughout the years have not led to any results, however I would like to continue with finding my father.

The last time Isa visited us was in May 1985, when I was 1 year and 2 months old. After that my mother and Isa lost contact. I have two photos of him; on one of which he sits on a motorbike with a registration number 71-75-AZŽ. According to my mother, he might have studied music.

Every hint which could lead me closer to my father is welcome! You can contact me via email (urzula04@hotmail.com) or Skype (urzula.valb) and Leila via phone (+37256477372), email (leilatamm@hotmail.com) or WhatsApp.

Меня зовут Уpзула Вяльб, мне 34 года, я родилась и выросла в Эстонии. Мой отец - азербайджанец, который служил в 1983 году в ССР в воинской части Тарту (точное название воинской части не знаю).

В моем свидетельстве о рождении в графе „отец“ указано имя – Иса Байрам (Isa Bayram), и ему сейчас примерно должно быть 52 года. Знаю, что это его не полное имя. К сожалению, мне не удалось узнать его фамилию - я обошла все возможные архивы и ведомства, в том числе обращалась в посольство Азербайджана. Многолетний поиск не дал результатов, но я НЕ СДАЮСЬ И хочу НАЙТИ СВОЕГО ОТЦА ВО ЧТО БЫ ТО НИ СТАЛО.

Последний раз отец навещал нас в мае 1985 года, когда мне был год и два месяца. После этого контакт между моей матерью и Иса оборвался. У меня есть две фотографии на память, где на одной из них Иса сидит на мотоцикле с номерным знаком 71-75 AZŽ. По словам мамы, он также мог заниматься музыкой.

Я буду рада любым сведениям, любому намёку, которые помогут мне продвинуться в поиске моего отца!

Со мной можно связаться по электронной почте (urzula04@hotmail.com) или Skype (urzula.valb); с Лейлой – по телефону (+37256477372), по электронной почте (leilatamm@hotmail.com) или WhatsApp. https://imgur.com/a/TPhZKsZ Pilt Pilt

Manused:
30571955_10156371689454797_8613759123483262976_n.jpg
30571955_10156371689454797_8613759123483262976_n.jpg [ 134.71 KB | Vaadatud 1098 korda ]
Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid