Mark Solonin: 22.juuni ehk millal algas Suur Isamaasõda?

Raamatud, ajakirjad, muud trükis ilmunud materjalid. Filmid. Webilehed. Muud kohad kust infot ammutada...
Vasta
Kasutaja avatar
rains
Liige
Postitusi: 305
Liitunud: 20 Apr, 2007 20:22
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Postitus Postitas rains »

Suured tänud nähtud vaeva eest!!! Mis seal muud kui raamat trükki!
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Tänud ka minu poolt ette tõlkijale. Nüüd kui kõik tõlgitud hakkan lugema. Olen siiani piinanud ennast ja ootasin millal kogu asi valmis, et pausideta lugeda.

Küsiks vaid juurde, et kas raamatus on ka head pildimaterjali ja kaarte? Kui need puuduvad pole ilmselt raamatuna väljaandmine mõteks, sest kõik kes seda ostaks on ilmselt militaar.neti liikmed ja asja juba nautida saanud!

Tänud veelkord!
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
LeBon
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 29 Juun, 2007 1:50
Kontakt:

Postitus Postitas LeBon »

Küsiks vaid juurde, et kas raamatus on ka head pildimaterjali ja kaarte? Kui need puuduvad pole ilmselt raamatuna väljaandmine mõteks, sest kõik kes seda ostaks on ilmselt militaar.neti liikmed ja asja juba nautida saanud!
Kõik kindlasti mitte. Vana kooli meeste seas on palju neid, kes arvutit kasutada ei oskagi (näiteks mu enda isa, kes samal ajal ainult 2WW ja sõjandusteemalisi asju loebki) ja noorematest jagub neidki kes töövälisel ajal põhimõtteliselt selle aparaadi taha ei roni.
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

117.ptk-s “härjake” maakeelne vaste oleks lihtsalt "koni". :)
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Sollmann kirjutas:117.ptk-s “härjake” maakeelne vaste oleks lihtsalt "koni". :)
Irw, õige! :P
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Luciano kirjutas: Küsiks vaid juurde, et kas raamatus on ka head pildimaterjali ja kaarte? Kui need puuduvad pole ilmselt raamatuna väljaandmine mõteks, sest kõik kes seda ostaks on ilmselt militaar.neti liikmed ja asja juba nautida saanud!
Kaarte on küll mitmeid, ei saanud neid sisse skannida, kuna mul pole kodus skannerit.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Rügaja
Liige
Postitusi: 712
Liitunud: 01 Dets, 2008 3:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rügaja »

Kas raamatu kirjastamisest sai asja? Jõulueelne aeg, ostaksin ka, kui väga kallis pole.
Või kui asi jäi majanduslanguse hambusse, siis kui uuesti avaldamistuhin peale tuleb, võiksin näiteks keeleliselt pisut siluda. Venelastel ju kõikaeg üks lihtminevik, ent eesti keeles on ajad selgemalt eraldatud.
Tänu tegijatele igal juhul.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Vahepeal asi seisis mulle mitteteadaolevatel põhjustel. Aga just see nädal viisin kirjastuse ja M.Solonini omavahel otse kokku, eks näis, mis sealt välja tuleb. Ausalt öeldes suurt ei looda.

P.S Ma olen teksti vahepeal kõvasti silunud, siin foorumis olev ja PDF formaadis olev moditud tekst erinevad.
http://web.zone.ee/troll007/22juunikoos/
Viimati muutis Troll, 10 Dets, 2008 21:01, muudetud 1 kord kokku.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

V.Suvorov on teatavasti Vm-l ametlikult risti löödud, maha lastud ja ära uputatud, koos kõigi oma raamatutega.
Teab keegi kommenteerida, kuidas on sealmail aga lood M.Solonini ja tema teostega?
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
Rügaja
Liige
Postitusi: 712
Liitunud: 01 Dets, 2008 3:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rügaja »

Praegune Vene võim muidugi Suvorovit tunnustada ei saa.
Aga tema raamatutest on mul mulje jäänud, et ta ikka suhtleb oma ajaloolastest kolleegidega Venemaal.
Kas on olemas ka mingi ametlik käsk või dokument Suvorovi ärakeelamise kohta? Põnev oleks näha, millega nad seda siis põhjendavad.
2007 oli Moskvas minu mäletamist mööda Suvorovi raamatuid müügil küll.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Minu meelest on Venemaal kujunenud selline seis, et mingit sisulist vaidlust enam ei sünnigi. Nn "ametlik ajalooteadus" ei tunnista endiselt Suvorovi teooriat ning nimetab kõiki selle toetajaid põlglikult "rezunistideks" (Viktor Suvorovi pärisnime Rezun järgi). Sinna liigitatakse siis ka Mark Solonin. Ma ei ole leidnud peaaegu ühtegi konstruktiivset kriitikat tema teoste kohta, kõik on puht loosunglikud. Ametlik suhtumine on umbes selline: "Ah Solonin, no see on ju rezunist, mis temast ikka tahta, tema teosed on on paras praht, ilukirjandus, belletristika, mitte tõsiselt võtavad ajalooteosed." Ja lugajale aetakse ikka vanu armsaid nõukogulikke stampe pähe.
Üks väheseid retsensioone, mis vähegi tähelepanu väärib, on kirjutatud A.Issajevi poolt:
http://solonin.org/full.php?show=content&id=33&type=otz

Ja vastus sellele Mark Soloninilt:
http://solonin.org/full.php?show=content&id=44&type=otz
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
alax
Liige
Postitusi: 1503
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas alax »

Venemaale sobiks hästi nullvariant. Unustame eelneva halva ära ja elame rõõmsalt edasi suunaga tulevikku.
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Noh professor Boris Sokolov ka minu teada löödi kusagilt minema selle eest, et rääkis asjadest nii nagu valitsevad ringkonnad seda ei soovinud.
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

alax kirjutas:Venemaale sobiks hästi nullvariant. Unustame eelneva halva ära ja elame rõõmsalt edasi suunaga tulevikku.
Paraku ei sobi. Neile sobiks n-ö "poolnull" -- unustame meie tehtud sigadused ja elame rõõmsalt edasi. Kahjuks kehtib sama mitte ainult Venemaa kohta...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist