www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 23 Sept, 2019 6:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 1369 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 88, 89, 90, 91, 92
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Raamatud (ja soodukad)
PostitusPostitatud: 27 Aug, 2019 23:23 
Eemal
Liige

Rohke postitamise asemel paremini otsima õppida?

https://www.bookdepository.com/III-Germ ... 1909982949 Mulle näitab 55,18 € koos saatmiskuludega.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 28 Aug, 2019 10:02 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

andrus kirjutas:
Rohke postitamise asemel paremini otsima õppida?

https://www.bookdepository.com/III-Germ ... 1909982949 Mulle näitab 55,18 € koos saatmiskuludega.

Selgelt on ju näha, et on toodud lihtsalt üks hind:
ruger kirjutas:
Hind muidugi on üpris krõbe-koos saatekuluga oli Ebayst tellides ca 70 eurot

ja otsimisest eriti ei räägita. Hind selles keskkonnas oli ju selline, millest iroonia?

Aga antud konteksti soovitust "paremini otsima õppida" võiks ju kõigepealt ise järgida - minu kiirotsing annab nt Amazonis hinna koos saatmisega ~37 EUR:
https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listi ... w&qid=&sr=

Üles

PostitusPostitatud: 28 Aug, 2019 21:11 
Eemal
Liige

Iroonitsesin sellepärast, et siinse foorumi postitustest võib järeldada, et inimene veedab palju aega internetis tuhnides, et leiaks ikka linke millega foorumit uputada.
Ja seda kõrvutades minu viie sekundi otsitulemustega - kus ma leidsin 15€ odavama hinnaga sama raamatu - tekib küsimus, kui hästi need muud lingid ikka otsitud on :)

Aga jah, soendasin su väite kontrollimiseks oma amazon uk konto üles ja tõesti, tahavad mu krediitkaardilt maha võtta EUR 38,58. Ma katsetellimust igaks juhuks ei teinud, mõtlen veel.

Seega iroonia on abiks, et hind saada 70€ pealt 39€ peale.

Üles

PostitusPostitatud: 13 Sept, 2019 22:22 
Eemal
Liige

Als Funker an den Brennpunkten der Front.
Mit dem Infanterieregiment 151 der 61. Infanteriedivision in Russland, im Baltikum und Ostpreußen

Flechsig Verlag
ISBN-13: 9783803501134
Umfang: 344 Seiten
Sonstiges: 129 S/W-Fotos, Karten und Dokumente

Erhard Steiniger, 1920 in Nordwestböhmen geboren und aufgewachsen, beschreibt im ersten Teil seines Buches seine Kindheit und Jugend in Langugest, seinem Heimatort im Sudetenland bis hin zu seiner Einberufung zur Wehrmacht.
Mit seinem Einberufungsbescheid in der Tasche geht es am 12. Oktober 1940 nach Beraun zur Infanterienachrichtenersatzkompanie 21, wo er seine sechswöchige Grundausbildung absolviert und zum Funker ausgebildet wird. Nach feldmarschmäßiger Einkleidung führt ihn sein weiterer Weg nach Quimper in die Bretagne zum Infanterieregiment 151 der 61. ostpreußischen Infanteriedivision, der er bis Januar 1945 angehören wird. Im Februar 1941 nach Ostpreußen in die Nähe von Labiau verlegt, beginnt mit dem Unternehmen "Barbarossa" für Erhard Steiniger der Russlandfeldfzug. Als Funker mitten im Kampfgeschehen erlebt er die Angriffskämpfe im Baltikum, die Eroberung der baltischen Inseln, die Kämpfe vor Leningrad, am Wolchow und südlich des Ladogasees. Dramatisch und einprägsam schildert er die Rückzugskämpfe in Estland, Kurland und Ostpreußen. Die Kapitulation erlebt er südöstlich von Prag, der die Gefangenschaft in Sibirien folgt aus der er erst im Oktober 1949 ins zerstörte Deutschland zurückkehrt.

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1369 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 88, 89, 90, 91, 92

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: