M.Laar - Saaremaa 1944.Eesti laskurkorpuse kannatuste rada.

Raamatud, ajakirjad, muud trükis ilmunud materjalid. Filmid. Webilehed. Muud kohad kust infot ammutada...
Vasta
mangust
Liige
Postitusi: 509
Liitunud: 15 Apr, 2006 13:49
Asukoht: Eesti

M.Laar - Saaremaa 1944.Eesti laskurkorpuse kannatuste rada.

Postitus Postitas mangust »

Valminud uus raamat,esitlus täna neljapäeval 20.mail kl.16.30 Rahva Raamatu kaupluses Viru keskuse 4.korrus. http://www.varrak.ee/product/7645/
Parem peenike peos, kui punalipp katusel!
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Raamatukoist sain 209 krooniga.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

On keegi lugenud ka? Andke märku, kas soetada... ?

terv
o
Kasutaja avatar
istorik
Liige
Postitusi: 1042
Liitunud: 02 Mär, 2004 17:36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

saaremaa

Postitus Postitas istorik »

Mina lugesin läbi ja julgen soovitada küll. Ehk ma ei teadnud saartel toimunud lahingutest eriti midagi, isegi saksa kaitseliinide hulka Sõrves. Nüüd tean rohkem ehk mul on raamat, kus martlaarilikult on kõikvõimalikud allikad kokku kirjutatud ja ma ei pea erinevaid fakte mööda 10 teoseid tagaotsima. Superkvaliteeti ei lootnudki leida kuid oma loomuselt pole ma ka lihtsalt väikevigade kallal iriseja!
incognitus
Liige
Postitusi: 54
Liitunud: 23 Okt, 2009 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Saaremaa raamatust

Postitus Postitas incognitus »

Sai ka see raamat nädalavahetusel läbi loetud. Minu jaoks oli küll päris huvitav lugemine. Nii mõndagi uut sai teada.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Soetasin ja lasin silmadega põgusalt üle. M.L. oma endises headuses. Vähemalt riiulis näeb see sari soliidne välja.
Põhjalikum tutvumine lükkub mõnevõrra edasi (lugemata, järjekorras ja märkusega KIIRE raamatute virn ulatub kirjutuslauast kõrgemale).

terv
o
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Tore on tõdeda, et ka siinsest foorumist pärinev info on jätkuvalt kasutamist leidnud. :)
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
susi
Liige
Postitusi: 557
Liitunud: 08 Juul, 2005 21:22
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas susi »

Üks mu tuttav, kes raamatu läbi luges, arvas et Laarilt on seal vaid eessõna . Raamatu on kirjutanud keegi teine :D
Seal pidi ajaloolasele sobimatuid prohmakaid veelgi olema :wall:
oliver
Liige
Postitusi: 2100
Liitunud: 01 Dets, 2004 17:53
Asukoht: Saarel
Kontakt:

Postitus Postitas oliver »

Raamatu kaanekujundus ajab segadusse, mida ühist on sinimustvalgel käisekilbil ja Laskurkorpusel?
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

susi kirjutas:
Raamatu on kirjutanud keegi teine...
:scratch:

Kas see tuttav oskab ehk "tundmatu autori" tuvastada ?

terv
o
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

susi kirjutas:Üks mu tuttav, kes raamatu läbi luges, arvas et Laarilt on seal vaid eessõna . Raamatu on kirjutanud keegi teine :D
Seal pidi ajaloolasele sobimatuid prohmakaid veelgi olema :wall:
Võin kinnitada, et mina see keegi teine ei olnud :write: Aga kahjuks on stiil siiski Laari oma ... või pole ta sel juhul ka oma varasemaid raamatuid kirjutanud. Nii et Sinu tuttav eksis.

Aga mis puutub prohmakatesse, siis teevad neid siiski ka ajaloolased ja isegi sellised kellel on olemas doktorikraad. Lihtsalt kirjuta valdkonnast, millest eriti hästi ei jaga ja oledki keeranud kokku suurema supi kui vaja.
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
susi
Liige
Postitusi: 557
Liitunud: 08 Juul, 2005 21:22
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas susi »

oleeg kirjutas:susi kirjutas:
Raamatu on kirjutanud keegi teine...
:scratch:

Kas see tuttav oskab ehk "tundmatu autori" tuvastada ?

terv
o
Ma ei usu , et ta kedagi konkreetset isikut silmas pidas. Pigem ei taha ta uskuda, et nõuka- ajal täiskasvanuks saanud inimene (ja ajaloolane peale selle) teeks selliseid prohmakaid.
Kirja kriitikaga raamatu aadressil saatis ta igatahes hr. Laari nimele .
Tundub, et vastus jääb tal saamata .
susi
Liige
Postitusi: 557
Liitunud: 08 Juul, 2005 21:22
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas susi »

Marissa kirjutas:
susi kirjutas:Üks mu tuttav, kes raamatu läbi luges, arvas et Laarilt on seal vaid eessõna . Raamatu on kirjutanud keegi teine :D
Seal pidi ajaloolasele sobimatuid prohmakaid veelgi olema :wall:
Võin kinnitada, et mina see keegi teine ei olnud :write: Aga kahjuks on stiil siiski Laari oma ... või pole ta sel juhul ka oma varasemaid raamatuid kirjutanud. Nii et Sinu tuttav eksis.

Aga mis puutub prohmakatesse, siis teevad neid siiski ka ajaloolased ja isegi sellised kellel on olemas doktorikraad. Lihtsalt kirjuta valdkonnast, millest eriti hästi ei jaga ja oledki keeranud kokku suurema supi kui vaja.
Kes teab , kes teab ... Paar "hispaania saabast" ja küll see ülestunnistus ka tuleb :write:
Ning huvi nende sündmuste ja kirjutamise suhtes on asjad, mida pole vaja tõestada :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist