Lõputöö teema --- Venemaa geopoliitilised huvid Süürias

Raamatud, ajakirjad, muud trükis ilmunud materjalid. Filmid. Webilehed. Muud kohad kust infot ammutada...
Vasta
ggdag
Liige
Postitusi: 480
Liitunud: 12 Jaan, 2006 20:59
Kontakt:

Lõputöö teema --- Venemaa geopoliitilised huvid Süürias

Postitus Postitas ggdag »

Tervist !

Kevadel olen lõpetamas kooli ja lõputöö teemaks sai valitud selline teema nagu "Venemaa geopoliitlised huvid Süürias". Seega üleskutse, palve Teile kallid kaasfoorumlased. Kellel on mingisuguseid materjale (netilehed, artikklid, soovitada kirjandust jms) siis jagage seda ka palun siin minuga :) Lisan juurde, et plaanis on kajastada ka N-Liitu põgusalt sellel tööd...ehk millal sai koostöö jms alguse.

Olen tänulik igasuguse info eest :P


Austusega,
GGDag
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Lõputöö teema --- Venemaa geopoliitilised huvid Süürias

Postitus Postitas Jalutu »

Kevadel olen lõpetamas kooli ...
:shock:
Juba?
Palju õnne!
...ja lõputöö teemaks sai valitud selline teema nagu "Venemaa geopoliitlised huvid Süürias".
:scratch:
Las ma ennustan... Suvel näed välja selline?
Manused
0000e1a4_medium.jpeg
0000e1a4_medium.jpeg (89.45 KiB) Vaadatud 2507 korda
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
ggdag
Liige
Postitusi: 480
Liitunud: 12 Jaan, 2006 20:59
Kontakt:

Re: Lõputöö teema --- Venemaa geopoliitilised huvid Süürias

Postitus Postitas ggdag »

Ja Teie postituse sisu antud teemaga ?
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Lõputöö teema --- Venemaa geopoliitilised huvid Süürias

Postitus Postitas Jalutu »

Püüdsin märku anda, et teema võib osutuda keerulisemaks kui esialgu paistab... ja see ei pruugi hästi mõjuda tervisele... Selleks ka pilt.

Ära Sa nüüd jumala pärast seda solvanguna võta!
Millal Sa enne ennustajaid oled uskunud? Mina neid ka ei usu ja seepärast küsisingi, et kas oled valmis hommikuti peeglist sellist pilti nägema... :P
Aga tahad, ma tulen retsenseerima?
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
Kasutaja avatar
Castellum
Liige
Postitusi: 2474
Liitunud: 27 Dets, 2008 23:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Lõputöö teema --- Venemaa geopoliitilised huvid Süürias

Postitus Postitas Castellum »

ggdag kirjutas:Tervist !

Kevadel olen lõpetamas kooli ja lõputöö teemaks sai valitud selline teema nagu "Venemaa geopoliitlised huvid Süürias". Seega üleskutse, palve Teile kallid kaasfoorumlased. Kellel on mingisuguseid materjale (netilehed, artikklid, soovitada kirjandust jms) siis jagage seda ka palun siin minuga :) Lisan juurde, et plaanis on kajastada ka N-Liitu põgusalt sellel tööd...ehk millal sai koostöö jms alguse.

Olen tänulik igasuguse info eest :P


Austusega,
GGDag
Seda ju võiks mainida, et mis kooli, mis astet või kes on juhendaja...aga mind jäi tegelikult painama pealkiri...mida on siin tegu geopoliitikaga? Igaks juhuks kiire ja napp definitsioon:
https://et.wikipedia.org/wiki/Geopoliitika
Ma näen küll, et tegu on lihtsalt Vene poliitiliste huvidega Süürias, sest hetkel on Süüria selle regiooni ainus Vene sõber...ja geograafiaga pole siin justkui pistmist?
Aga teabe kohta, pane Google'isse nt 'интересы россия сирия' ...mina sain 7,5 mln tulemust...
Kindlusarhitektuur on osa meie elukeskkonnast
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist