Raamat "Põhjakotkad II"

Raamatud, ajakirjad, muud trükis ilmunud materjalid. Filmid. Webilehed. Muud kohad kust infot ammutada...
Vasta
arvolv
Liige
Postitusi: 548
Liitunud: 06 Okt, 2006 15:06
Asukoht: Seattle, WA, USA
Kontakt:

Raamat "Põhjakotkad II"

Postitus Postitas arvolv »

Austatud MilNet foorumi kolleegid;

Mul on väga hea meel Teile teatada, et minu kolmas eestikeelne raamatuprojekt, “Põhjakotkad II: Eesti lennukid 1918. aastast kuni 1940. aastani”, ilmub Eestis, detsembri kuu algul/keskel, 2015. Raamat on umbes 500-leheküljeline, tavaformaadis ja kõvas köites; Külim OÜ, 2015. Raamatus on kõikidele lenunduse ajaloo huvitundjatele suur boonus-träkk – 120+ minu poolt valmistatud Eesti tsiviil ja sõjaväe lennukite profiilide värvitahvlid, koos inglis keelse selgitustega.

Tänan Teid väga minule kulutatud postituse lugemise aja eest!

Terv.;

Arvo

+++++

Esteemed MilNet forum colleagues;

I am honored to announce, that my third Estonian-language publication project, “Põhjakotkad (Northern Eagles) II: Estonian airplanes from 1919 to 1940”, will be released for sale in Estonia in early to mid-December, 2015. The book has about 500 pages, is in a standard size and has hard covers; Külim Publications, 2015. This publication contains a huge bonus-track for all aviation enthusiasts – 120+ color profiles of Estonian civilian and military aircraft, which I rendered, along with English-language texts and explanations.

Thank you for the honor of your time in reading this posting.

Regards;

Arvo
Manused
MilNet PK II.jpg
arvolv
Liige
Postitusi: 548
Liitunud: 06 Okt, 2006 15:06
Asukoht: Seattle, WA, USA
Kontakt:

Re: Raamat "Põhjakotkad II"

Postitus Postitas arvolv »

Austatud MilNet foorumi kolleegid;

Mul on suur au ja hea meel Teiega jagada teadet, et meie hiljutine trükis raamat, "Põhjakotkad 2", on nüüd saadaval "Apollo" ja "Rahvaraamatu" äridest Tallinnas, Eestis. Hind paistab olevat Euro 31-35.-/USD 34-39.- )Apollo pakub jõulueelset hinnaalandust).

Need, kes elavad väljaspool välis Eestit ;), palun astuge sisse ühte ülevalnimetatud äridest, et vaadata meie raamatut. Kui Teil on aega, kui Teil on huvi, võib-olla soovite koguni ühte raamatut omada.

Olen juba ametis, "Põhjakotkad 3", raamatu koostamisega, mis käsitleb eesti lendureid ja nende lennukeid, kes lendasid juba Tsaari ajal venemaal, inglismaa RAF'ile, saksa Luftwaffe'le, NL VVS'ile, US(A)AF'ile, Korea's, Vietnam'is, Golfi Sõjas, jne.

Tänan Teid väga Teie huvi ja tähelepanu eest.

Arvo L. Vercamer
Toivo Kitvel

+++++

Esteemed MilNet forum colleagues;

It is my great honor and pleasure to share with you, that our latest publication, "Põhjakotkad 2", is now available for purchase at the "Apollo" and "Rahvaraamat" book stores in Tallinn, Estonia. The price appears to be between Euro 31-35.-/USD 34-39.- (Apollo is offering a pre-Christmas discount).

For those of you residing outside of "Estonia abroad" ;) , please stop by one of these two book stores cited above, to check out our book, as your schedule permits. If you like what you see, perhaps you may even wish to own a copy...

I am already busy at work on "Põhjakotkad 3"; a book focusing on Estonian pilots and their airplanes, who flew for the Tsar of all the Russias, the RAF, the Luftwaffe, the Soviet VVS, the US(A)AF, Korea, Vietnam, the Gulf Wars, etc....

Thank you for your interest and the honor of your time.

Arvo L. Vercamer
Toivo Kitvel
Immelmann
Liige
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Sept, 2005 14:55
Kontakt:

Re: Raamat "Põhjakotkad II"

Postitus Postitas Immelmann »

Sai ära ostetud. Ei ole veel jõudnud põhjalikult uurida, aga esmane mulje on väga hea. Katab kõik eelmise vabariigi aegsed lennuaparaadid, nii tsiviil- kui sõjalennukid. Põhiline info ka inglise keeles, nii et kõlbab näiteks väljamaa sõpradelegi kinkida.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist