Adolf Hitleri "Mein Kampf"

Raamatud, ajakirjad, muud trükis ilmunud materjalid. Filmid. Webilehed. Muud kohad kust infot ammutada...
Vasta
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Tehke, mulle ka 88 salsadus selgeks, ei saa aru :?: :lol:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Kriuks
Liige
Postitusi: 230
Liitunud: 30 Mär, 2005 20:15
Kontakt:

Postitus Postitas Kriuks »

Kaheksas täht tähestikus H, 88 = HH, HH = Heil Hitler :oops:
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Mida siin ikka selgitada või õigustada... Arvan, et kui mistahes rahvas okupeeriks oma naabri, paneks seal aasta jooksul toime kõikvõimalikke kuritegusid ning muid sigadusi ning oleks peale selle seda maad ja rahvast ajalooliselt aastasadade jooksul korduvalt rünnanud, elanikke jõhkralt mõrvanud ning tema maad laastanud, siis oleks okupeeritaval suhteliselt ksükskõik kes tuleks ja vana vaenlase välja kihutaks.

Ehk nagu ütles vist Alfons Rebane: "Rasketel aegadel olen ma nõus tantsu lööma kasvõi vanakuradi vanaemaga." (see ütlus olevat öeldud siis peale tema liitumist Waffen SS-ga).

Äkki Kristjan88 räägib parem sellest, miks Waffen SS-s teenis ka suurel arvul venelasi, valgevenelasi ja ukrainlasi? Kas ka nende puhul oli tegemust "fashistide" või "natsidega"?
Kasutaja avatar
starkatter
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Mär, 2005 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas starkatter »

[/quote]Näe,1939 ründas Saksamaa esimesena Poolat ja sellest ajast ei taheta natsidest enam midagi kuulda.Küll aga austatakse sela vene sõdureid kes vabastasid Poola natsismist.

Mees hakkab oma demagoogiaga ikka korralikult puusse panema.Minagi kipun arvama et tegemist on provokaatoriga,kuna tänapäeval ei räägi isegi juudid enam Hitleri MAAILMA VALLUTAMIS plaanidest.Kristjan88 kuulub oma ajalookäsitlusega aega kus nn "haritud" inimesed tôsimeeli rääkisid et Auschwitzis tapeti 4000 000 inimest,ja selles kahtlemist nimetati natsismiohvrite haudadele sülitamiseks.
Kasutaja avatar
starkatter
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Mär, 2005 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas starkatter »

vabandust,quote läks vähe valesti.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Kuradi nutikad olete selle 88, mina ei oleks selle peale tulnud :oops:
Mind ajas segadusse see fritsu lõust tema nime juures :lol: :lol: :lol:
Ütlus Sakslaste ja Eestlaste kohta "fashistid ajab mul sitta keema, venelane tuleb silme ette :lol:
Frundsberg, mis Rebasesse puutub, siis tema ei tahtnud mingil juhul seda SS mundrit selga ajada, lihtsalt muud ei jäänud üle.Tahtis ta ju isegi selle SS jama peale erru minna. Rebane võitles AINULT EESTI EEST, muu oli talle savi.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
alo
Liige
Postitusi: 390
Liitunud: 23 Dets, 2003 9:41
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Postitus Postitas alo »

hugo1 kirjutas:Kuradi nutikad olete selle 88, mina ei oleks selle peale tulnud :oops:
http://gbgm-umc.org/umw/anti-hate/symbolsofhate.html

Mõned kasutavad veel numbrit 18 - Adolf Hitler.

Alo
Kristjan
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Mär, 2005 22:04
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan »

Minu ja ülejäänud kirjatsurade arvamused on lõplikult lahku läinud.Ma ei saa aru,milles on probleemi?Ma olen lugenud hulgi antud teemat käsitlevat kirjandust(ja mitte nõuka aja paska).Seetõttu on minu arvamused täiesti õigustatud ja on lootust objektiivsusele.
1)Kui te ajalooraamatuid loete,siis mõistate kohe,etHitleril oli maailmavallutamise plaan olemas,täpselt nagu nsvl´il.Esialgu olid sakslaste plaanid improvisatsioonid,mida aegajalt täiustati.Nii,ütleme kui saksamaa oleks Venemaad võitnud,siis oleks tal ammendamatu hulk sõjaks vajaminevaid ressursse.Ja mis loll jutt see on,et sakslastel oleks puudu jäänud elavjõust.Isegi 1944.aastal sõdis sakslaste relvajõududes u 11 miljonit meest.Sakslaste häda oli lihtsalt selles,et tal tuli mitmetel frontidel sõdida ja seetõttu tuli meestest vajaka.
2)!Natsi-Saksamaa oli kõige julmem ja radikaalsem võim sellepärast,et hakkas isegi olukorras kus polud enam mingit sõja võitmist loota,sõjaväkke võtma poiskesi ja naisukesi(totaalne sõda).Kas teie adute sellist kuritegu,saata 13-14 aastased poisikesed sõjatulle,kus nad enamus surma saavad? :cry:
Kes elab minevikuta,see elab tulevikuta.
Ps,kohtume Berliinis.
andrus
Liige
Postitusi: 4332
Liitunud: 02 Juul, 2004 11:39
Kontakt:

Postitus Postitas andrus »

Kristjan88 kirjutas:Natsi-Saksamaa oli kõige julmem ja radikaalsem võim sellepärast,et hakkas isegi olukorras kus polud enam mingit sõja võitmist loota,sõjaväkke võtma poiskesi ja naisukesi(totaalne sõda).Kas teie adute sellist kuritegu,saata 13-14 aastased poisikesed sõjatulle,kus nad enamus surma saavad?
minu teada sai isegi eesti vabariik sellega hakkama, et saatis koolipoisid sõjaväljale, kahjuks statistikat ma ei tea, palju neist seal surma said ?
Kristjan
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Mär, 2005 22:04
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan »

Andruse võrdlus on kohatu,esiteks juba vanusevahe poolest.Kui totaalses sõjas saadeti sõjatulle pahatihti väikesed tatikad,siis Eesti Vabadussõtta läksid ikka gümnaasiumi (u17-18.aastased)nooukid.Teiseks,nagu näha kandsid eesti poiste ponnistused vilja,võitsime ju meie kätte iseseisvuse 8) Inimene kes uskus veel 1944.aastal Saksamaa võitu,pidi küll olema kas Mingi Hitleri sugune turakas või siis lihtsalt natsisimist pimestanu olema.
Kes elab minevikuta,see elab tulevikuta.
Ps,kohtume Berliinis.
andrus
Liige
Postitusi: 4332
Liitunud: 02 Juul, 2004 11:39
Kontakt:

Postitus Postitas andrus »

Kristjan88 kirjutas:Andruse võrdlus on kohatu,esiteks juba vanusevahe poolest.Kui totaalses sõjas saadeti sõjatulle pahatihti väikesed tatikad,siis Eesti Vabadussõtta läksid ikka gümnaasiumi (u17-18.aastased)nooukid.
sa kahjuks ei toonud viiteid, kus on kirjas, et saadeti 13-14 aastaseid sõjaväljale.
Kristjan88 kirjutas: Teiseks,nagu näha kandsid eesti poiste ponnistused vilja,võitsime ju meie kätte iseseisvuse
tagantjärele tarkus läheb haisema, või kuidas see rahvatarkus oligi ?
Kristjan88 kirjutas: Inimene kes uskus veel 1944.aastal Saksamaa võitu,pidi küll olema kas Mingi Hitleri sugune turakas või siis lihtsalt natsisimist pimestanu olema.
Inimene kes uskus veel 1918.aastal väikse eesti võitu suure venemaa üle, pidi küll olema kas Mingi <pane siia nimi> sugune turakas või siis lihtsalt natsi<onali>simist pimestanu olema.
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Siit saab saksakeelse originaali osta

http://www.postimees.ee/030605/online_u ... 167894.php
Kristjan
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Mär, 2005 22:04
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan »

Armas Andrus,see,et Natsi-Saksamaa eest sõdisid lõpuks ka murdeikka jõudvad tatikad ,on ju üldtuntud tõsiasi.Kui sa seda ei tea,siis on see sinu viga.Kas Teie siis totaalsest sõjast ple midagi kuulnud :?: :shock: Vabadussõja ajal võis loota küll õnnestumisele,sest Venemaa oli tol ajal nõrk-ta pidi sõdima erinevatel frontidel(see tõigi eestlastele võidu).Aga ütle palun mulle,mis oleks Hitleri ja SS riigi veel 1944.aastal võidule tüürinud?
Kes elab minevikuta,see elab tulevikuta.
Ps,kohtume Berliinis.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

hmm...näiteks viimase hetkeni loodetud rahu ja koostöö lääneliitlastega.

ma arvan, et kui lääneliitlased oleks täiel mõistusel olnud ja lõpuni läbi näinud jossi-poisi plaane ja tegelikku tausta, siis oleks nende kõigi ühistöö saksamaaga bolševismi hävitamisel isegi mõeldav olnud. noh...kui jätta välja mõne ignorandi (churchill) personaalne pime viha hitleri vastu.
Kristjan
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Mär, 2005 22:04
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan »

Ja,selline plaan meeldiks mullegi.Teatavasti alusta´ti juutide massilist tapmist1941.aastal.Kui Saksamaa ja lääneliitlased sõlminuks omavahel rahu 1940.aastal (nagu Hitler seda tõepoolest tegigi),siis ei oleks tulnud ka natside hirmutegusid .Veel 1940.aastal oli Hitler veel häbelik poliitik kes oli valmis sõlmima rahu anglosaksidega,sest neid pidas ta rasiliselt ju samaväärseteks.Kahjuks nii ,aga ei läinud ning tagajärgi teame me ju isegi.Oleks asi vastupidi läinud,oleks kõik venelased püha tulega ära puhastatud :D
Kes elab minevikuta,see elab tulevikuta.
Ps,kohtume Berliinis.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist