Tuvastada sõduri zetoon

Kõiksugu militaarsuunitlusega väljakaevamised ja nendega seonduv.
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5563
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

heits kirjutas: Sellise suhtumisega jäävadki leitud kontmehed ilmselt sinna kust nad leiti.Keegi lihtsalt ei hakka enam läbi foorumi infot otsima kuna siin võid omale kogematta hauröövli kuulsuse saada.
Nn. "pädevatesse organitesse" võid ka minu pärast pöörduda.
Üldiselt ma juba kahetsen,et üldse selle teema algatasin.
Teinekord tõesti jätan enda teada.
Minu poolt võiks selle teema lõpetatuks lugeda. :evil:
Äkki räägid - milline peaks suhtumine olema, et kontmehed ei jääks leitud paika?

Aadress Saksmaal kuhu kondid müüa?

Või mis oli üldse eesmärk sellise postituse tegemisel?
heits
Liige
Postitusi: 300
Liitunud: 24 Nov, 2007 21:05
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas heits »

Kuna leidsin žetooni oli huvi teada kes oli selle omanik ja mis väeosas ta teenis?
Aga kuna sellest selline jama siin tekkis siis tõesti järgmine kord jätan asjad enda teada.
ja kondi müümise peale poleks ma ise tulnudki,tänan hea nõuande eest.
Veelkord minu jaoks teema lõpetatud.
Täispuidust uksed-aknad.20 aastane valmistamise kogemus.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Ma ütleks kah, et erandid kinnitavad reeglit. Olen isegi kursis ühe pooliku erkennugsmarke leidmisega Võrtsu äärest, kus suurem voor kinni jäi. Sõber leidis Matsalu lahe äärest puruks murtud žetoone luhaheinamaa küünivare juurest (üks vägagi haruldane). Viimane juhtum siis kindlalt äravisatud staff, esimene...mis iganes! Alati ei ole ka ametlikult maetute puhul järgitud protseduurireegleid - asi katki murdmata.
Püüame siis hetkeks selles mustas maailmas uskuda inimest!
Viidatud E/M on tüüpiline tagavaraüksuse vidin, millest ilma saksa arhiivides olemata on raske midagi kindlat arvata. (üks patoloogiline valetaja võib teid muidugi "aidata")
Lühendite kohapealt siit(juba kunagi viidatud) http://home.arcor.de/sturmbrigade/Abkur ... ichnis.htm
ja saksa armee struktuuri ning mopi kohta saab siit juba päris palju http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/inh ... chnis1.htm
Paraku ei ole internet "lauake, lauake, kata end!"
vre
Liige
Postitusi: 226
Liitunud: 20 Veebr, 2007 14:52
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas vre »

Olen ühe pooliku välkudega zetooni Pärnu lähedalt rannamännikust,sambla alt leidnud isegi.Ei usu,et seal mõni kontmees kah veel pikutada võiks.
juss000
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 13 Dets, 2005 9:02
Kontakt:

Postitus Postitas juss000 »

toomas tyrk kirjutas:
heits kirjutas: Sellise suhtumisega jäävadki leitud kontmehed ilmselt sinna kust nad leiti.Keegi lihtsalt ei hakka enam läbi foorumi infot otsima kuna siin võid omale kogematta hauröövli kuulsuse saada.
Nn. "pädevatesse organitesse" võid ka minu pärast pöörduda.
Üldiselt ma juba kahetsen,et üldse selle teema algatasin.
Teinekord tõesti jätan enda teada.
Minu poolt võiks selle teema lõpetatuks lugeda. :evil:
Äkki räägid - milline peaks suhtumine olema, et kontmehed ei jääks leitud paika?

Aadress Saksmaal kuhu kondid müüa?

Või mis oli üldse eesmärk sellise postituse tegemisel?
Milleks esitada küsimust postituse eesmärk?Aus foorumlane ikka tunneb huvi ja tahab teada ,mis ja kuidas?Toomas üritab Heitsi kuidagi hukka mõista, mustata.Et sellised asjad ei vadele niisama.Aga ometi neid millegipärast niisama lihtsalt leitakse.Arnold oma ala spetsialistina toob natuke olukorrale selgust jaˇveel vpe julges üles tunnistada, et on ka niisama juhuslikut leidnud pooliku zetooni.Mis teha, praktika on tõe kriteerium ja Arnoldi reegel peab ka paika.Kas üritatakse ka järgmisi leidjaid hukka mõista???
Ja kui mina ka leian kunagi niisama juhuslikult pooliku zetooni, kas ka mina olen millegagi patustanud ja olen nn. kurja juur???
Mida saavad ausad leidjad enda kaitseks teha??? Kahjuks on see olnud elu,ajalugu, olukorrad.Nii mõnigi foorumlane võib oma ausa entusiasliku tegutsemisega Toomase väitetele selgust tuua.Niisama lihtsalt leiab, mis teha.
Viimati muutis juss000, 15 Nov, 2008 22:13, muudetud 1 kord kokku.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Juss, meile ei ole kellelegi kirjutatud otsaette "aus foorumlane"! Aga püüdma peab :lol:
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Postitus Postitas viiking »

Hm, siin lihtsalt ühe mehe iseloom liigagi hästi välja tulema kipub niipalju kui mina inimesi tunnen ja üldse ses foorumis kulgenud olen. Jälle tehakse sääsest elevant.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Kirjuta ruunikirjas kah, siis oled veelgi mõttetihedam!
juss000
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 13 Dets, 2005 9:02
Kontakt:

Postitus Postitas juss000 »

Arnold kirjutas:Juss, meile ei ole kellelegi kirjutatud otsaette "aus foorumlane"! Aga püüdma peab :lol:
Selle nimel me siin julgalt sõna võtame ja esineme.Sinul on õigus , et ka püüdma peab, aus foorumlane.Tegudest võib ka midagi järeldada.Millegagi peab ju AUS foorumlane ennast tõestama, kaitsma.Aga heits on juba toomase poolt mustas nimekirjas.Kuidas olukorrale lahendust leida, kas kõik pooliku zetooni leidjad on kahtlased foorumlased pehmelt öeldud , sina kaasa arvatud.
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

Need kaks võiks ühildada: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=15756 Äkki siis settib ka miskit asjalikku pinnale, seni vana hea tembeldamine ja sõim valitsenud.
Гив Ми Мани
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Need kaks võiks ühildada: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=15756 Äkki siis settib ka miskit asjalikku pinnale, seni vana hea tembeldamine ja sõim valitsenud.
Samasse jõkke kaks korda ei astu, kahte jõkke korraga ammugi mitte!
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Postitus Postitas viiking »

Kino, ma ei tea kellele jalgu jään, äkki Arnold :? ...Kirjutan ruunikirjas ja mis kirjas vaja, öelge, tellige, teen tõlke kui vaja. Pole vaja tunda end puudutatuna kui pole põhjust, eks.
Kasutaja avatar
Abramis
Liige
Postitusi: 627
Liitunud: 21 Mär, 2005 20:23
Kontakt:

Postitus Postitas Abramis »

On hea teada, et politsei toimib ka siis, kui kuritegusid parasjagu ei sooritata!
http://www.oldschool.ee

"He also serves, who only stands and waits!"
The New Testament
Westland
Liige
Postitusi: 999
Liitunud: 09 Dets, 2007 23:21
Kontakt:

Postitus Postitas Westland »

toomas tyrk kirjutas:Tõenäosus, et poolik žetoon "vedeleb" ilma kontmeheta on palju väiksem tõenäosusest, et ta "vedeleb" koos kontmehega.
Kui rääkida tõenäosusest,''vedelemisest'' ja kontmeestest siis elu on näidanud,et lahingupaigast leitud kontmehel on pigem terve kui pooleks murtud zetoon.Sageli puudub see aga üldse.Ega need pooliku kaelaraha leiud nii haruldased olegi ,aegajalt ikka detektori alla jäävad.
http://www.wehrmacht.pri.ee/foorum/phpB ... sc&start=0
fireman
Liige
Postitusi: 463
Liitunud: 07 Mai, 2005 11:46
Asukoht: põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas fireman »

Ma arvan, et see oli nii nagu Heits räägib. Ka mina tunnen seda meest ja julgen tema eest hea sõna kosta. Suurima lugupidamisega Toomase vastu, kes on siin foorumis pealik, ei maksa alati nii tervaid sõnu kohe lendu lasta. Kui teil oleks kunagi au kohtuda, siis saaksite isegi aru, et Heitile on sellega liiga tehtud.
Muideks lahe foorum on see :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist