TT

Kõiksugu militaarsuunitlusega väljakaevamised ja nendega seonduv.
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Roostes raua huvilistele: Tõrvas, Goodewindi restorani laetalade küljes palju roostes militaarrauda. Vist isegi üks MG toru. Tehke kaupa! :twisted:
Et notre Parole s'appelle Fidélité !
Dmitri Petrjakov
Liige
Postitusi: 43
Liitunud: 16 Aug, 2006 12:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Dmitri Petrjakov »

Muuseas "Lavita" baaris banketisaalis seina peal oli Mossin kinnitatud.
valdo
Liige
Postitusi: 375
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:03
Asukoht: Kehra/Tallinn
Kontakt:

Re: tere

Postitus Postitas valdo »

hummer11 kirjutas:ma sooviks saada seda püssi ma olen sääne noor huviline kas saaks
Ostad kusagilt. Militaarhuvilisi liigub maailmas palju ning selle kraamiga tegelevaid antiigipoode ka. Oksjoneid on ka, osta.ee-s on nt spetsiaalne rubriik. Mossin on masskogustes toodetud ülilevinud relv. Valikuid selle soetamiseks on isegi palju!

Tahad saada töökorras relva, teed ära relvaeksami ja -loa. Piirdud deaktiveerituga, saad veidi lihtsamalt.
Valdo

[b][url=http://tinyurl.com/rattad]Eesti Jalgrattamuuseumi[/url][/b] looja ja eestvedaja
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk tn 9. Maist septembrini oleme avatud R,L,P 11-18, muul ajal kokkuleppel
Tutvustame jalgratta ajalugu eesti vaates, meie seitsmes saalis on välja üle 120 ratta
Kasutaja avatar
hummer11
Liige
Postitusi: 50
Liitunud: 22 Veebr, 2007 21:55
Kontakt:

k

Postitus Postitas hummer11 »

ma olen noor huviline ja mulle meeldib militaar ma ei olegi 18 aastad vana ma sooviks seda püssi küll
Indrek
Liige
Postitusi: 209
Liitunud: 05 Mär, 2005 21:56
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas Indrek »

ma arvan, et pöördu pigem tagasi arvutimängude maailma ja jäta sellised "püssid" nende isikute kätte, kes ka teavad milleks miski on.
Another bites the dust
Kutt
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 24 Jaan, 2007 10:47
Asukoht: Lehola
Kontakt:

Postitus Postitas Kutt »

Indrek kirjutas:ma arvan, et pöördu pigem tagasi arvutimängude maailma ja jäta sellised "püssid" nende isikute kätte, kes ka teavad milleks miski on.
Miks nii soolaselt :?: :?: :?:
Kõht sisse rind ette
meesmetsast
Liige
Postitusi: 341
Liitunud: 18 Veebr, 2006 14:48
Kontakt:

Postitus Postitas meesmetsast »

Kutt kirjutas:
Indrek kirjutas:ma arvan, et pöördu pigem tagasi arvutimängude maailma ja jäta sellised "püssid" nende isikute kätte, kes ka teavad milleks miski on.
Miks nii soolaselt :?: :?: :?:
Sest tegemist on 12 aastase lapsega, kes isegi eriti kirjutada ei mõista. Huvi ilmutamine on märkimisväärne igaljuhul, kuid siiski....
tere
Liige
Postitusi: 113
Liitunud: 27 Mär, 2006 13:43
Kontakt:

Postitus Postitas tere »

Osta õhupüss, hummer, siis on vähem ohtu endale ja ka teistele. Pealegi on see seaduslikum, kui "päris" püss.
Ega mina nii vigaselt nagu 12aastane laps ei kirjuta? Muide, ma olen 14 aastat vana hetkel.
Tuleks vaadata oma tekst üle, kui postitad- vigaselt kirjutajad ei jäta just usaldusväärset muljet, pealegi...
Kasutaja avatar
Rändur
Liige
Postitusi: 1124
Liitunud: 02 Juul, 2005 7:48
Kontakt:

Postitus Postitas Rändur »

Ise sai selles eas roostes kiivri ja muu taolise kodu vedamisega piirdutud, veidi hiljem tuli mõni märk. Asjad olid siis küll julgelt üle 10 korra odavamad ja tihti anti ka ilma, aga nii rängalt kohe ei hakanud möllama, et täägid püssid... no kui, siis üks ehk. Rahulikult ikka, parem lugegu poiss enne ajastu kohta, siis oskab ka asju mõista ja hinnata.
Kasutaja avatar
hummer11
Liige
Postitusi: 50
Liitunud: 22 Veebr, 2007 21:55
Kontakt:

Postitus Postitas hummer11 »

mull on õhupüss..mõni kuul ja kiiver mingi miini ots.
Kutt
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 24 Jaan, 2007 10:47
Asukoht: Lehola
Kontakt:

Postitus Postitas Kutt »

See teema peaks juba lukus olema. TT on endale ju omaniku leidnud.
Kõht sisse rind ette
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Vot nende miini otsade ja muu taolise kraamiga soovitan küll heaga ettevaatlik olla. Muidu saad ükskord 21 aastaseks küll, jah, ja võiksid omale nagu seadusliku vintraudse relvagi soetada aga mida sa sellega siis peale hakkad kui silmi peas või käsi otsas pole?
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist