Hitleri Eestimaa minu vaimusilmas

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
Kristjan
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Mär, 2005 22:04
Kontakt:

Hitleri Eestimaa minu vaimusilmas

Postitus Postitas Kristjan »

Vahepääl esines mul siin mõnede kamraadidega ägedat poleemikat selle üle,et mis saanuks meie kallist Eestimaast siis,kui Hitler oleks Idakampaania võitnud.Vahepääl heideti mulle ette,et ma ei esita fakte,et ainult lõõbin.No hüva ,ma siis esitan faktid.
Nii,Hitleri võidu puhul poleks meil,eestlastel olnud mingit lootust siia elama jääda.Generaalplaani Ost kohaselt tulnuks meid Uuralite taha küüditada ja meie territooriumile tuua madalmaaderahvad ja riigisakslased :cry: Vaadake,Hitler nägi vaimusilmas kolme valitsemistasandit:
1)Valitsevad riigisakslased,kes naudivad eluhüvesid.
2)Rassiliselt kõlblikumad(sh eestlased)sõltuvad otseselt sakslastest.Mida sakslased tahavad,seda meie ka teeme.Tänapäeval võrduks selline tase nt bläädidega.
3)Alamrasside kamp(juudid jne),kelle eluks saab olema üks lõputu orjamine.
Nii,et meil,eestlastel,ja ka muudel maailma rahvastel ,jääb üle vaid tänada,et liitlased murdsid selle maailma suurima kurjategija ja tema SS riigi selgroo.Vastasel juhul elaksime me kusagil Uuralide taga ja kirjutaksime oode Hitlerile.
Võibolla on mõnedele "seltsimeestele"jäänud selline mulje,et ma olen üks igavene kommunist kes sülitab eestlaste püüdele oma maad kaitsata.Vale puha :!: Meil ei jäänudki muud üle kui oma maad kaitsta selle sadistidearmee eest,kes keerasid isegi lastele ja vanamooridele taha :cry: Tänu nendele eesti meestele,kes kaitsesid oma riigi piire,õnnestus kümnetel tuhandetel eesti inimestel keda muidu oleks ähvardanud 9mm kuklas,pääseda läände.
Kes elab minevikuta,see elab tulevikuta.
Ps,kohtume Berliinis.
Kasutaja avatar
Merepura
Liige
Postitusi: 184
Liitunud: 20 Okt, 2004 11:22
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Merepura »

:?: :shock:
Räägiks siis faktidest :twisted:
Kristjan: "Nii,Hitleri võidu puhul poleks meil,eestlastel olnud mingit lootust siia elama jääda.Generaalplaani Ost kohaselt tulnuks meid Uuralite taha küüditada ja meie territooriumile tuua madalmaaderahvad ja riigisakslased"
Pole generaalplaaniga Ost niivõrd tuttav et seda teemat põhjalikumalt käsitleda, küll aga julgen väita et Hitleril polnud kavas teispoole Uuraleid minna (sinna oleks tehtud ainult pommitusreide). Et siis eestlased oleks saadetud läbi sõjaliselt aktiivse "piiri" riigist välja :?:
Eesti aladelt rahva ära küüditamisest (sakslaste poolt) olen ma ka veel kusagilt väga punasest ja puhtalt propagandaüllitisest (väljaandaja ÜLKNÜ või muu sarnane organisatsioon) /ehk siis pigem ulmekirjandus kui ajalooline publitsistika/ emidagi lugenud, ükski hilisem ega asisem allikas nii konkreetseks pole läinud. Ok, idaalade osas on juttu olnud sellest et toodaks riigisakslasi kellele jagataks maid jne, aga kas polnud seal juttu pigem Poola ja Ukraina aladest?
Kristjan: "Nii,et meil,eestlastel,ja ka muudel maailma rahvastel ,jääb üle vaid tänada,et liitlased murdsid selle maailma suurima kurjategija ja tema SS riigi selgroo"
Maitse asi, enda jaoks tuleks "maailma suurima kurjategijat" siiski Ida poolt otsida (komplektist Lenin-Stalin ja neid ümbritsev jõuk). SS-riik oli idee Saksa aladel, selleni ei jõutud kusagilt otsast.

Offtopic: Kas number 88 nime järgi tähistab sünniaastat või vanust?
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

Uurigem materiale korralikult..

Postitus Postitas Epaminondas »

Eestlaste kohta avaldasid sakslased ühe tutvustava materiali, kus eestlased loeti aaria rassi sekka selle tõttu, et eestlased on sakslastega sajandite jooksul segunenud, seega polnud kavas eestlasi küüditada. Lätlastega olid sakslased veidi karmimad, kuid ka enam-vähem tolerantsed. Leedukaid ei sallitud, sest nad olid kõige rohkem "rikutud" ja nende segunemine oli slaavlastega suurem, kui teistel balti rahvastel.

Sakslastel oli kavas küüditada suur osa Poola, Ukraina ja Valgevene alade kodanikke, mitte balti rahvaid, loomulikult oleks reich Eesti territooriumil oma mehed pukki pannud, aga mitte eestlasi kuhugi küüditanud.

Mul hetkel ei ole aega konkreetseid allikaid välja tuua, aga tean, et eestlasi peeti soomlastega võrdseteks ja nad loeti "kõrgemasse" rassi.

Ise ma ei usu ei rassidesse ega rahvustesse ja seega tahan öelda, et minu jutus puudub ideoloogiline hõng. Pigem soovitan Kristjan88 veidi rohkem asjade tagapõhju uurida, sest generalplan "Ost" puudutas eelkõige slaavlastega asustatud alasid. :wink:
Alkar
Liige
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:55
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Alkar »

Eesti iseseisvust ei oleks sakslased mingil juhul taastanud niiet nad oleks meile ikka vaenlaseks jäänud. See, et meie vanaisad väiksema vaenlase kõrval suurema vaenlase vastu võitlesid, ei tähenda midagi. Sakslased olid meie VAENLASED ja on väga kõhe lugeda kiitlemist, et küüditamise ja tapmisplaanid ei käinud meie kohta, meid loeti peaaegu, et isegi inimesteks. Ollakse "peaaegu" inimese tiitli üle uhked. Art rõõmustab, et eestlasi loeti aarialasteks, sest me oleme nii kaua sakslastega segunenud. See tähendab, et me oleme aarialased kuna sakslased vägistasid meid 700 aastat, kurat see on ju Lembitu peale sülitamine.
Ah mis ma üldse vahutan, napakal Hitleril ja tema kambal polnud absoluutselt mingeid võimalusi sõda võita. See mida see hullude kamp oma lollakatesse plaanidesse kirjutas ei oma mingit tähtsust. Ma pean väga lugu saksa sõduritest ja ohvitseridest aga juhtidega neil küll ei vedanud.
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

alkarile

Postitus Postitas Epaminondas »

Ma rääkisin mida sakslased eestlastest arvasin, mitte ma ei rõõmustanud.

Rõhutan sõnadele "minu jutus puudub ideoloogiline hõng".

Eestlaste jaoks iseloomustab Teise maailmasõja aegseid okupatsioone kõige paremini lause: Röövel röövis röövli käest:) Sellega võiks asi piirduda.
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas ivalo »

Oleks asustatud...oleks küüditatud ...oleks ....ulmefoorum meil siin või? :lol:
Kasutaja avatar
starkatter
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Mär, 2005 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas starkatter »

"Saksa veri ei moodusta omaette rassi.Saksa rahvas koosneb mitmesugustesse rassidesse kuuluvatest inimestest.Saksa rahvale on hôimutôulised kôik need rahvused,kes koosnevad samadest rassidest.Seepärast peab hôimutôuliseks tunnistama kôik Euroopa rahvad,kes asuvad kindlas rahvuslikus piirkonnas.Kôigile neile rassidele,kellest koosneb saksa rahvas,on omane,et nende vere segamisel ei ole kahjulikku,laostavat môju."

Siseminister dr.Frick 14.märts 1936.a.


[/quote]Nii,Hitleri võidu puhul poleks meil,eestlastel olnud mingit lootust siia elama jääda.Generaalplaani Ost kohaselt tulnuks meid Uuralite taha küüditada ja meie territooriumile tuua madalmaaderahvad ja
¨
Trükkisin googlesse sôna Generalplan "Ost" ja leidsin järgmise räigelt propaganda maigulise lehe.
http://www.dac.neu.edu/holocaust/Hitlers_Plans.htm
Vaadake pealkirja alt:
PLANS FOR THE BALTIC NATIONS TOP

Eestlaseid ei oodanud küll mingisugune küüditamine,seda isegi mitte holokaustipreestrite arvates.
Olgu siin veel Kristjanile öeldud et kôikidest euroopa rahvustest plaaniti saata mingi osa asustama venemaa territooriumit.Ei mänginud rolli,olid sa hollandlane,taanlane vôi eestlane.

Tôenäoliselt oleks aga asi palju leebem välja näinud.Ma arvan et kuskil 60-ndatel oleks Eesti juba suht iseseisev ja majanduslikult tugev riik olnud.Selge see et ta oleks Saksamaa satelliitriik aga ikkagi.
Pealegi mul ei ole selle germaniseerimise vastu midagi,kui vaadata seda et eestlased ronisid alles hiljuti vabatahtlikult rahvaste sulatusahju,EU-sse ja seal ootavad segunemist juba kurat teab kes kôik veel.On meil siin ka veel sellised inimesed nagu grupp ärimehi kes kavandavad suuremate hordidena vôôrtööjôudu Eestisse tuua,eks siis näeb millist värvi see eestlane tulevikus on.

Kristjani jutukesi on huvitav lugeda kuna see sell näib teadvat mida Hitler oma vaimusilmas nägi.
Vaadake,Hitler nägi vaimusilmas kolme valitsemistasandit:
Võibolla on mõnedele "seltsimeestele"jäänud selline mulje,et ma olen üks igavene kommunist kes sülitab eestlaste püüdele oma maad kaitsata.
Hitler oli tegelikult saksa riigile väga halb valik,sangar Ernst Thälmann oleks sobinud paremini.
Kuidas seda môista?
Vale puha Meil ei jäänudki muud üle kui oma maad kaitsta selle sadistidearmee eest,kes keerasid isegi lastele ja vanamooridele taha
Seda lauset lugedes jääb küll mulje et 88 tema nime juures näitab tema IQ-d.
Kasutaja avatar
Sturmmann
Liige
Postitusi: 191
Liitunud: 02 Juun, 2005 15:24
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Sturmmann »

Ma mõtlesin ka Kristjani nime lõpus olevale numbrikombinatsioonile 88,mis tähendab neonatsi keeli Heil Hitler :D
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Kui Hitler oleks sõja võitnud ei usu ka mina hästi, et ta oleks Eestis iseseisvust taastanud, unistus oli tal ikkagi Suur-Saksamaa, III Reich, mis pidi valitsema 1000 aastat.
Kuid ma kahtlen, kas see nii kaua isegi sõja võidu puhul oleks valitsenud.
Arvestades, et Saksamaa ei suutnud Prantsusmaal ja Kreekas kuni sõja lõpuni korda maija lüüa, pean silmas partisane, sissisõjad jne... , siis Venemaal oleks asi kindlasti veel hullemaks läinud. Sissi sõda oleks kestnud, kurat teab, kui kaua, selles olen ma täiesti kindel.
Ajalugu on näidanud, et absoluutselt kõik sunniga kokku löödud impeeriumid lagunevad varem või hiljem, sama saatus tabas N-Liitu ja päris kindlasti oleks see saatus tabanud ka III Reichi.
Venamaast veel niipalju, et riiki vallutada on võimalik aga väga suur rahva arv ja maaala teevad riigi okupeerimise äärmiselt keeruliseks, ajalugu on seda näidanud.
Tõenäoliselt oleks III Reich kokku kukunud peale Hitleri surma või siis peale ta võimult eemaldamist.
Meile eestlastele oleks, siiski minuarvates kasulikum olnud, kui sõja oleks võitnud Saksamaa. Esiteks peeti meid rassiliselt kõlblikeks Sakslastega koos elama, n.ö vennasrass, see tähendab, et meid ei oleks kusagile küüditama ega maha laskma hakkatud. Samas oli Saksamaa majanduslikult palju tugevam ja osati riiki majanduslikult juhtida. Arvan, et peale Reichi lagunemist oleksimie olnud kõva elatustasemega, mitte palja persega nagu peale N-Liidu lagunemist.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
ignatius
Liige
Postitusi: 106
Liitunud: 10 Mai, 2005 10:01
Kontakt:

Postitus Postitas ignatius »

Hitleri vķidu korral oleks iseseisvus taastunud ... ei oleks taastunud ... oleks kúll ...
Nii vķib lķputult kedrata. Asetaks kúsimuse veidi teisiti. Kas Eesti on praegu iseseisev? Nimelt pärast EL-ga liitumist. Vķib-olla saanuks suurest Saksamaa poolt valitsetavast impeeriumist midagi Euroopa Liidu taolist? - ainult et tendentsid olnuks vastupidised praegu ELs toimuvatega - järjest lķdvenev diktatuur, ainuúksi halduslikel kaalutlustel.
Ärge mind núúd kohe maa sisse tampige - lihtsalt selline uitmķte tuli. Räägime ju teoreetilisel teemal, kus kindlad tķestused pole vķimalikud.
Kasutaja avatar
starkatter
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Mär, 2005 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas starkatter »

ignatius kirjutas:Hitleri vķidu korral oleks iseseisvus taastunud ... ei oleks taastunud ... oleks kúll ...
Nii vķib lķputult kedrata. Asetaks kúsimuse veidi teisiti. Kas Eesti on praegu iseseisev? Nimelt pärast EL-ga liitumist. Vķib-olla saanuks suurest Saksamaa poolt valitsetavast impeeriumist midagi Euroopa Liidu taolist? - ainult et tendentsid olnuks vastupidised praegu ELs toimuvatega - järjest lķdvenev diktatuur, ainuúksi halduslikel kaalutlustel.
Ärge mind núúd kohe maa sisse tampige - lihtsalt selline uitmķte tuli. Räägime ju teoreetilisel teemal, kus kindlad tķestused pole vķimalikud.
Seda minagi,see teema on täielik spekuleerimine.Kui môelda juba sellele et eutanaasia programm peatati Saksamaal tänu sellele et info selle kohta rahvale läbi lekkis ja meeletu pahameeletormi esile kutsus,siis ma arvan et endiste relvavendade ahistamine oleks palju suurema kära esile kutsunud.
Ka tasub meenutada et Molotov-Ribbentropi pakti kajastamise järgi Saksamaa ajalehtedes kogunesid sajad partei liikmed Müncheni parteimaja ette ja viskasid sinna oma haakristiga käesidemed.
Nii et ei Saksamaa vôimuladvik arvestas piisavalt sellega mis rahvas arvas.
Hugo jutus on point,Saksamaa ei oleks suutnud üksinda toime tulla sôja lôppedes,eriti kui see sôda oleks veel paar aastat kestnud.Nad oleks olnud sunnitud leppima rahvusriikidele iseseisvuse andmisega.Sellest kirjutab ka M.Laar oma raamatus,et Eestil oli sellisteks nôudmisteke vôimalus juba 1944.a,kuid dr.Mäe valitsus ei osanud seda kaarti ôigel ajal enne mobilisatsiooni välja mängida.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Lisaks veel teemasse, et kui, keegi oleks vabaduse saanud, siis tõenäoliselt esimesena oleks vabadus antud n.ö vennasrassiriikidele, Rootsi, Norra, Taani, Eesti, ehk ka Läti, Holland jne... Ühesõnaga riikidele, kus elas aariarass. Slaavlaste riikidele, nagu Poola, Leedu, Ukraina, Venemaa jne... usun, et neid oleks hoitud kümne küünega kinni. Osad, mitte küll meie foorumis on oletanud, et Hitler oleks maa pealt pühkinud, koos juutidega ka kõik slaavlased, no see on täielik utoopia. Ei saanud ta hakkama mõne miljoni juudiga euroopas, vaevalt, et ta oleks hakkama saanud 100-de miljonite slaavlastega, veel nende endi kodumaal.
Lisaks ärme unusta tähtsat fakti, mida starkatter juba puudutas, natsid pidid oma otsuseid vastu võttes arvestama saksa rahva sooviga. Tuhanded sakslased ei teadnud juutide saatusest midagi, sel ajal, kui Hitler elas, mis oleks Hitlerist siis saanud, kui nad ta elu ajal oleks sellest teada saanud :roll: Sama jama oleks tekkinud ka siis, kui Saksamaa oleks peale sõja võitu okupeerinud terve euroopa ja Venemaa, kas sakslased oleks rahul olnud sellega, kui sõda on ametlikult läbi aga tuhanded surevad ikka sissi-sõdades
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kristjan
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Mär, 2005 22:04
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan »

Kallid kamraadid,kui nüüd aus olla,siis oli ainuke asjalik ja õigest vaatevinklist lähtuv kirjutis seltsimees Alkari oma.Väga asjalik oli ka Alkari arvamus Hitlerist ja tema kindralitest ning sõjameestest.Ka mina respekteerin saksa sõdureid ja kindraleid ning jälestan suurimat kurjategijat Adolf juuditapjat Hitlerit.Seda juttu,et Hitleri võit olnuks meile,eestlstele kasulikum,ärge hakkakegi üldse rääkimaie.See jutt on ju totaalne nõmedus.Ma ei saa aru,kas viga on väheses lugemuses(seda minu kohta küll öelda ei saa)või milles.Paljud eesti tuntud ajaloolased on seda otsesõnu välja öelnud.Kas teie peate ennast ajaloolastest targemateks või.Enamus Teist on lihtsalt mõned tuntumad eestikeelsed WW2 käsitlevad raamatud läbi lugenud ja lasevad nüüd enda fantaasiatel lennata.Keegi kirjutas siin,et tõenäoliselt oleks iseseisvunud aaria rassiga lähedasemad riigid,nt skandinaaviamaad,Läti;Eesti,aga see jutt on ju näpust imetud puhas spekulatsioon.Hitler hoolis vaid oma riigist,mitte mingitest könnriikidest,milleks oleks ta pidanud teatud privileege neile riikidele andma.
Kes elab minevikuta,see elab tulevikuta.
Ps,kohtume Berliinis.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

mind huvitab, et mismoodi see hitler eestlasi uuralite taha oleks küüditanud kui tema sõjakäigus polnud ettegi nähtud sinna jõudmist??? et oleks siis jossile uuralite taha helistanud ja öelnud, et tagastab talle temalt ära võetud inimressursid?

paluks teha selget vahet propagandal ja tegelikkusel.

ja peale selle paluks vahet teha ka reaalsetel plaanidel ja hullumeelsete sonimisel.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Kristjan88
mulle torkas praegu pähe, et Sa oled vist juudi rahvusest. Juudid on ainuke rahvus maailmas, kes pidasid Hitlerit kurjemaks, kui Stalin ja III Reichi hullemaks kurjuse riigiks, kui N-Liitu, muidugi neil oli ka selleks põhjus, nii, et ei heida Sulle ette.
Igaljuhul see seletaks Sinu puhul mulle nii mõndagi.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist