Kuulivestiga põder

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Kasutaja avatar
AceOfSpades
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 21 Mai, 2008 21:18
Asukoht: EestisIkkaEestis
Kontakt:

Postitus Postitas AceOfSpades »

Aga poisid, idee järgi saab Rambot mängida ja suure, terava noaga toda põtra veristada ju!!! :idea:
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Aja jah kuulivestiga põder nurka ja mine teda küüneviiliga torkima, saad vähemalt teada, kui kiiresti ja kui kaua sa joosta jõuad. Nagu öeldakse : "rott rongi ei rammi" :D
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
Gfreak
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 11 Jaan, 2007 18:05
Kontakt:

Postitus Postitas Gfreak »

ainult üks sõna: BALLISTA
Die another day
Liige
Postitusi: 45
Liitunud: 31 Dets, 2008 21:29
Kontakt:

Postitus Postitas Die another day »

AceOfSpades kirjutas:Aga poisid, idee järgi saab Rambot mängida ja suure, terava noaga toda põtra veristada ju!!! :idea:
Kui sa selle noa suudad 1000m kauguselt läbi põdra kuulivesti lennutada siis be my guest.
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Faust »

Rambu suudab kõike, homme telekast näitab kuidas ta vaenlastel vibuga päid otsast laseb.
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
Die another day
Liige
Postitusi: 45
Liitunud: 31 Dets, 2008 21:29
Kontakt:

Postitus Postitas Die another day »

Ma kusagilt lugesin et võib tsiviil omada 5kg püssirohtu, niiet paneks sellele süütenööri otsa, segaks 1:1 metall bb'dega ja viskaks põdra alla tuhande meetri kauguselt. (Loodetavasti on palju põtru keda tabada.)

Hea mõte?
Kasutaja avatar
Gfreak
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 11 Jaan, 2007 18:05
Kontakt:

Postitus Postitas Gfreak »

Miks BB? Mutreid siin ilmas palju ju...
Kasutaja avatar
firekeeper
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 12 Dets, 2008 9:04
Kontakt:

Postitus Postitas firekeeper »

usun et selle tünnivariandi peaks siis kokku panema katapuldiga ja nööri sättima nii et see plahvataks oletatava põdra kohal (suund peaks vähemalt katapuldiga enam vähem jääma) aga mitte liiga kõrgel.
Ballista kohta ei oska muud õelda kui seda et kas see oleks effektiivne? kas see läheb vestist läbi selles mõttes nagu! aga võimalus oleks ju teha mitu* balistat et esimesele seod miski molotovi taolist** külge siis põdral hakkab palav ja hüppab vestist välja ja siis lased ülejäänud balistadega ta maha.

*kuna põder jookseb (vähe tõenäoline et ta ennast rullima hakkab) siis peaks olema mitu et tabamuse protsenti suurendada
**ma ei ole sadist :D
Kasutaja avatar
Gfreak
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 11 Jaan, 2007 18:05
Kontakt:

Postitus Postitas Gfreak »

Ballista nool LÄHEB kuulivestist läbi. Kui ei usu, siis järgmine kord proovime. Sa võta vest, ma võtan ballista. :wink:

Elementaarne füüsika, Watson. Elementaarne... :lol:

Tegelikult oleneb suures ulatuses vestist ja noole massist. Kevlarist läheb nagu kuum nuga võist, aga samas kui terasplaadi puhul võib jänni jääda, kui just suurema massiga noolt ei pane või pähe ei lase.
Kasutaja avatar
firekeeper
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 12 Dets, 2008 9:04
Kontakt:

Postitus Postitas firekeeper »

normaal oludes tõesti (kui puudub korralik metall plaat) või pähe ei lase (kahtlen et keegi on võimeline kilomeetripealt sihtimise tulemusel põtra pähe lastkma-isegi kui on siis asjal kaob mõte kuna trofee kaob siis) aga minu teada ei olnud balistad just eriti mõeldud laskma 1+km kaugusele? eksin? ja kui sellise ka ehitad siis millest oleksid nooled?
Kasutaja avatar
Gfreak
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 11 Jaan, 2007 18:05
Kontakt:

Postitus Postitas Gfreak »

Nooled puust ja pead terasest.
Die another day
Liige
Postitusi: 45
Liitunud: 31 Dets, 2008 21:29
Kontakt:

Postitus Postitas Die another day »

Pilt
Laskekaugus 1400m, aga on see tsiviilkäibes lubatud?

The early Roman ballista - Varajane rooma ballista.
"The maximum range was over 500 yards (460 m), but effective combat range for many targets was far shorter." - Wikipedia
Minu info järgi siis põtra niimoodi ei tapa. (460m<1000m)
Kasutaja avatar
Gfreak
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 11 Jaan, 2007 18:05
Kontakt:

Postitus Postitas Gfreak »

No jah, aga ma teeks suurema. Ja siis võib Aceofspades'i sinna noole külge siduda ja siis ta saab teda noaga lüüa.
autoblinda96
Liige
Postitusi: 34
Liitunud: 15 Mai, 2010 18:59
Kontakt:

Postitus Postitas autoblinda96 »

[quote="USP"]Jälle te teete nalja! Mul on siin käsil tõsine teema ja teie teete nalja?! :shock: [/quote]

Sa tahad õelda, et sa ei teegi nalja?
Kas saaksid ka meile rääkida, miks ja kust sa selle kuulivestiga põdra leiad?
Kui see riigisaladus(või midagi sellist) ei ole?!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist