Allveelaevade kokkupuuted tundmatute objektidega...

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Allveelaevade kokkupuuted tundmatute objektidega...

Postitus Postitas Lemet »

Vene merevägi on võtnud avalikustada allveelaevade kohtumised tundmatute objektidega meresügavustes ning saladuslikest allveebaasidest.

http://www.svpressa.ru/issue/news.php?id=11385
Характеризуя флотские уфологические сведения, бывший заместитель руководителя секции подводных исследований океанографической комиссии Академии наук СССР капитан первого ранга Владимир Ажажа сделал такой расклад:

- 50 процентов встреч с НЛО связаны с океаном. 15 процентов – с озерами. Так что НЛО явно тяготеют к водной стихии. Поэтому военно-морская коллекция данных об НЛО имеет особую ценность.

Есть статистика водных НЛО: первое место по встречам с ними военных моряков занимает Атлантика - 44 процента случаев наблюдения, в Тихом океане – 16 процентов, 10 процентов - в Средиземном море, на все остальное приходится 30 процентов.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Postitus Postitas Kilo Tango »

On üks kontinent, kus on üks riik, kus on üks maja, kus on üks tuba, kus keegi loeb seda uudist ja viskleb põrandal naerukrampides.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Kilo Tango kirjutas:On üks kontinent, kus on üks riik, kus on üks maja, kus on üks tuba, kus keegi loeb seda uudist ja viskleb põrandal naerukrampides.
Seda siis asjast endast või selle avalikustamisest?
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Postitus Postitas Kilo Tango »

Lemet kirjutas:
Kilo Tango kirjutas:On üks kontinent, kus on üks riik, kus on üks maja, kus on üks tuba, kus keegi loeb seda uudist ja viskleb põrandal naerukrampides.
Seda siis asjast endast või selle avalikustamisest?
Selest, et avalikkustatakse asja, mida pole.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Ära ole nii kindel...ma olin ka igatsugu ekstrasensitiividest ülimalt skeptilisel arvamisel, kuniks...mädase konjuktiviidiga kättpidi talutatavast pimedast skeptikust ei tee vist tänapäevane arstiteadus mingi vindiga kümne minutiga enam-vähem puhaste silmadega nägijat, mis? :roll: Liiatigi talle kätt külge panemata. Peale seda olen ma selliste väidete suhtes nagu "pole olemas" veidi ettevaatlikuks tehtud.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Postitus Postitas Kilo Tango »

Lemet kirjutas:Ära ole nii kindel...ma olin ka igatsugu ekstrasensitiividest ülimalt skeptilisel arvamisel, kuniks...mädase konjuktiviidiga kättpidi talutatavast pimedast skeptikust ei tee vist tänapäevane arstiteadus mingi vindiga kümne minutiga enam-vähem puhaste silmadega nägijat, mis? :roll: Liiatigi talle kätt külge panemata. Peale seda olen ma selliste väidete suhtes nagu "pole olemas" veidi ettevaatlikuks tehtud.
Ma sellel teemal ei taha eriti diskuteerida, kuid kas pole mitte naljakas, et ufod tiirutavad justnimelt allveelaevade jms sõjaliste objektide ümber.

Vihjasin pigem sellele, et keegi kusagil kabinetis teab väga hästi, mis "ufod" need tegelikult olid.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Üks võimalus on jah see kabineti värk, teine see, et ega mul pole ka koera enne suurt kuulda-näha, kui võõras õues. Aga siis jagub seda kuulmist-nägemist kohe küllaga.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
taipohh
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 03 Aug, 2004 17:05
Asukoht: Kelder
Kontakt:

Postitus Postitas taipohh »

kui kosmoses olevast kuust teatakse ka rohkem,kui meie endi sügavatest ookeanidest,siis pole see mingi ime kui seal midagi ,,huvitavat" olla võib.
Kui ma oma suhkru normi ei saa, siis ma vihastan!
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas EOD »

Allveelaevad kohtuvad vast pigem USO-de (Unidentified Submerged Objekt) ehk tundmatute veealuste objektidega. Mis need olla võivad? Eks osadele leidub meie praeguse teadmisbaasi põhjal selgitus. Osa aga jäävad tulevikus avastamiseks. :roll:
Tiam
Liige
Postitusi: 489
Liitunud: 31 Aug, 2008 3:25
Kontakt:

Postitus Postitas Tiam »

Kuna vene keelt ei oska ehk keegi viskaks paari kolme lausega ekstravgantsemad seigad sellest loost edasi.

Mis aga puudutab nende USO võimalusse, siis see ei pea tingimata tähendama seda, et need oleks mingid maavälised jõud. Natsid, kes neisse asjadesse väga uskusid arvasid, et lisaks meile elab siin veel ka teisi olendite rasse (sh vee all). Teiseks on mulle meelde jäänud USA alvelaevade kaptenite jutustatud lood sellest, kuidas sonariga võeti merepõhjast üles puurimise häälis km-ide sügavuses, mida neile kõrgemalt seletati nafta jaoks tehtavate puurtöödega. Samas seda ei usutud eriti, sest see oli sügavustes, kus ka TÄNASEL päeval keegi ei suuda (mainstream tasemel) midagi välja puurida. Teiseks on huvitav tõik, et USA oli väga huvitatud ja ka palkas 5a peale II maailmasõda selle venna, kes oli natsi saksmaal nende maaaluste tehaste ja autobahni võrgu looja. Ta palgati just arendama sügavate mere all olevate "linnbaaside" projekte. (selle venna nimi ei meenu kahjuks hetkel).

Ja Lemetiga igati nõus, et tasuks olla ettevaatliks selle ignorantse "ei usu" /"ei ole võimalik" sildistamisega. Ka endal olnud selliste erilisi võimeid omavate inimestega kokkupuuteid ja kahjuks akadeemiline maailm ei ole võimeline neid mainstream tasemel ära seletama. Samas nii NSVL kui ka USA on neid asju sõjaväetasemel eriti aktiivselt teaduslikult uurinud ja uurimas, viimasel ajal on juttu olnud ka hiinalste pöörasest huvist antud vallas.

Midagi vanadest avalikustatud (deklassifitseeritud dokumentidest selle para asja kinnituseks):
http://www.earthpulse.com/epulseuploads ... psycho.pdf

Ja midagi uutest dokumentidest (vaata erandite osa, mis sätestab need uurimisvaldkonnad, kus ei ole vaja eriloa alusel eetikaeeskirjasid järgida):
http://www.earthpulse.com/epulseuploads ... esting.pdf
(a) Severe or unusual intrusions, either physical or
psychological, on human subjects (such as consciousness-altering
drugs or mind-control techniques)
Samas mõni ääriveeri akadeemik on midagi ka nüüd suutnud TEADUSLIKULT tõestada ja ka avaldada. Soovitan soojalt seda loengut vaadata. Annab ehk loota, et tulevikus on see psi, esp ja para teema ka teadulikult haaratav.
http://www.youtube.com/watch?v=qw_O9Qiwqew
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

Lemet kirjutas:Ära ole nii kindel...ma olin ka igatsugu ekstrasensitiividest ülimalt skeptilisel arvamisel, kuniks...mädase konjuktiviidiga kättpidi talutatavast pimedast skeptikust ei tee vist tänapäevane arstiteadus mingi vindiga kümne minutiga enam-vähem puhaste silmadega nägijat, mis? :roll: Liiatigi talle kätt külge panemata. Peale seda olen ma selliste väidete suhtes nagu "pole olemas" veidi ettevaatlikuks tehtud.
äkki räägiksid lähemalt? lõhnab nagu miljon dollarit!
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

Tiam kirjutas:Ja Lemetiga igati nõus, et tasuks olla ettevaatliks selle ignorantse "ei usu" /"ei ole võimalik" sildistamisega.
seda nüüd muidugi. mina olen näiteks agatõesta!-usku
Tiam kirjutas:Ka endal olnud selliste erilisi võimeid omavate inimestega kokkupuuteid ja kahjuks akadeemiline maailm ei ole võimeline neid mainstream tasemel ära seletama.
siinkohal on tarviline teha märkus, et enne äraseletamist oleks otstarbekas mõni võime või mis veel parem - sellist võimet omav inimene lokaliseerida ja tõestada, et tal üleüldse mingi võime olemas on. ära seletamine pole tegelikult üldse prioriteet nr 1. igapäevaselt rakendatakse inimkonna hüvanguks tervet trobikonda nähtusi, mida seletada ei osata (tuntuim näide oleks vast meditsiinis anesteesia) aga mis siiski kahtlemata olemas on ja sama kahtlemata ka toimivad. hoolimata suurtest pingutustest pole aga ühtki tavatähenduses paranormaalseks nimetatud nähtuse olemasolugi tõestatud. tõestadaüritajaid on muidugi hulgaliselt olnud aga kõik nad on seni põrunud.
Tiam kirjutas:Samas nii NSVL kui ka USA on neid asju sõjaväetasemel eriti aktiivselt teaduslikult uurinud ja uurimas, viimasel ajal on juttu olnud ka hiinalste pöörasest huvist antud vallas.
külma sõja esimestel kümnenditel oli see tõepoolest moeasi. algas kõik sellest, et keegi rääkis kuskil ameerikas, et venelased sellega tegelevat. polnud sis jänkidelgi aega raisata - parem karta kui kahetseda. asutati siis vastav projekt. kas see algne info venelaste kohta oli tõsi või mitte aga kui polnudki, siis alustasid venelased omakorda enda projektiga kohe kui ameeriklaste omast kuulsid. nii need asjad sellises olukorras lihtsalt käivad. ei ole siis imestada kui peagi alustasid vastavate uuringutega ka mitmed teised külma sõja osapooled.

mis oli tulemus? ümmargune null ja hulgaliselt raisatud raha. ameeriklaste vastavad dokumendidki avalikustati hiljuti. kahjuks ei mäleta, kus nendega tutvuda saab.
Tiam kirjutas:Samas mõni ääriveeri akadeemik on midagi ka nüüd suutnud TEADUSLIKULT tõestada ja ka avaldada. Soovitan soojalt seda loengut vaadata. Annab ehk loota, et tulevikus on see psi, esp ja para teema ka teadulikult haaratav.
http://www.youtube.com/watch?v=qw_O9Qiwqew
ega siin pole jälle muud kui tuleb reklaamida ülemaailmselt kuulsat miljonidollariväljakutset, mis tähendab, et kontrollitud tingimustes esitatud paravõime eest makstakse miljon taala. neile, kellele viisat ei anta, on üks kohalik pakkumine ja need, kellele tuhandest eurist väheks jääb, võivad otse minu poole pöörduda, sest ka mina pakun 100K eeki oma raha (tegelikult paaris koos selle eelmainitud 1K euriga). vahe on vaid selles, et mina olen negatiivsete tulemuste korral oluliselt õelam kui 1000euri pakkuja.

nii, et palun väga. jään ootele.
Tiam
Liige
Postitusi: 489
Liitunud: 31 Aug, 2008 3:25
Kontakt:

Postitus Postitas Tiam »

Satakas kui vähegi aega leiad palun viska sellele Dean Radini loengule pilk peale. Ta annab seal hea ülevaate seni juba teadulikes ajakirjades avaldatud uuringutes antud vallas. Seda ka paljudes tõsiselt hea tasemega teadusajakirjades (Neuroscience Letters).

See miljoni dollari võistlus on Dean Radnini raamatus lahti seletatud ja küllaltki hästi ära näidatud, kuidas see ongi a la debunking mission. Ehk nõutakse tõendeid, mis samal tasemel ei oleks ka paljude mainstream arusaamde kohta esitatavad. Näiteks globaalne kliimasoojenemise teooria seda sõela ei läbiks, GM toidu ohutus ja antidepressantide efektiivsus seda sõela ei läbiks jne.


Vaatame või parateadust astroloogia. Tõesti 99,999% seal tegutsevatest inimestest ei saa aru mis ja kuidas see idee peaks toimima. Samas seal midagi ikkagi on:

Vesinikpommide lõhkamisel tuli välja, et kuni 33% saadav energiakulu ületab kalkulatsioone ning saadud lisaenergia kõikus suures osas sõltuvalt (üllatus) planeetide positsioonist. Seda sama efekti oli USA armee ka varem ja mujal süsteemides kohanud. Üks nende tellitud uurimus:
http://www.giurfa.com/radio_astro.pdf
Venelased uurisid sama asja ja leidsid sama efekti ka muudes elektroonilistes süsteemides ja elusorganismides toimuvates keemilistes reaktsioonides.
Ja lisaks veel samal teemal (maa geomagneetilised tormid on korreleeritud planeetide positsiooniga):
http://www.frbatlanta.org/filelegacydocs/wp0305b.pdf


Ja neid uuringuid on veel ja veel ja veel. Lihtsalt vaata hakatuseks seda Dean Radini loengut. Igati asjalikult kulutatud akadeemiline tund saab olema.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist