WWW III

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Kui rääkida tähtsate maavarade lõppemisest, siis Eestis pidavat põlevkivi jätkuma veel nii 10 aastaks. Mida teha siis, kui põlevkivi otsa saab? Eestis on küll mõned tuulepargid rajatud (nt Sillamäe kandis), kuid need on Eesti oludes ebaefektiivsed. Päikeseenergiast ei tasu Eestis rääkidagi. Eesti peab oma energiakriisi vältimiseks mõnda lähinaabrit ründama. Soovitatavalt Venemaad, sest seal leidub hulganisti maavarasid!
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Kui rääkida tähtsate maavarade lõppemisest, siis Eestis pidavat põlevkivi jätkuma veel nii 10 aastaks. Mida teha siis, kui põlevkivi otsa saab? Eestis on küll mõned tuulepargid rajatud (nt Sillamäe kandis), kuid need on Eesti oludes ebaefektiivsed. Päikeseenergiast ei tasu Eestis rääkidagi. Eesti peab oma energiakriisi vältimiseks mõnda lähinaabrit ründama. Soovitatavalt Venemaad, sest seal leidub hulganisti maavarasid!
Jah loomulikult läheme Venemaad ründama. Mina juba ihun mõõka, varsti võid meid näha kui läbi Narva ida poole jookseme hirmsa sõja kisaga :lol:
Tegelikult pidi põlevkivi kauemaks jätkuma mina olen kunagi kuulnud 100 aastat.
Mingi jutt oli vahepeal Baltimaade ühisest tuumajaamast, Poola taheti ka veel kampa võtta.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Hugo kirjutas:Tegelikult pidi põlevkivi kauemaks jätkuma mina olen kunagi kuulnud 100 aastat.
:evil: Mis sajast aastast te räägite? Ega see ei ole muinasjutt,et keegi magas sada aastat jne. Aga võib-olla on põhjus selles, et teie saate oma andmed "asjatundjatelt", mina aga asjatundjatelt :wink: .10 aastat ja lool lõpp :!: :evil:

Ega ei pea ilmtingimata tervet Venemaad vallutama, piisab ka kui saame enda käsutusse Slantsõ.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2056
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Asi kisub keskkonnateemaliseks. Veltu peaks tuvuma veidikene olukorra ja uuringutega. 10 aastat on küll väga optimistlik lähnemine asjale, sellisel juhul/sellise tempoga oleks pidanud juba nõuka ajal põlevkivi otsa lõppema. Slantsõ tingimused ja lademed halvemad, kui Eestis.
Sellise tempo juures 60 aastat, siis on paremad varud ammendatud ja tuleb lihtsalt sügavamale maa alla pugeda ja rohkem vaeva näha.

Sõdima põlevkivi pärast? :D Humorist
Kui on probleem, tõmba lõuga
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Sellise tempo juures 60 aastat, siis on paremad varud ammendatud ja tuleb lihtsalt sügavamale maa alla pugeda ja rohkem vaeva näha.
Kas seda ütles sulle mõni järjekordne "asjatundja"? Vaatan saadet Välisilm ja seal tõstatati see teema üles. Üks spetsialist ütles, et sellises tempos jätkub põlevkivi umbes 10 aastaks :!: Ja selles saates esinevad tõelised asjatundjad :!:
10 aastat on küll väga optimistlik lähnemine asjale, sellisel juhul/sellise tempoga oleks pidanud juba nõuka ajal põlevkivi otsa lõppema.
:oops: No olete teie alles huumorimees. Mis imelik "loogika" see teil on?
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
uusmario
Liige
Postitusi: 1355
Liitunud: 28 Aug, 2005 20:30
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas uusmario »

1996a aasta seisuga oli põlevkivi varu hinnanguliselt 2305 mln t samal aastal kaevandati u 13,5mln t,nii,et arvutused võib igaüks ise teha.Kuid tundub ,et seda peaks jätkuma ikka rohkem kui 10aastaks
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

uusmario

Lõpeta palun vaidlemine. Veltu juba ütles meile kõik ära. Asjatundjad on kindlaks teinud, et 10a ja siis on kõik.
Ja Veltu andis ka lahenduse tuleb kallale tungida ja vallutada osa Venemaast lool lõpp. Kõik on väga lihtne ja selge ja see nõu tuli otse asjatundjalt Veltult :wink: :lol: :lol: :lol:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Kui ma nüüd väga viltu ei pane, siis oli selle teema pealkirjaks "Kolmas maailmasõda .... ", aga mitte "Keskkonnakaitse". :roll: Ma olen tähele pannud, et siinsed foorumlased oskavad hästi ühelt teemalt nii sujuvalt üle minna millelegi teisele teemale, et ei saagi aru. Ja algne teema ununenud. Muide see väga vajalik oskus poliitikutele... Ega ometi siit suur enamus kavatse poliitikaga varsti tegelema hakata? Riigikogu valimised lähenevad ...
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2056
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

offtopic
Kolmanda maailmasõja juurde tagasi minnes, siis see algab oraakel Veltu ennustuste kohaselt 10 aasta pärast peale põlevkivi otsalõppemist Eestis. EV tungib kallale Venemaale, et vallutada Slantsõ piirkond põlevkivi saamise eesmärgil. Selleks hetkeks tasuks varuda järgmisi vahendeid: kirka, labidas, käsikäru, kindad ja puhvaika. Kasuks tuleks alkoholitarbimisega sinapeal olev maks. :twisted:
Kui on probleem, tõmba lõuga
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Kolmanda maailmasõja juurde tagasi minnes, siis see algab oraakel Veltu ennustuste kohaselt 10 aasta pärast peale põlevkivi otsalõppemist Eestis
Speedsta, ära pane VANALÕUKOERA (minu uus väljend :wink: ). Kirjutasin, et oma energiakriisi vältimiseks peab Eesti midagi ette võtma, parim variant oleks ekspansioon. Kolmandast maailmasõjast 10 aasta pärast pole mina räääkinud. See probleem puudutab, vaid Eestit ja Venemaad (ei usu, et Nato tuleb meile appi). Tõenäoliselt tuleb tegemist lokaalse sõjaga. Võib-olla ainult Venemaa propaganda pasundab selle teema üles.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »


HEH, sinu koomiliste jutukeste järg kulla dietrichikene on juba jõudnud eht lapsikusse faasi, kus näed endas nö suurt juhti ja kindralit, kes vaikselt kaardil vaatab kuhu Eesti peaks minema. See oleks sinule Veltukene muidugi ilus mesimagus lugu, saaks jälle tükike "isademaast" Eesti alla ja rohkem sihvkapugijaid juurde. Hale on vaadata seda "spetsialisti" juttu. Ja ära pilka inimesi, kes sinust vastupidiselt on siin foorumis asjalikku juttu ajanud, mida VANA LÕUKOER kahtlemata on. Jah, ta pole kommarite sabarakk, nagu sina ja ta armastab Eestimaad, mis sinule kuidagi hinge ei mahu. Sinu taktika on haiseda, kuid kas selleks õigem koht pole sihvkasööjate delfi :!:

Mis puudutab põlevkivi varudesse, siis seda, et neid varusid üldse veel jätkub, on paljud teadlased imestanud. venelane ajal käis ju massiline põlevkivi kaevandus ning muu looduse hävitamine. Siin siis suured tänud eesti teadlastele, kes said venelast veidikenegi piirata. Läinuks kõik nagu vasja tahtis poleks meie loodusest siinmail enam suurt alles. Võrluseks Läänemeri, mis on sinu "musikeste" poolt ikka väga kriitilise piirini reostatud.

Ja mis puutub Kolmandasse Maailmasõtta, siis see on teema, mida ennustada on raske isegi inimestel, kes sellega tegelevad. Sõdasi toimub Maailmas koguaeg, kunagi pole kindel, et ühest või teisest konfliktist ei kasva suurem. Samas võib ka lahvatada sõjategevus hoopis kohas, kus senini on suudetud asju nö poliitilise kontrolli all.
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

wiking- ära palun reosta oma lapsikutest kirjavigadest kubisevate ja banaalsete postitustega foorumit. Või ongi su ainus eesmärk normaalsete inimeste mõistust nüristada?
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
tlpWFG
Liige
Postitusi: 370
Liitunud: 06 Sept, 2005 16:02
Asukoht: virumaa metsad
Kontakt:

Postitus Postitas tlpWFG »

No kurat, kas ei saa juba sellele üksteise mahategemisele lõppu, nõme on juba lugeda. Eriti kui seda tehakse jutus, mis peaks sisaldama mõtteid kolmandaks maailmasõjaks valmistumise kohta, kuid selleasemel sisaldab vaidlust selle üle, kes on parem geoloog( või ma ei tea, mis -loog). Edaspidi oleks tore, kui suuremad lahkhelid lahendataks 4 silma all :!: :!:

Teised seni, arutage huvitavat teemat edasi :!: :!:
Niikaua, kui elu sees, relv käes ja Eestimaa pind jalge all, pole häda veel midagi.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5.gif[/img][/url]
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

wiking- ära palun reosta oma lapsikutest kirjavigadest kubisevate ja banaalsete postitustega foorumit. Või ongi su ainus eesmärk normaalsete inimeste mõistust nüristada?
Või sina ja normaalne inimene :lol:Kõik su naljad sõjast ja Eesti viletsusest on haledad, nagu sa isegi, igavene pioneer. Kui jutt käiks sihvkasööjate delfi kommentaari sektsioonist, siis seal oled vo normull lahe säga teiste omasuguste seas. Siin aga ei paista su ükski tegu küll mõistust omava inimese moodi. Kui keegi siin räägib, siis alati on tal tõendeid. Miks sul kunagi midagi pole. Tühipaljas saast, mis su slaavi hingest tuleb. Järgi edaspidi ilusasti neid reegleid, et kui küsitakse midagi siis vasta :!: "normaalne"veltuke/dietrich.:lol:
Ja kui omavahel tahad hulguda saada privasse, tead ju, et mind sinu sirbi-vasara propaganda ei huvita :!:
Kasutaja avatar
Kirveraidur
Liige
Postitusi: 110
Liitunud: 22 Mär, 2005 9:44
Asukoht: Emajõe delta
Kontakt:

Postitus Postitas Kirveraidur »

Jah-- peab nõusutma kaasforumandi tlpWFG-ga-- see tõrvamine võiks juba otsa lõppeda. Pole vist teemat, kus ei läheks Veltu ja Vana Lõukoera-Wikingi vahel andmiseks.

Klassik on öelnud, et targal ei tasu lolliga vaidlema minna- kõrvalvaataja ei tee vahet. Tõsi ta on.

Ja kui see post jälle kustutatakse, nagu eelminegi, mis seda omavahelist vaenu taunis- no mis siis ikka.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist