Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Soobel »

Muidugi ma ei imestaks, kui külma sõja aegadel katsetuste mõttes kohati miskit jama inimestele kaela siiski pihustati. Tehti ju sel ajal hullematki.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
cleo
Liige
Postitusi: 197
Liitunud: 28 Okt, 2008 14:50
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas cleo »

Ostke ruttu päikesekreemi ja vihmavarje
Küll Viktor Võhmast juba teab.
Hoopis moodsate meetoditega ilma ennustav Viktor Võhmast teab täpselt kuue kuu ilma ette.
Midagi head loota ei ole!

Viktor (48) palub end edaspidi nimetada Võhma geo-ilmataadiks.
"Ma olen oma aastatepikkuse vaatlusega sellise nime ära teeninud küll," on mees veendunud. Nimelt on mees juba aastaid taevast ja eriti keemiasabasid ehk chemtrail'e jälginud. Just, tema oligi see, kes jõudis järeldusele, et keemiasabad koosnevad korallitolmust ning nanokiipidest!

"Nüüd olen ma tabelite abil jonksu saanud teadmise, et geoinsenerid suudavad õhus lendlevate nanokiipidega ilma mõjutada," räägib värske ilmataat. Mees on lisaks välja selgitanud, millist ilma teatud keemiasabad toovad.
"Ütleme näiteks, et kui on madalal kõrgusel hea paks keemiasaba, otstes paar rasvast tupsu, siis krutitakse meile paariks järgmiseks nädalaks päikeselist ilma. See on umbes nagu unenägudega, et tähendavad vastupidist. Kui saba on hõre ja ühes tükis, vaevu märgatav, siis tehakse meile selliseid pussnuge kaela, et tõmba kohe selg küüru ja lidu koerakuuti!"

Päris kõiki geoinseneride tehtud pilvede saladusi ennustaja siiski ei avalda. "Üks väga oluline asi on saba kõrgus ja ühtsus. See on aga minu täppistöö ja palju väärt. Muidugi, oma riigile ennustan nende pealt ilma hea meelega!" on geo-ilmataat sellegipoolest patriootlik.
Nii vahtiski mees taevasse ja pani kirja ilmaennustuse 2014. aasta jaanuari lõpuni. "Ma ei ole viitsinud praegu rohkem teha, sest mul kompottide ja õunamahla tegu pooleli. Kohe hakkan ka silmu praadima, see tegu haiseb nii hullusti, et on ise üks keemiapilv," kirub teadjamees. "Te seanahad ei teagi kui hea on talvel purgist viina kõrvale silmukest võtta..." Olgu aga, pöördume taas ilmatemaatika juurde.

Võhma geo-ilmataadi ennustus:

Oktoober - päike hoitakse kuu algupoolel taevas ning temperatuur on varjus kuni 20 kraadi. See raisk kuivatab metsas seened nii ära, et nuta või verd! Kui seent tahad, roni kohe praegu metsa! Oktoobri teises pooles on pilvisem, sama soe, kuid vihma ikka ei anta.

November - nüüd kui seened tuksis, antakse vett! Kallab kaks nädalat ning temperatuur on ikka kuum, kuni 20! Saartel piilub 18-24 novembri perioodil päike, küllap ronib mõni reptiilkuulsus jälle Pädastesse jooma. Vähemalt korralikku silmu ta sealt ei saa!

Detsember - temperatuur lastakse allapoole, umbes kümne kraadi juurde ning meie mageveevarud saavad taas mõttetult suurt täiendust. Võib-olla üritatakse seeläbi Läänemerd puhastada? Jõulud tulevad mustad ning aastavahetuseks öösel tõuseb udu. Pole mõtet kalleid rakette osta!

Jaanuar - head uut aastat, aga mitte pärnakatele ja haapsallastele! 2. jaanuaril tõuseb torm, mis tõstab vee üle kolme meetri Kroonlinna nullist! Uputus algab kell seitse hommikul. Seega, tõmmake enne seda lesta või lestad jalga!
Muidu tehakse jaanuar nagu jaanuar muiste. Peale uputust tõmbab 30 külmakraadi paukuma ning lai lumi kaela. Kas siis on mingi tähtis suusavõistlus tulemas?
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4058
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Some »

http://petitsioon.ee/lopetada-aerosoolp ... s#btn-more
Loodetavasti siis lõpetatakse päevapealt :-P
Roamless
Liige
Postitusi: 3798
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: Lennukist väljuv mürk (chemtrail) või kondensaat?

Postitus Postitas Roamless »

Eile olid Reporteris ka mingid maskides tegelased, kes lisaks pankade vastu protestimisele (mis oleks veel arusaadav), ajasid veel mingit väga imelikku iba vandenõuteooritest.
Unforeseen consequences
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist