Protestid Venemaal

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36582
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Kriku »

Kui Vaino või mõni temataoline püünele upitataks, siis see oleks selge märk uue stagantsiooniajastu algusest.
Puurija
Liige
Postitusi: 1666
Liitunud: 01 Mai, 2014 11:20
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Puurija »

Ameerika ajakirjanik ja kirjanik Luke Harding: „Minu nimi on Luke Harding. Ma olen ajakirjanik ja kirjanik, minu uue raamatu nimi on «Kokkupõrge» ja see räägib Donald Trumpist ja Venemaast. Putin ja raha, see on teema, mis on Venemaal tabu. Ma kirjutasin sel teemal juba 2007. aastal põhinedes toona tema administratsiooni allikatele, kes rääkisid sosinal, et tema väärtus on ligikaudu 40 miljardit dollarit. See oli kümme aastat tagasi. Asi on selles, et Venemaal kehtib kleptokraatia. Riik on ka maailma suurim naftatootja ja põhimõtteliselt kõik Vene riigi ladvikus on multimiljardärid. Ja Putin on selle püramiidi tipus, kuigi tema ametlik aastapalk on vaid 100 000 dollarit. Putini kontrolli all on väidetavalt 37 protsenti Vene naftafirmast Surgutneftegaz ja 4,5 protsenti gaasigigandist Gazprom. Lisaks on tal osalus (Šveitsis registreeritud suurimas Vene nafta) ekspordifirmas Gunvor. 2012. aastal oli tema vara suuruseks hinnanguliselt 70 miljardit dollarit. Nüüd teavad kõik Vene eliiti kuulujad, et ta on pika puuga kõike rikkam mees, aga kogu selle süsteemi ilu seisneb selles, et formaalselt ei kuulu talle midagi ja kõik toimub tema esindajate kaudu, kellest mitmele on kehtestanud ka USA sanktsioonid. See on täitsa nutikas süsteem, ta on muidugi meeletult rikas, aga Putini puhul on see pigem võimu tagatis, sest võim on see, mis teda tegelikult huvitab.“
http://www.businessinsider.com/luke-har ... ny-2017-11

Tšetšeenia liider Ramzan Kadõrov: „Olla regiooni juht ning kanda vastutust rahva, vabariigi ja riigi kõrgema juhtkonna ees, on väga raske. Olen valmis oma kohalt taanduma. Võib öelda, et see on minu unistus. Aga kuidas seda otsustatakse. Meie eeldame, aga seal otsustatakse. Mitte et ma oleksin väsinud, et ma ei taha teenida. Aga ma leian, et on saabunud aeg. Pealegi, kunagi oli selliseid, nagu mina, vaja, et sõdida, luua kord. Nüüd on Tšetšeenias kord majas. Eelkõige pean oluliseks seda, et tšetšeene tunnustatakse kui Venemaa kodanikke. Leian, et meil on tulnud aeg teha muutusi Tšetšeenia vabariigis.“
http://russia.tv/video/show/brand_id/52 ... d/1702863/
Kasutaja avatar
Otto K
Liige
Postitusi: 2364
Liitunud: 07 Juul, 2014 19:43
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Otto K »

Selle teema võib nüüd sulgeda. Võimuvahetust ei tule, sest valimisi ei tule ja Vova valitseb edasi... :mrgreen:

Igatahes teatab TASS, et Vova ja Jaapani peaminister Abe kohtuvad mais 2018 Moskvas. Iseenesest ei oleks ju midagi kummalist aga... Vova ei ole isegi teatanud enda kandideerimisest märtsis toimuvatel valimistel aga juba lepib kokku kohtumisi teiste riigipeadega pärast valimisi... Ja alati jääb ju võimalus, et võidab mõni teine kandidaat.

http://tass.com/politics/977405

Vanad head ajad... TASS teab asju mida lihtrahvas ei tea :scratch:
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36582
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Kriku »

Elementaarne, Katzon. Ta on siis peaminister.
Puurija
Liige
Postitusi: 1666
Liitunud: 01 Mai, 2014 11:20
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Puurija »

Venemaa peaminister Dmitri Medvedev: „Meie partei ja mina isiklikult toetame teda igal võimalikul viisil, sest me usume, et ta on edukas president, kes meie maad juhib. Suhted USA-ga on madalseisus, kuid Trump on sõbralik. Praegu on USA ja Venemaa suhted minu mälu järgi kõige halvimas seisus, kuid president Donald Trump on mulle jätnud mulje sõbralikust riigijuhist, kes tahab saavutada Venemaaga positiivseid töiseid kontakte. Halbades suhetes süüdistan USA poliitikuid, kes mängivat kogu aeg Vene kaardile, et Trumpi mõjutada ja seeläbi mingeid enda eesmärke saavutada. USA kongressi eesmärgiks on piirata Venemaa gaasitarneid Euroopasse. Mina ise presidendiks ei kandideeri.“
https://meduza.io/feature/2017/11/30/de ... yy-obormot
Kasutaja avatar
Tux
Liige
Postitusi: 1327
Liitunud: 30 Okt, 2005 21:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Tux »

https://www.youtube.com/watch?v=B0rCKlNoEjI
Mõned vene elu sisemise elu tundjad arvavad, et Medvedjevi ja Putini teed on lahku läinud
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!
Kasutaja avatar
Tux
Liige
Postitusi: 1327
Liitunud: 30 Okt, 2005 21:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Tux »

Miks Lugandas rohelised mehikesed tänavale tulid? Pole enam raha mida sinna matta?
https://www.youtube.com/watch?v=hL_oUpN ... ubs_digest
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!
Puurija
Liige
Postitusi: 1666
Liitunud: 01 Mai, 2014 11:20
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Puurija »

Vene president Vladimir Putin osales 1. detsembril õigeusu piiskoppide kongressil.
Putin: „Me näeme täna, kuidas traditsioonilised väärtused hääbuvad mitmetes riikides, mis viib allakäiguni ja võõrdumiseni ühiskonnast, inimeste ebaisikustumiseni. Riik, mis peab lugu isetoimivast ja sõltumatust kirikust, loodab jätkata meie koostööd olulistes sfäärides, nagu haridus, tervishoid, kultuur ja ajalooline pärand ning perekondade toetamine noorte kasvatamisel.“
Vene õigeusu kiriku juht, Moskva patriarh Kirill: „Putini saabumine on ajalooline sündmus.“
https://maailm.postimees.ee/4331273/put ... kongressil

Venemaa kunstnik Danila Tkatšenko pani oma pildistamisprojekti tarbeks põlema mitu tühja talumaja.
Tkatšenko: „Valisin meelega mahajäetud majad ja uurisin enne maha põletamist mitu päeva, mida viimased elanikud olid endast maha jätnud. Kogu see asi on väga venelik. Sa võtad midagi ja põletad selle maha. Olen kindel, et keegi ei kasutanud pildistatud majasid. Pildiprojekt tundub julm, kuna see teeb põlevaid objekte maha. Kogu mu töö on läbinisti lihtne. Olin projekti negatiivseks tagasisideks valmistunud. Ma ei välista, et olen sunnitud riigist lahkuma. Ehk tekib sellest mingi kära ja see oleks täiuslik. Kunst peaks inimesi õhutama, mitte mugavdama.“
Vene kultuurimälestiste säilitamise ja taastamise eest hea seisva heategevusorganisatsiooni Krohhino sõnul peaks Tkatšenko töid arvustama riiklikud süüdistajad, mitte kunstiasjatundjad, kuna nende arvates kujutavad need pildil kriminaalseid tegevusi, nt kuritahtlikku süütamist, ning kultuurimälestiste hävitamist. Krohhino plaanib Venemaa Kultuuriministeeriumi ja riikliku kinnisvara agentuurile kaevata Tkatšenko kohta, kuna valitsus oleks nende arvates suutnud Tkatšenko pildil olevaid mahajäetud maju säästa.
Järelevalveasutuse Arhnadzori juht Konstantin Mihhailov: „See on meie pärand, hoolimata selle seisust või kaitse olekust. Paljudel juhtudel on need kodud veel inimese vara isegi mahajätmise korral.“
http://www.colta.ru/articles/art/16662
https://www.facebook.com/krokhino/posts ... 4283429991
https://www.gazeta.ru/social/2017/11/29 ... ml?updated
https://www.gazeta.ru/social/2017/11/29/11019320.shtml

Putini seotus vene piiskopi Georg Ševkunoviga
https://tvrain.ru/teleshow/reportazh/du ... lm-450311/

Vene riiklik ettevõte Rusnano süüdistab Vene poliitikut Aleksei Navalnõid valetamises. Navalnõi laadis YouTube üles video, kus ta teatas talle 2015. aastal kingitud (Rusnano juht Anatoli Tšubais) iPhone'le mõeldud e-pliiatsi rikkest. Rosnano sõnul valmistas e-pliiatsi ettevõte Popslate. Navalnõi sõnul on e-pliiatsi tootjaks ettevõte Plastic Logic. Rusnano on veel väitnud, et Plastic Logic lõi iPhone'i ümbrise paindliku ekraani ja ülejäänud toote eest vastutab Rusnanoga mingeid rahalisi sidemeid omav ettevõte Popslate, ent hiljem on selgunud, et Popslate on Rusnanolt saanud suuri summasid.
Viimati muutis Puurija, 03 Dets, 2017 23:15, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Troll »

Puurija kirjutas:Rusnano juht Anatoli Ghubais
Mäsasja!? :? Ehk ikka Tšubais!
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Puurija
Liige
Postitusi: 1666
Liitunud: 01 Mai, 2014 11:20
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Puurija »

Kavatsusest riiki juhtima pürgida on teada andnud 37-aastane raadio- ja teleajakirjanik Jekaterina Gordon.
Gordon: „Pole kahtlustki, et Krimm on Venemaa osa. Olen tõenäoliselt ainus kandidaat, kes pole presidendi administratsiooniga kooskõlastatud. Mina pole glamuuritar, kes sündis, hõbelusikas suus. Ma olen lihtsast perest, alates 13. eluaastast töötan. Valimiskampaania keskseks teemaks saab naiste ja laste kaitse, sest Venemaa on üksikemade riik ja neile sülitavad kõik näkku.“
Kriitikud: „Tema kampaania puhas on PR-trikk, mille abil oma tuntust kasvatada.“
Teine presidendikandidaat 36-aastane meediastaar Ksenija Sobtšak oli novembrikuu naisteajakirja Glamour venekeelse versiooni kaanestaar, kus ta poseeris, rusikas võitluslikult õhus ning seljas särk ingliskeelse kirjaga „naiste võim”.
Sobtšak: „Olen rahulolematu riigis valitseva 30% palgalõhe üle. Tihti lükatakse naised töökohtadel lihtsalt kõrvale.“
Financial Times’i Moskva ajakirjanik Amie Ferris-Rotman: „Vene valitsuse abita on seda (üle kogu riigi 40 piirkonnast 300 000 toetusallkirja) peaaegu võimatu saavutada. Meetme eesmärk on kindlustada, et Putin saaks konkureerida ainult enda välja valitud kandidaatidega. Kandidaadid peavad ka parteisse kuuluma, Sobtšakil on see tingimus täidetud, kuid Gordonil mitte. Praegustes oludes on kõige tähtsam küsimus, miks tahab Putin vastaskandidaatideks naisi ja mitte lihtsalt naisi, vaid selliseid, kes väidavad, et on feministid. Vene ühiskonnas võtab samal ajal taustal võimust aina enam ausse tõstetav traditsioonilisus ja naised pole selle trendi puhul just suurimad kasusaajad.“
https://www.nytimes.com/2017/11/27/opin ... tions.html

Vene president Vladimir Putin: „2017. aastal on sel tärminil eriline tähendus - teie maa tähistab riikliku iseseisvuse sajandat aastapäeva. Möödunud sajandi jooksul on Vene-Soome suhetes olnud mitmesuguseid, sh keerulisi ajajärke. Kuid vaatamata sellele on meie riikidel õnnestunud luua tõeliselt sõbralik, heanaaberlik koostöö.“
https://maailm.postimees.ee/4334943/mid ... onnitluses

Vene Föderatsiooni president Vladimir Putin: „Ma esitan oma kandidatuuri Venemaa Föderatsiooni presidendi ametikohale.“
Gorki autotehase töötaja: „Alles ütlesite, et kandideerite presidendiks, kui rahvas teda toetab. Nii vaat, täna selles saalis toetavad teid eranditult kõik. Vladimir Vladimirovitš, tehke meile kingitus, tehke oma otsus teatavaks, sest oleme ju kõik teie poolt, GAZ on teie poolt.“
NATO peasekretär Jens Stoltenberg: „Me ei sekku Vene presidendivalimistesse, sestap ei ole minu asi Vene presidendivalimiste kohta midagi arvata. NATO jätkab Venemaa suhtes praegust heidutuse ja dialoogi suunda.“
https://maailm.postimees.ee/4335793/put ... esidendiks
Kasutaja avatar
Tux
Liige
Postitusi: 1327
Liitunud: 30 Okt, 2005 21:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Tux »

Rahandusprobleemidele leiti "geniaalne ja innovatiivne" lahendus, pankadele anti õigus mitte avaldada audiitoritele tundlikke andmeid, kogu pankade auditeerimine on seega uuest aastast mõtetu, sest audiitori aruanded ei suuda enam tegelikkust kajastada!
https://www.youtube.com/watch?v=wjmp9KqMoJA
Viimati muutis Tux, 14 Dets, 2017 16:11, muudetud 1 kord kokku.
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19532
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas ruger »

Putini soovidest kirjutab Atlantic Council
“Russia's strongman president has many Americans convinced of his manipulative genius. He's really just a gambler who won big,”
https://www.theatlantic.com/magazine/ar ... me/546548/
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Puurija
Liige
Postitusi: 1666
Liitunud: 01 Mai, 2014 11:20
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas Puurija »

Riigikogu liige ja ettevõtja Eerik-Niiles Kross: „Putin tungis võõrastele territooriumitele vaid seepärast, et lääs on pehme. Lääne tugev vastus oleks välja näinud nii: hetkest kui rohelised mehikesed tegutsema asusid, pidanuks tehtama kõne Putinile ja antama talle 24 tundi lahkumiseks enne, kui lääne väed saabuvad. Võta oma väed ja oma sõjaväebaas Sevastoopolis ning kao nendega kus kurat. Kõik. Vastasel juhul nad tulevad. Ja muuseas, kütame teie kere kuumaks. Putini põhiküsimus seisneb selles, millega ta puhtalt pääseb?“
https://www.politico.eu/list/politico-2 ... les-kross/

Balti Venemaa Uurimise Keskuse juht Vladimir Juškin: „Vladimir Putin pidas 23. novembril Sotšis viimase mitmest kohtumisest kaitseministeeriumi ja sõjatööstuskompleksi juhtidega. Sellest võtsid osa ka ministeeriumide ja föderatsioonisubjektide juhid. Putin andis kohtumisel teada, et sõltumata omandivormist peavad kõik Venemaa suurettevõtted olema valmis järsult suurendama sõjalist toodangut. Samal ajal on juba praegu teada, et töö strateegiliste rakettide raudteekompleksidega Barguzin on katkestatud ning hoopis riiulile on tõstetud mehitamata allveelaeva projekt Status-6, mis pidanuks kindlustama megatonnidesse ulatuvate relvade toimetamise USA ida- ja läänerannikule. Sõnaga, on otsustatud loobuda imerelvade väljatöötamisest ameeriklaste kohutamiseks, sest sõda ise dikteerib muusuguseid kulutusi. Miks läks siis sõjaväelastel nüüd, mil kaitsekulud on jõudnud rekordilistesse kõrgustesse, järsku vaja erasektori abi? Venemaa sõjanduseksperdid märgivad, et aasta-paar pärast sõjategevuse alustamist on sõjaväel hakanud ladude tühjenemise tõttu nappima varuosi, lahingumoona, vormirõivaid, kütust ja õli, individuaalseid kaitsevahendeid, transpordivahendeid ning isegi spetsiifilisemat tehnikat, näiteks sihikuid, suurtükiradareid ja muud sellist. Juba nädal pärast nõupidamist Putini juures, 30. novembril, andis peaminister Medvedev välja valitsuse käskkirja, millega riigiettevõtetel lubatakse salastada kõigi tarnijate ja tellijate andmed, kellega on lepingud sõlmitud jõustruktuuride ja sõjatööstuskompleksi liinis, ning korraldada kõik kaitseministeeriumi, FSB ja SVRi riiklike tellimuste konkursid kinnisena. Lääne sanktsioonid sunnivad Kremlit nihverdama ning peitma relvatootjad ja rahavood väliste vaatlejate pilgu eest. Veel enne aasta lõppu kavatseb kaitseministeerium asutada ainult Venemaal tegutseva panga, mis ei oleks kuidagi seotud välismaaga ning kindlustaks maksete täieliku saladuse. Siis kaob Venemaa ekspertidel täielikult võimalus selgitada, kuidas kulutatakse riigikaitsele ja julgeolekule viis triljonit rubla, mis moodustab tervelt kolmandiku riigieelarvest. Teisisõnu, Venemaa majandus viiakse saladuskatte all sõjaaja rööbastele. Seda ajal, mil Moskva sõjaline tegevus Süürias Islamiriigi vastu läheneb lõpule. 22. novembril, vahetult enne Sotši kohtumist, määrati Ida sõjaväeringkonna juhatajaks kindralpolkovnik Aleksandr Žuravljov, Venemaa kangelane, kes 2016. aastal oli nimetatud Venemaa väegrupeeringu juhatajaks Süürias. Samal päeval määrati Kesksõjaväeringkonna juhatajaks kindralleitnant Aleksandr Lapin, kes 2017. aastal oli Venemaa väegrupeeringu staabiülem Süürias. Kui vaadata kaardil nende sõjaväeringkondade paiknemist, on ilmne, et need kaitsevad Venemaa lõunapiiri, mille taga asuvad Kesk-Aasia riigid ja Hiina. Käesoleva aasta mais avaldas J. M. Primakovi nimeline rahvuslik maailmamajanduse ja rahvusvaheliste suhete uurimisinstituut aruande, milles väideti, et Islamiriigi taandudes Süüriast ja Iraagist ei ole välistatud selle võitlejate pagemine Afganistani ja Kesk-Aasiasse, kus nendega võivad liituda teised «islamistliku internatsionaali» liikmed, mis kahtlemata tugevdab Islamiriigi lipu alla koondunud kohalike äärmuslaste jõudu. Kinnitust on leidnud andmed, et Põhja-Afganistani Faryabi, Jowzjani ja Sar-e Poli provintsi on ilmunud Islamiriigi võitlejaid Kari Zabihullah Ghazi, Usbekistani Islamiliikumise juhi Usman Ghazi sugulase juhtimise all. See grupp on võtnud sihikule Kesk-Aasia ning värbab aktiivselt Islamiriigi ridadesse ka Talibani võitlejaid. Juba praegu saadetakse terroriste Tadžikistani, Usbekistani ja Kõrgõzstani mööda koridori, mis kulgeb Afganistani Badahšanist Tadžikistani Badahšani – need on samad kõrgmäestiku rajad, mida juba ammu on tarvitatud narkootikumide salakaubaveoks. Niisamuti toimetatakse Kesk-Aasia riikide elanikke mujale Hiina Ida-Turkestani piirkonna kaudu, kust saabub ühtlasi Kasahstani välismaalasi. Rahvusvahelise radikaliseerumise ja poliitilise vägivalla uurimiskeskuse (ICSR) aruande järgi olevat 2016. aasta lõpul Kasahstanist lahkunud 250 võitlejat, Kõrgõzstanist 100, Tadžikistanist 190, Türkmenistanist 360 ja Usbekistanist 500. Võitlejate sõjalised oskused lubavad neil astuda otseselt lahingusse Kesk-Aasia vabariikide relvajõududega. Nüüd muutub mõistetavaks, miks Süüria sõja lahingukogemustega kindralid määrati tulevasel lõunarindel juhtima võitlust «islamistliku internatsionaaliga». Kuid tekib küsimus, kellest saab piirkonnas Venemaa liitlane. Nezavissimaja Gazeta kirjutas 4. detsembril viitega araabia ja Türgi ajakirjandusväljaannetele, et Tartusi, kus asub Venemaa mereväe materiaal-tehnilise varustamise punkt, saabus Hiina erivägede üksusi. Väidetavalt olla need juba asunud lahingusse Damaskuse lähistel. Ümber pole seda teadet seni lükatud. Ajakirjandusväljaannetes kirjutatakse, et Süüriasse saadeti Xinjiangi sõjaväeringkonna «Siberi tiigrite» ja Lanzhou sõjaväeringkonna «Öiste tiigrite» väeüksusi. Nende eesmärk on võidelda Ida-Turkestani Islamiliikumise võitlejatega, keda olevat umbkaudu 2500 ja kes Süüria eriteenistuste andmeil tegutsevad teiste terroristlike rühmituste koosseisus Süüria pealinna äärelinnas Ida-Ghoutas. Olgu kuidas on, igatahes on kindlalt teada, et 2. detsembril algas Hiinas Venemaa Rosgvardija eriülesannetega jõudude koondgrupi ja Hiina relvastatud rahvamiilitsa õppus «Koostöö-2017». Selle käigus viimistletakse ühist tegevust terrorismivastastel operatsioonidel asulates, kõrbes ja mägedes. Sealjuures tegutsevad Venemaa ja Hiina eriväelased segaüksustes ühise juhtimise all. Seepärast arvatakse, et kui juba Hiina eriüksused saabusid Süüriasse, luuakse sealgi ühised Hiina-Venemaa ja Hiina-Süüria üksused. Niisiis, kui peaks viimaks tõeliselt moodustuma terrorismivastase võitluse lõunarinne, asuks Venemaa üheskoos Hiinaga võitlema nii Kesk-Aasia kui ka Ida-Turkestani Islamiliikumise terroristidega. Viimased teatavasti püüavad luua sõltumatut Ida-Turkestani, millesse kuuluks tükikesi Türgist, Kasahstanist, Kõrgõzstanist, Usbekistanist, Pakistanist, Afganistanist ja Xinjiangi Uiguuri autonoomsest piirkonnast. Mida peaksime aga meie järeldama nüüd, pärast Putini nõupidamisi Sotšis? 1. Süüriast vägesid välja tuua on vara. Kodusõda ei lõpe juba homme. Seepärast peab «Süüria ekspress» Mustalt merelt Vahemerele sealsete vägede varustamiseks lakkamata töötama. 2. Kesk-Aasia lõunapiiri destabiliseerumine «islamistliku internatsionaali» riismete tõttu on väga tõenäoline. Lahingud seisavad ees kõrgmäestikus. Ka seal peab kindla ajakava järgi liikuma varustamiseks vajalik «Siberi ekspress». 3. Ülimalt tõenäoliselt ei jagu Venemaa sõjatööstuskompleksi võimsusest lahingutegevuse tagamiseks korraga kahel tandril. Seepärast valmistutakse kogu majanduse viimiseks sõjaaja rööbastele. 4. Niisuguses olukorras väheneb tuntavalt võimalus, et läänetandril võiks üldse sõjategevus alata.“
https://arvamus.postimees.ee/4341969/vl ... stub-putin
Viimati muutis Puurija, 12 Dets, 2017 22:03, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19532
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?

Postitus Postitas ruger »

Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: _dumbuser_ ja 21 külalist