Uut foorumil

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
sada
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 29 Jaan, 2013 11:56
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas sada »

Ehk oleks mõistlik teha mingi "Palun tuvastada" alajaotus? Lihtsalt ettepanek, kuna neid "leidsin metsast/pööningult lõhkekeha/metalltüki, viisin koju, millega tegu?" teemasi on päris palju mööda foorumit laiali.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Igati paslik (ja pädev) koht on eestikeelses meediaruumis selliseks päringuks ammu olemas 8)http://www.rindeleht.ee/foorum/phpBB2/index.php

Et milleks jalgratast leiutada..
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
sada
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 29 Jaan, 2013 11:56
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas sada »

Borja kirjutas:Igati paslik (ja pädev!) koht on eestikeelses meediaruumis selliseks päringuks ammu olemas 8)http://www.rindeleht.ee/foorum/phpBB2/index.php

Et milleks jalgratast leiutada..
Millegi pärast tekib neid "Palun tuvastada" teemasi siia samuti ja nad ei püsi ainult Rindelehes. Näiteks valikuga "Teema pealkirjadest ainult" andis otsingusõna "tuvastada" 343 vastust, "millega" 198 jne.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Kriku »

Igatahes on "Rindelehest" kõige suurem lootus saada hea vastus, mis vist peaks olema küsija eesmärk?

"Rindelehes" on koos Eesti ajaloo fanaatikud ja kollektsionäärid, kes ütlevad selle järgi, kuidas mütsiembleemi nurk roostes on, ära, millal sõdurpoisi vanaema kass pojad tõi. Mina isiklikult soovitan väga just sealt küsida ja tegin ainult ühe küsimuse jaoks seal ka endale konto.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Danke schön, Kriku :P - ja foorumlane sada sai ka lõpuks piisava vastuse (minu vastusest talle kahjuks minu viletsa väljendusoskuse tõttu ilmselt ei piisanud :oops: )..

Selle foorumi tonaalsus on teine ja militaarala kogujate foorumit siin dubleerima ei hakata - isegi kui see foorum siin on juba "adopteerinud" mõne kogumisteema, mis (päris)kogujate foorumit ei huvita (näit kaasaegne militaaremblemaatika) :|
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas toomas tyrk »

Hm, ma võin veel vihjata, et paljude militaarmasinate osi suudavad mudeliehitajad tuvastada paremini kui kogujad. Kes neid meie elus pole pruukinud kohatagi.

Ma ainult ei tea, kuidas nad suhtuvad sellesse, kui nende foorumisse ka tuvastamise teema tekitada...
sada
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 29 Jaan, 2013 11:56
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas sada »

Borja kirjutas:Danke schön, Kriku :P - ja foorumlane sada sai ka lõpuks piisava vastuse (minu vastusest talle kahjuks minu viletsa väljendusoskuse tõttu ilmselt ei piisanud :oops: )..

Selle foorumi tonaalsus on teine ja militaarala kogujate foorumit siin dubleerima ei hakata - isegi kui see foorum siin on juba "adopteerinud" mõne kogumisteema, mis (päris)kogujate foorumit ei huvita (näit kaasaegne militaaremblemaatika) :|
Viga on siiski minu väljendusoskuses, proovin veel viimast korda selgitada:
1) Tegin ettepaneku teha tuvastamise teemadele oma alajaotus, kuna teiste teemade all need pisut häirivad mind (tekitavad müra).
2) Kui tuvastamise teemad on eraldi alajaotuses, siis ma saaks neid rahulikult ignoreerida.
3) Vähemalt hetkel ma ei tunne tungi tekitada ühtegi "Saabas, kelle oma? Palun tuvastada!" või sarnast teemat. Kui selline tung tekib lähen selle murega Rindelehe foorumisse.
4) See kõik on siiski triviaalne probleem, lihtsalt minu esimese postituse hägusa sõnastuse tõttu hakkas see ettepanek pisut oma elu elama. Rohkem sellel teemal ei kirjuta. :)
Kasutaja avatar
T-62
Liige
Postitusi: 885
Liitunud: 24 Juul, 2007 9:50
Asukoht: Pärnumaa metsad
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas T-62 »

Võiks teha väikese täienduse, et kulibinid saaksid postida päeva jooksul ainult ühte teemasse ja kuni kaks posti. Peaks piisama esinemisvajaduse rahuldamiseks.

Tänan!
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas pagan »

T-62 kirjutas:Võiks teha väikese täienduse, et kulibinid saaksid postida päeva jooksul ainult ühte teemasse ja kuni kaks posti. Peaks piisama esinemisvajaduse rahuldamiseks.

Tänan!

Ja kõik teised jutupaunikud keda ma ei nimeta. Üldsegi mitte paha pärast.
Sellega tõuseks ka selle paari posti sisuline kvaliteet ja kaoks ära ühe ühelauselised argumenteerimata .. ee.. ütleme väljaütlemised.
Samuti tõuseks vaidluse kvaliteet kui erinevad inimesed arvata saaksid. Muidu üks mees arvab midagi ühel lehel 10 korda järjest ja saad sa siis seal mingit mõtet arendada.

Samas on T-62 mõtte nõrk koht see, et need 2 lubatud posti saavad siis mitukümmend EDIT-it. :)
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas toomas tyrk »

Foorumil on tänasest uus moderaator - Kriku.

Nii et paluks lugu pidada ja sõna kuulata.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Fucs »

:D

Ma vaatasin jah, et härradel värvus hetk tagasi nimi järsku roheliseks....

Seega õnnitlen head kaasfoorumlast uute pagunite eest.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Kriku »

Aitäh!

Luusin metsas, Sa ei usu!
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas toomas tyrk »

Saab siis täna ära tehtud üks kaua seedinud muudatus - uus alamfoorum Eesti julgeolekust ja selle alla omakorda mitu alam-alamfoorumit.

Kuna kõigi nende teemade nihutamine õigetesse alamfoorumitesse võtab mingi aja, siis ei maksa imestada, kui mõni teema mingil hetkel kadunud on. Ilmselt leiate ikka uuest alamfoorumist selle ülesse!
Piiluja
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 07 Okt, 2014 15:40
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Piiluja »

Kuidas seda julgeoleku teemat lugeda saab? Ütleb, et pole ligipääsu sellele.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Uut foorumil

Postitus Postitas Kriku »

Seni, kuni tehakse, seni ei saagi.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist