Militaar.net kui kosjakontor

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Kurjam
Liige
Postitusi: 1565
Liitunud: 10 Dets, 2007 22:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Kurjam »

Nagu ütleskid selle kohta vahva sõdur Šveiki kamraadid: "Sellised telegrammid visatakse peldikusse" :)
Kasutaja avatar
villy.64
Liige
Postitusi: 151
Liitunud: 29 Sept, 2005 16:57
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas villy.64 »

irw, sain just samasisulise kirja ja tahtsin kaasfoorumlastelt nõu küsida, mida seokse asjaga pääle hakata :D
Kurjam
Liige
Postitusi: 1565
Liitunud: 10 Dets, 2007 22:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Kurjam »

Sellised kirjad on mõeldud peamiselt igasugu pahavara levitamiseks. Neid ei tasu isegi avada, parem kustuta nad kohe.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Aga, näe, mina hakkasin vestlust arendama. :wink:
Asi nimelt selles, et pea-aegu täpselt 2 aastat tagasi sain kah TÄPSELT SAMA KIRJA (lausa sõna-sõnalt). Et justkui täpselt sama nimega, sama vana, sama põgenikelaager jne., jne. Ainult pilt oli hoopistükki teine. Kui 2 aastat tagasi oli kena ja vormikas süsimust neegritibi, siis nüüdselt pildilt vaatas vastu oma 10-15 cm pikem, tugevasti heledamaks pleekinud lihakeha kattekihiga ja pigem kahhektiline modellilaadne subjekt. Missugused metamorfoosid! Ma saan aru küll, et 2 aastaga võib kasvada 10-15 cm ja kibeda aafrikapäikese käes võib ära pleekida, kuid et inimskelett võiks paari aastaga kokku tõmbuda (puusaläbimõõdu, kui sünnitusvõimelisuse näitaja, oluline vähenemine), seda ma küll ei usu. Ka on ülimalt uskumatu, et inimesel on 2-ks aastaks aeg seisma jäänud, sest kirja põhjal otsustades pole ta ju vananenud. :shock:

Noh, nii ma siis arendasingi dispuuti. Oleks ju huvitav taoliste ebamaiste isenditega kontakteeruda. Ärevustunne südames tippisin arvutiklaviatuuri. Vastuseks indleva emase südantlõhestavad karjed. Ja aina palavamaks läksid sealt poolt tulevad östrogeenidest tuletatud paljunemisintinktide ilmingud. 8) 8)
Kahjuks aga lõppesid minu püüdlused müstikaradal rada leida seekord tulemusteta, sest see kena modellimõõtu põgenikelaagri elanik ei tahtnudki minuga enam, peale müstikaprobleemide üle aru pidamist, meelast vestlust arendada. :( :( :( :(
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
paharet
Liige
Postitusi: 531
Liitunud: 14 Jaan, 2005 11:53
Asukoht: Tamsalu
Kontakt:

Postitus Postitas paharet »

Sain minagi samasuguse kirja.Siin võib olla mängus euroopasse pääsemise skeem või üritatakse raha küsida.http://www.pv.ee/index.php?page=163&act ... le_id=1544
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

U samalaadne tore kirjake lõi vene-gruusia konflikti aegu mu arvuti kapitaalselt rivist.
Kirjutas 'Leena', et kas mäletad veel meie ühiseid hetki ja kui on soovi, siis fotosid minu praegusest olekust saab vaadata siin ja siin.
Et ex-tuttav Leena, kes mõni aastake tagasi Eestist Ukrainasse oli kolinud, täiesti eksiteeris, sai avatud link lubatud fotodega, millest kargasid aga välja sihukesed viirused et hoia alt ...
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Vaata siis, missugused maduussid see naissugu on! Isegi tuttav ja puha, aga ... keerab ikka sinu arvuti kihva. :lol: :lol:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
pikk88
Liige
Postitusi: 443
Liitunud: 26 Juul, 2006 13:01
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas pikk88 »

Ega need naised ikka õiged mehed ei ole küll...
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Sollmann kirjutas:Et ex-tuttav Leena, kes mõni aastake tagasi Eestist Ukrainasse oli kolinud, täiesti eksiteeris, sai avatud link lubatud fotodega, millest kargasid aga välja sihukesed viirused et hoia alt ...
Kas Su arvutil pole tõesti sellist programmi mis hoiataks viiruste puhul või vähemalt ei laseks neid möllama?! :dont_know: :wall:
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

hillart kirjutas:Vaata siis, missugused maduussid see naissugu on! Isegi tuttav ja puha, aga ... keerab ikka sinu arvuti kihva. :lol: :lol:
Marissa kirjutas:Kas Su arvutil pole tõesti sellist programmi mis hoiataks viiruste puhul või vähemalt ei laseks neid möllama?! :dont_know: :wall:
'Bitdifender' oli tollal ametis, kes ajas taga ja likvideeris tavapäraseid raaliviiruseid.
Tegemist toona oli aga VF-poolse organiseeritud virtuaalse massiiv-rünnakuga ja tihtilugu kasutati võtteid, mille vastu olid isegi NATO-süsteemid jõuetud.
Rus-Geo knflkti aegu sai külastada üsna mitmeid venekeelseid saite, kust nuhkvara ilmslt tasakesti arvutisse imbus, mille tulemusena lõpuks saabus ka selline tore kirjake.
Arvan, et ex-girlfriend'iga tegmist siiski ei olnud.
Puhas juhus, et nimed niimoodi kokku langesid :roll:
TÕDEONAJATÜTAR
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist