Meest sõnast... Milneti MÜTS või PANAMA

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Meest sõnast... Milneti MÜTS või PANAMA

Postitus Postitas oleeg »

Üks lugupeetud isik on kirjutanud:
Tehkem mingi üks projekt. T-särk Kleeps. Plakat. Märk. Hiirepadi. Mingi muu militaar.neti sümboolikaga asi, millel on ka praktiline tarbimisväärtus, aga tähtsam on just see informatsioon ja sümboolika mida ta kannab. Teeme mingi ametliku rehkenduse palju maksab asja tootmine, palju igasugu autoritasud ja levitamine jne. kalkuleerime hinna. Lisame sellele 10-20% militaar.net'i hüvanguks. Teeme asja valmis ning paneme müüki. Iga ost toetab militaar.netti. Aruande saadud rahade kulutamisest garanteerin.
Nobenäpud leiavad tsitaadi ja selle autori kiiresti üles, selles ma ei kahtlegi.

Tsitaadis sisalduvat ideedepaketti võib mudida-kohendada-kitsendada või mida iganes, kuid
mina tahan:
ametlikku milneti toetaja särki selga panna veel enne seda kui ma kõrvad peaalla panen!


Kas ma pean selle eest maksma või mitte pole hetkel oluline :write: Samuti ei tea ma ärimaalmast suurt midagi ja ka see pole oluline.
Aga ma tahan ka võimalust, et võiksin näiteks igal palgapäeval vabalt endale uut värvi või teise tegumoega särki selga panna.
:scratch:
No kes veel asjale päris pihta ei saanud või on segaduses: tahan milneti finantsiline toetaja olla ja uhkusega kanda särki. LIHTNE JU!
Pealegi: juubelist rääkides... :oops:

terv
o
Viimati muutis oleeg, 07 Aug, 2014 10:43, muudetud 1 kord kokku.
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
vend
Liige
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Mai, 2008 11:58
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas vend »

No aga jaanuar sinine, veebruar valge märts olgu sinine jne.
vend
Liige
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Mai, 2008 11:58
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas vend »

Sorri, must oli vahepeal
vend
Liige
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Mai, 2008 11:58
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas vend »

Ja kui sa tahad toetaja olla, siis kannad seda mida hetkel pakutakse. Me pole ju turul kus igas mõõdus ja lõikes särke pakutakse.
vend
Liige
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Mai, 2008 11:58
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas vend »

Hetkel vist selles teemas turg tühi.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas oleeg »

Miks tühi... Ma ootan.

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
vend
Liige
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Mai, 2008 11:58
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas vend »

Lp. Palju on ju tahta ,et tühjast kohast tuleb midagi ja veel igal palgapäeval?
vend
Liige
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Mai, 2008 11:58
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas vend »

Aga ma siiski loodan,et ennem kui te kõrvad peaalla panete see saab siiski teoks.
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas ivanorav »

Soome sösarfoorumil on oma nokats, hea eristuda militaarfteemalistel üritustel!
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas toomas tyrk »

Iga asi toimub omal ajal. Või siis natukene hiljem.

Kuna isand diesel mind siin vähe tagant torkis ning ise suurema osa asjaajamisest ära tegi, siis on nüüdseks küpsenud plaan teha militaar.net logoga mütsilotud.

Mütsid ise saaksid suures plaanis välja nägema sellised.
Myts_jahi.jpg
Myts_jahi.jpg (38.87 KiB) Vaadatud 9327 korda
See oranž pael on pööratav. Kui tahad nähtav olla - keerad peale oranži poole. Ei taha - keerad peale rohelise.

Valmis mütse hetkel veel ei ole. Seepärast ei saa veel logoga versiooni näidata, kuid plaanis on logo tikkida vähe-kontrastse niidiga. nii et see kaugele ei paista. Kes teab, oskab vaadata ja lähemalt on ka näha.

Müts ise on aus. Mitte praeguse kliima, vaid tavalise eesti s*** suusailma jaoks rehkendatud. Voodriga, kukla peale saab ka riba välja keerata, et igasugu sitikad sinna ei roniks. Materjal saab olema impegneeritud (vett läbi ei lase ja aju ära ei vetti) ja ventilatsioon tehakse mõne needitud auguga (meie väikese partii jaoks nad ei hakka goretexi tellima).

Värvitoon saab olema tiba heledam. Katsun õhtul värvinäidise ka siia üles riputada.

Aga kirjutamise põhjuseks pole mitte see, et teil suu vett jooksma ajada, vaid et veidi tagasisidet saada, kui palju esialgu ja mis suurustes tellida. Minul on kolu number muidu 59, kuid nr 60 müts tundus paras olevat (ilmselt see sisse keeratav kaela osa ka mõjus natuke). Samuti see pael seal ümber laseb vähe mütsi peas püsimist kohendada. Nii et pigem veidi suurem, kui väike. Ja mõtlesime, et tellime neid 2 numbriste vahedega. 62, 60, 58, 56 ja kui on soovijaid, siis ehk ka väiksemaid.

Hinnaklass jääks alla €20. Kaugema nuka vennad peavad muidugi arvestama ka saatmiskuludega. Raha kuhugi esialgu veel saatma ei pea.

Nii et - huvilised, andke mulle emaili peale teada oma soovitud mütsi nr, ja kui tahate rohkem kui 1, ka seda. Foorumi privaatsõnumeid paluks mitte kasutada. See postkast on mul niigi koguaeg täis, ja kui siis neid mütsissoove sealt kogu aeg peab hakkama kuhugi välja tõstma... Siia teemasse aga võiks siis ainult oma üldist rahulolu või -olematust väljendavaid ning muidu teemat arendavaid postitusi teha.

Kui aga Jumal oleegile pikka iga ja head tervist annab - ehk jõuab ta kunagi ka t-särgi ära näha...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas toomas tyrk »

myts_jahi_002.jpg
Siit tuleb siis lubatud mütsi riide värv. Kui eelmine tundub pildi peal ehk tumedam kui reaalses elus, siis see ehk jälle liiga hele. Aga no sihuke normaalne tumedam roheline see müts tuleb.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas oleeg »

toomas tyrk kirjutas:Iga asi toimub omal ajal. Või siis natukene hiljem.

Kuna isand diesel mind siin vähe tagant torkis ning ise suurema osa asjaajamisest ära tegi, siis on nüüdseks küpsenud plaan teha militaar.net logoga mütsilotud.

Kui aga Jumal oleegile pikka iga ja head tervist annab - ehk jõuab ta kunagi ka t-särgi ära näha...
Aitüma lohutamast! Tänud juba ette kõigile asjaosalistele!
Loomulikult võiks eelöeldud tänusõnu võtta ka innustava avansina :write:

Annaks jummal taeva rahulikuna püsimist ja milneti tegijatele jõudu!

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas pagan »

Ja mis Toomas Tyrki meiliaadress võiks olla?
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas toomas tyrk »

Ikka see sama, kust kogu see foorumi späm saabub - toomas.tyrk [at] gmail & commmmmm
Kasutaja avatar
lumeunt
Liige
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Mai, 2010 17:26
Kontakt:

Re: Meest sõnast...

Postitus Postitas lumeunt »

Kui palju maksab ja kas kasutajanime ka peale saaks?
[color=#FF4040]... ja kui ei oska, harjutame![/color]
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist