militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
uusmario
Liige
Postitusi: 1355
Liitunud: 28 Aug, 2005 20:30
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas uusmario »

Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Lugesin Toomase viimaseid tegemisi (Veltu /Vana Lõukoer) ja naersin südamest.

Ehkki ma ei kujuta moderaatori tööd päris hästi ette, võib see kohati ikka päris lõbus olla. Vähemalt mõnda aega .. kuni närvid läbi lähevad.

Igal juhul "kuu aega read only" - prrrrrrrr, ei taha kakelda.

Karm kuid õiglane.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2058
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Veltul juba pool aega "ära istutud"
Kui on probleem, tõmba lõuga
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Tere-tere armsad velled, hea on Teid üle pika aja taas kohata! :cry: :cry: (rõõmupisarad).

Millest alustada? Kõige esimesena tahaks ma tänada oma lahkeid aatekaaslasi Ogret, Uut Maariot, Olegi ja Speedstat kes elasid mulle avalikult kaasa. Uskuge mind, Teie seltsimehelikkus saab kord tasutud. Eks oli ka teisi foorumlasi, kes mind toetasid, kuid kahjuks hoidsid nad seda vaka all, sest ei soovinud võimudega avalikult pahuksisse sattuda. Teisitimõtlemine pole ju tervitatav! Seega mõistan ma neid inimesi 100%liselt. Küll ükskord õiglus võidab :!:

Tahaksin ka oma vangipõlve muljetest vesta. Teate, see teade, et nüüd Veltu istud kuu aega kuival, tuli mulle ikka pommuudisena, mis võttis jalad nõrgaks ja pani väikese südamekese kiiresti tuksuma. Nutumaik tuli kohe suhu :cry: . Mõtlesin, et kuidas võidakse minuga niviisi käituda. Olin pettunud ja meeleheitel. Kui aus olla, siis ei saanud ma kordagi selle kuu jooksul korralikult magada, pindmisest unest ma kaugemale ei jõudnud. Maakeeli öeldes panin ma Marko Reikopit. Raske, raske olid need 28 päeva ja ööd. Sitamaik oli suus, ausõna. Nüüd olen ma rahunenud, kuid vangipõlve algus oli ikka tõeline põrgu. Teadke, et niimoodi inimestega ei käituta!
Alguses olin ma musjöö Toomas Tyrki peale ikka päris kuri, aga aja möödudes mõistsin, et see kogemus tuli mulle isegi kasuks. Tõttöelda olen ma õppinud isegi andestama. See oli justkui paastumine, kõik mürgised mõtted ajasin ma oma pisikesest organismist välja.
Ega rohkem ei olegi midagi lisada. Eks aeg näitab, kuhu suunas me liigume.


Ps. Teen härra Toomas Tyrkile ettepaneku lisada uus emotikon - rõõmupisarad. Vaadake, see tagasitulek liigutas mind sedavõrd, et ma lihtsalt ei suutnud pisaraid tagasi hoida. rõõmupisarate emotikoni ongi hea sellistel puhkudel kasutada :wink: .

La douleur est aussi necessaire que la mort
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Tegelikult kahju, et see seltsimees jälle foorumit lagastab, kes siin eelnevalt kirjutab. Teiselt poolt kasulik - paneb ennast eemale hoidma.
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Estoloog, milleks niiviisi ennast häbistada ja alandada? Pane ignore peale :idea: :!:
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2058
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Sooh

Oma üllatuseks olen hakanud "jagama samu aateid" nagu need on foorumlasel kamraad-seltsimees Veltul :shock:
Huvitav, kuidas tasutakse minu "seltsimehelikkus?"

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Sissejuhatav tekst oli tõesti südantlõhestav. Lootsin, et Veltu on selle kuu ajaga läbinud (vaimse)paastukuuri ja tagasi tulnud normaalse inimesena aga võta näpust. Kui kõik uued teemad läbi sirvitud panin tähele ühte tõsiasja. Veltu oli selle vähese ajaga suutnud igale poole oma seemet külvata, tekitades sellega palju mõtetuid postitusi ja lihtsalt kasutut taustamüra.

Aga mis ma siin nii väga ikka soiun, küürakat parandab haud.
Kui on probleem, tõmba lõuga
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Tere Speedsta. Ei maksa minuga nii kuri olla. Võin käe südamele panna ja öelda, et need 28 päeva muutsid mind tõesti paremuse poole. ma normaliseerusin. Ja enne, kui sa tuled kellegi juttu mõttetuseks nimetama jne, võiksid sa ka kindlad näited tuua. Sedasi tatti pritsida oskab ju igaüks. Ütlen ka lihtsalt, et sina speedsta oled mõttetu mees ja kõik. Sedasi ei sobi ju. Alati olgu näited :!:
Palju postitusi sigines korraga palju, sest enne polnud mul võimalus neile vastata. Nii ma siis tulistasingi kõik suust välja.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Loomulikult olen ma Veltu nimelise tegelase juba ammu Ignore'nud. Praegu vaatasin tema kahte siinset postitust ainult, kus leidus vastav (hilinenud) soovitus. PS. Speedsta, minu tekst paar postitust eespool käis Veltu kohta, kui ehk valesti aru saada oli.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Meie "kadunuks loetud" Veltu kirjutas taas
Millest alustada? Kõige esimesena tahaks ma tänada oma lahkeid aatekaaslasi Ogret, Uut Maariot, Olegi ja Speedstat kes elasid mulle avalikult kaasa.
Ausaltöeldes sellist õnnetust - et Veltu mind oma aatekaaslaseks peab - ma küll endale ei soovinud. :oops:

Minu postitus oli suunatud pigem ülejäänud jalutuskonmbinaadi töötajaile, kes vaid paha haisu suust välja ajades sedasinast foorumit risustavad - rohkem nagu tähelepanu juhtimiseks.

Jäägitult nõus Estoloogiga.
Viimati muutis oleeg, 28 Veebr, 2006 22:36, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

Krt juba jälle Veltu tagasi, palju postitusi tema poolt, mõned uued teemad, aga palju kisa vähe villa. Kogu loo võiks kokku võtta ühe lausega. 28.02.06 ALGAS MILITAAR.NET FOORUMIS TAAS LÄBU :!: :!: :!:
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2193
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Veltu kirjutas: Maakeeli öeldes panin ma Marko Reikopit.
Oioi, seksuaalvähemustega lausa meil tegemist. Ei usu sind ikkagi, eks sa käisid Podolski Vanamehega venemaal Mitsupissit näitamas ja olid talle seal rooliluku eest.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Irw, hästi paned Soobel. Aga mis Podolskist sa pidevalt räägid?

Aga nendele itkujatele. Mis asja te halate siin, kui minu isiksus Teile ei meeldi, siis palun - vajutage aga lahkesti ignore nimelisele nupule. Parem juba Veltu "läbu", kui mingite rahuldamata vanaeitede pidev hala. Ps, Ogre veel ise päris murelikult minu järele, nüüd aga sõimab. :?

Ja Oleg, olen ausalt öelda pettunud. Kõik, keda ma nimetasin oma aatekaalsasteks, on keeranud mulle selja. kas ka sina? Hüva, jääb vaid oodata NeuMaario eitav vastus... :(
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2193
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Toksi googlesse "Podolski vanamees" ja loe tema surematuid teoseid. Ühe panin naljarubriiki kah.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

ma ei saa eriti aru, miks üleüldse oli vaja jälle veltu siia lahti lasta :? oli hea ja rahulik, nüüd on ta tagasi ja otse loomulikult ujutas esimese päevaga kogu foorumi oma mulaga üle. ah, et "ignore"? aga vot ma põhimõtteliselt ei kasuta seda - hakib jutu juppideks ja tekitab teatud olukordades rakusi pointile pihtasaamisel. parem, kui probleemi tekitajat ennast üleüdse poleks. milleks on siia vaja mingit provokaatorist grafomaani, kes tänase päevani ühtki asjalikku kommentaari pole suutnud kirjutada, küll aga ujutab teemasid üle mõttetu mula ja offtopicutega??
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist