militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Svejk kirjutas:..mäletamist mööda akf andruse avalduses (kui jutt ikka sellest käib) oli välja toodud, et akf Borja ei suutvat piisavalt pikki tekste produtseerida, et vasturääkivusi leida, millest kinni ja kerima hakata... :)
Ok - siis on neid juba kaks :roll:
Sest üks teine aksel käiab ka nagu rikkiläinud grammofon, et mai suutvat "pikki texte" lugeda :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Teemade ümbertõstmisel tuleb seda teha korrektselt, mitte poolt teksti maha jättes.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Avatar
Liige
Postitusi: 2286
Liitunud: 17 Veebr, 2009 21:30

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Avatar »

Kriku kirjutas:Borja
Hoiatus korduvalt avaliku arutelu avamise eest modereerimise üle riigireeturi teemas.
Teine hoiatus vähem kui poole aasta jooksul :|
Ütleme nii.. siin on tõsine mõtlemiskoht admninnile, sest ilmselt ei saa tekida moded õhust...ja Borja oli mode, ning lahkus vabatahtlikult. Ja raske on pagunite kärpimine, peaks aru saama. Isegi, kui on läbi seppuku... no vist mitte päris... Aga minu meelest oli Borja meeldivalt konkreetne udutajate suhtes. Ja ma oleks paljude kf suhtes konkreetsem, kui Kriku. Aga on väga leebe kriitika, sest, ma ei suudaks iialeales nii, nagu tema. Lihtsalt ma ei ole nii libaraal/libertaan nagu Kriku. Aga veelkord - mulle meeldis see, kuidas Borja mulliajajaid suht nahaalselt pikale lainele saatis.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

toomas tyrk kirjutas:Krizz - 1 nädal. Poliitika teema arutellu sissetoomise, modereerimise kohta avaliku arutelu algatamise eest, ja võttes ka arvesse varasemat karistusregistrit.
Olen foorumis viimase paari nädala sees päris mitu korda indikeerinud, et siia foorumisse viimaste valimiste ajal tekkinud "poliitsõdurid" risustavad päevakohaseid teemasid // reostavad foorumit..
Jamad on kustutatud (seda tuleb tunnistada) - samas ei ole ma aga miskipärast näinud häbipostis ühtegi foorumikaristust tänase peavoolumeedia hüsteeriaga kokkujooksvatele foorumirisustajatele :?:
Et kas nende suhtes kehtib topeltstandard või nende "karistusregister" kerib kuidagi aeglasemalt :?: :lol:
Viimati muutis Tundmatu sõdur nr. 4, 21 Aug, 2019 20:18, muudetud 1 kord kokku.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Ükski teine neist pole pärast oma kaheldava väärtusega loomingu eemaldamist edasi kobisenud.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

Iga kustutatud postituse peale ei olegi kunagi sanktsioone tulnud. Sinu viidatud kustutatud postituste peale oleksin võinud mudugi hoiatused anda (mõlemil kasutajal puudusid varasemad hoiatused ja karistused), aga ma olen tõesti laisk hoiatama. Kumbki kasutaja aga ei postitanud sama jama uuesti.

Krizz aga võttis vaevaks kustutatud (poliitilise) postituse peale kiunu üles võtta. Omades juba eelnevalt hoiatusi ja karistusi.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

toomas tyrk kirjutas:Iga kustutatud postituse peale ei olegi kunagi sanktsioone tulnud. Sinu viidatud kustutatud postituste peale oleksin võinud mudugi hoiatused anda (mõlemil kasutajal puudusid varasemad hoiatused ja karistused), aga ma olen tõesti laisk hoiatama..
Kindlasti oled "laisk" - sinumainit "mõlemil kasutajal" on sarnaseid "kustutamisi" juba sitaks nimelt :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

Eeee, vaatasin nüüd huvi pärast prügikasti. Tead, sinu kustutatud postitusi on ikka palju rohkem...

Nothing personal...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..see ei ole (ega saagi olla) adekvaatne vastus, sest teie kustutatud minu postid olid kõik vastuseks "poliitsõdurite" hüsteeriale, mida te ise ei vaevunud ohjama :|

Nothing personal..
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

No esiteks ei ole need vastused, mõned neist ehk on. Enamasti täiesti üksikud kustutatud postitused.

Teiseks - ei ole siin mingit poliitsõdalaste hüsteeriat. Poliitteemad on suletud. Selleteemalisi arutelusi enam ei ole ega tule.

Kolmandaks - ära hakka nüüd ise mingit poliitsõda korraldama.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

toomas tyrk kirjutas:Kolmandaks - ära hakka nüüd ise mingit poliitsõda korraldama.
..kindlasti ei hakka - ma ikka rohkem nagu "päris sõja" mees (kui sa sellest siiani aru pole pole suutnud saada) :wink:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

Ah, lihtsalt veidi rahulikumalt tasuks seda foorumit siin võtta. Kõik asjad ei juhtu kohe. Igale solvangule ei pea kohe ka solvanguga vastama. Piisab ka vastava postituse äramärkimisest, ja sellega tegeletakse.

Ja varem või hiljem (kõige hiljem meie kontide järgi) saab see lõplik tõde ka paika...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

Selline teade siis. Et homme saab varem magama.
Hea klient!

Anname Teile teada, et seoses serveri plaaniliste hooldustöödega
01.10.2019 ajavahemikul 22:00 - 02:00
on häiritud Teie kodulehe töö.

Teavitus puudutab Teie järgmisi domeene:
militaar.net

Hooldustööd on vajalikud tarkvara uuendamiseks, et tagada teenuste turvalisus ja kõrge tehniline kvaliteet. Palume võimalike ebameeldivuste pärast vabandust.
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Z03 »

Walter2 kirjutas:Aimu annab sellest, kui vaadata kuipalju külalisi seda teemat loeb - päeval kipub arv sinna 40 kanti minema. :)
Päris palju lugejaid siinsel foorumil jah. Teiste inimeste internetikommentaare siiski artikliteks vormistada pole ilus, ajakirjanikud. Muidugi, kui endal pole ühtegi ideed, aga bossile vaja hommikul artikkel esitada, siis pole midagi teha, tuleb intellektuaalse omandi varguse teed minna. Meenub Delfi Naistekas, kustkohast nii 2014 aasta paiku hakkasid ajakirjanikud oma artiklite jaoks teemasid välja sõeluma ja kommentaarium suri kiiresti välja. Kes ikka tahab näha enda kirjutatud kommentaari mingi aja pärast kusagil esikaanel, kuidagi vastik tunne tekib, nagu oleks keegi su isiklikku elu piilumas ja räpaste näpukestega kompamas käinud. Ajakirjanikke võib muidugi mõista - Bonnieri siit ei tule, küll aga täna leib lauale.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Võttes arvesse, et meie siin käitume ka suhteliselt vabalt ajakirjanduslike tekstide intellektuaalse omandi suhtes, ei näe vähemalt mina probleemi. Kõiki minu mõtteid võib vabalt endale sisestada, neid läbi seedida ja taaskasutamiseks väljutada :D
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist