militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Walter2
Liige
Postitusi: 4001
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Walter2 »

Sektor gazovoi ataki kirjutas: Ainuke mis mind häirib on et NT suudab palja tissiga naiste pilte postitada (nagu Kriku viites näha), aga Mil.net mitte.
Ilmselt on asi paketis kinni. :D
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Martin Herem kirjutas:
Siinsete arutelude käigus kipub riigiametnike tegevusetus või lausa kahjurlus liiga valusalt päevavalgele tulema ...
Enamasti toimub siin selleteemalistes aruteludes lihtsalt kõvatamine, mis põhineb inimeste teadmatusel ja enese ülehindamisel.
Mingi eriline kahjurluse avastamise lehekülg militaar.net küll ei ole.
Aga milline troll või loll seda ikka tunnistada tahab. :)
Pole see militaarnett nii ainulaadselt juhm midagi, teemat on tõstatatud ka näiteks Postimehes...

https://leht.postimees.ee/6934462/endin ... 1584392202
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2373
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Martin Herem »

Ekstra Lemetile:
Siinsete arutelude käigus kipub riigiametnike tegevusetus või lausa kahjurlus liiga valusalt päevavalgele tulema
- ei tooda siin kollektiivselt midagi päevavalgele.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

See on tõsi. Valdav osa postitustest toetub ajakirjanduses juba avaldatule. Erandi moodustavad konfliktide kajastused, kus osa jooksvast infost tuleb Twitteri jt. platvormide kaudu.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Siia ka: kui keegi tunneb, et võiks mõnd karantiini sattunud kaasfoorumlast aidata, siis tegin sellest teatamiseks omaette teema: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 68&t=45147
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

aht0 kirjutas:Pluss adminnidel on jälle loll komme kirjutada OMI kommentaare sinisega teiste inimeste postide sisse/alla.. mingi aeg minevikus ju jooksis läbi et enam seda ei tehta?
Mina olen ühesõnalisi kommentaare nagu Nõus, Aitäh! jms. kirjutanud kogu aeg ja kavatsen seda ka edaspidi teha. Samuti tsenseeritud, piip-piip vms. eemaldamist märkima.

Pikemaid jutte teiste postituste sabas peaks vältima.

LISATUD: Pandeemia teemas, kus see üles tõusis, tuvastasin praegu viimase 10 lk peale täpselt 1 sinise kommentaari ja see oli erijuhtum - naljateemast sinna kopeeritud postitus ning sinisega siis kopeerimise põhjendus (minu poolt).
aht0
Liige
Postitusi: 1249
Liitunud: 19 Juul, 2014 18:18
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas aht0 »

Oma arvamuse avaldamise n.ö tavakasutajana ja adminõiguste pruukimise võiks lahus hoida. Minu 2 senti.

Müriaad põhjuseid.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

See on tegelikult küsimus sellest, kas moderaatorid on õigustatud esile tõstma nende arvates silmatorkavalt häid postitusi. Minu arvates on.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Kriku kirjutas:See on tegelikult küsimus sellest, kas moderaatorid on õigustatud esile tõstma nende arvates silmatorkavalt häid postitusi. Minu arvates on.
Minu arvates mitte. Moderaatori ülesanne on foorumil korra hoidmine, mitte oma eelistuste demonstreerimine.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Lemet kirjutas:
Kriku kirjutas:See on tegelikult küsimus sellest, kas moderaatorid on õigustatud esile tõstma nende arvates silmatorkavalt häid postitusi. Minu arvates on.
Minu arvates mitte. Moderaatori ülesanne on foorumil korra hoidmine, mitte oma eelistuste demonstreerimine.
Nõus.
Kusjuures see "sinise-punasega vahelekirjutamine" vist minust moderaatoriga alguse saigi :oops:
Aga - kui ma nüüd hästi mäletan (ja ma arvan, et mäletan) - veel minu moderaatoriks olles sai otsustatud, et see pole eriti hea praktika.. millega ma ka ise veel moderaatoriks olles siin foorumis avalikult nõustusin.

Seega - sitt praktika on see "vahelekirjutamine", Kriku.. elik õpi teiste vigadest :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Kõik, kellele ei meeldi, et ma neid kiidan või tänan, on igati õigustatud minu kiituse ja tänu oma postituse sabast eemaldama.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Kriku kirjutas:Kõik, kellele ei meeldi, et ma neid kiidan või tänan, on igati õigustatud minu kiituse ja tänu oma postituse sabast eemaldama.
Kui tahad kiita või laita, tee seda järgnevas postituses, mitte samas. Oleks ülejäänud foorumi suhtes ausam. Veelkord- moderaatori ülesanne on korra hoidmine, mitte "parteiliini" ajamine. Mida sedasorti värvilised lisad paraku on.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Ei, ma ei hakka uut postitust tegema ainult selleks, et tänada kedagi, kes maksumüüri tagant mõne artikli foorumisse postitas või selleks, et öelda "Toetan" mõne mõistliku ettepaneku peale.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Kriku kirjutas:Ei, ma ei hakka uut postitust tegema ainult selleks, et tänada kedagi, kes maksumüüri tagant mõne artikli foorumisse postitas või selleks, et öelda "Toetan" mõne mõistliku ettepaneku peale.
Huvitav, miks siis mitte. Kui kõik seda ometi tegema peavad. Kisub loomade farmiks- kõik on võrdsed ja mõni on veel võrdsem... :mrgreen:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Selleks, et teemat mitte sisutute postitustega pikemaks kerida.

Tänamine on muidugi kena komme, aga kui kõik, kes loetud artikli eest tänulikud on, hakkaksid eraldi postitustega tänama, siis tuleks lehekülgede kaupa seda tänamisorgiat. Mistõttu on tegelikult soovitav mitte tänada, kui muud midagi öelda pole. Kuna mul on see teemat solkimata võimalik, siis mina seda vahel teen - ja kui sa soovid seda pidada eriliseks ning ebaõiglaseks privileegiks, on see sinu õigus.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist