militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2198
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Kui srever on maas, siis võib selle esilehekülje saada enda teadmata ka enda arvuti IE cashest.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Tere-tere!

Eile oli jah selline hommik kus sai kinnitust see Õpetaja väide, et mõnel mehel hakkavad käed värisema kui õigel ajal oma militaar.neti doosi kätte ei saa :wink: Postkast oli õnnetute inimeste kirju täis, kes kõik kurtsid miks nad sisse ei sa logida...

Milles täpselt probleem oli jään ka ise hetkel vastuse võlgu. Mingi imelik probleem andmebaasiga, et sealt mingit infi sai kätte, aga mitte kõike. Ning sinna kirjutada ei õnnestunud midagi. Peale mySQL restarti hakkas asi ilusti tööle.

Siin peaks ilmselt kirjutama tänusõnad sponsorile, kes hoolimata laupäevasest päevast probleemi kiirelt lahendas. Aga need mehed on väga napisõnalised :P

http://www.icom.ee/
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Õpetaja kirjutas:Olgem ausad:
- paljud tunnevad ennast Militaarnetist eemalolles halvasti (olen pealtnäinud tõsise mehepoja hingepiinu kolmandal lahusoleku päeval :wink: )
toomas tyrk kirjutas:Tere-tere!
Eile oli jah selline hommik kus sai kinnitust see Õpetaja väide, et mõnel mehel hakkavad käed värisema kui õigel ajal oma militaar.neti doosi kätte ei saa :wink:
Jumalast õige! :D Toon siin ühe loo Hinnavaatluse naljafoorumist, kus ma kirjeldan oma seisukorda, kui pidin 5 päeva ilma arvutita olema. :D

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=99161
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Nojah, pool päeva sai mossitatud jah ja mahavisatuks loetud, et ei pääse oma lemmikfoorumisse :roll: ja adminile sai nutukiri ka kirjutatud :lol:
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

hugo1 kirjutas:Kas keegi eile kahvlit vaatas :?: Hans Luik tõi seal eeskujuks ka militaar-neti.
Selle peale peaks vist ütlema, et telereklaam on telereklaam :wink:

Palju uusi kasutajaid, kes selle peale on reageerinud. Loodetavasti teevad ka palju häid ja ilusaid poste...

Ise ütleks asja kohta seda, et "aitähh" öeldakse eestis millegipärast väga harva. Vägade mõnus kui seda TV-s tehakse.

Ja ise ütleks siinkohal aitähh kõigile moderaatoritele...
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Ja mina ütleks aitähh ka kallitele foorumlastele,kelle tõttu see foorum üldse eksisteerib.Kui poleks postitajaid,poleks ka foorumit.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Õpetaja

Postitus Postitas Õpetaja »

Hugo 1 kirjutas:
Mina kahtlustan juba ammu, et meie seas on väga kõvasid tegijaid. Lihtsalt mõne inimese teadmised siin on sellised, et see ei saa olla hobikorras tulnud.
Vabalt võib siin olla teie vestluskaaslane M.Laar või keegi teine tark mees. Wink
Tõepoolest, ka mina kahtlustasin juba mõni nädal tagasi mitmekümnete haritud inimese viibimist foorumil :wink:


See ei tohiks Sind ometi häirida ?


Oluline on see, et foorum on hea võimalus lävimiseks, arutamiseks jne.

õ
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

hugo1 kirjutas: Lihtsalt mõne inimese teadmised siin on sellised, et see ei saa olla hobikorras tulnud.
Vabalt võib siin olla teie vestluskaaslane M.Laar või keegi teine tark mees. :wink:
Aga militaar.neti reeglid ei keela siin foorumis ju osaleda nendel, kes ajalugu õpivad või õppinud.Vähemalt mina sellist punkti ei leidnud. Nii, et võib olla sa hugo 1 oled lihtsalt komistanud siin mõne otsa, kes seda õppinud omast vabast tahtest.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Õpetaja
See ei tohiks Sind ometi häirida ?
Kust Sa välja loed, et selline asi mind häirib :shock: otse vastupidi.
Kas nüüd norite mind või saate päris valesti asjadest aru.
Tahtsin öpelda, et militaar.net on saanud nii kuulsaks, et meie hulgas võivad viibida ka mainekad ajaloolased, mis on väga tore minu arvates.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Õpetaja

Postitus Postitas Õpetaja »

Hugo 1 kirjutas:
Kas nüüd norite mind või saate päris valesti asjadest aru.
Ei noh, egas ma paha pärast, ma püüdsin nalja visata :wink:
Ega ma muidu eriline naljamees ei ole ...
... et meie hulgas võivad viibida ka mainekad ajaloolased ...
Oluline pole mitte "juba mainekate" ajaloolaste viibimine foorumil, vaid kõigi võimalike "tulevaste mainekate mõtlejate" ja muidu tublide inimeste koostöö.

Vähemalt mina isiklikult mõtlen nii.
Loomulikult oleks südantsoendav teada saada, et näiteks olen väidelnud "Hõbevalge" autoriga ... :roll:

lugupidamisega
õpetaja
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Õpetaja
Oluline pole mitte "juba mainekate" ajaloolaste viibimine foorumil, vaid kõigi võimalike "tulevaste mainekate mõtlejate" ja muidu tublide inimeste koostöö.
Seda kindlasti
Loomulikult oleks südantsoendav teada saada, et näiteks olen väidelnud "Hõbevalge" autoriga ...
Seda tahtsingi ennem öelda :wink:

Lugupidamisega Hugo
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Seoses turvariskide suurenemise ning uue versiooni olemasolule sai uuendatud foorumi mootorit senise phpBB 2.0.6-lt uuemale 2.0.18-le. Antud versioon peaks paremini jooksma ka php 5 versiooniga, mis meiegi serveril tiksub.

Aga loomulikult pole välistatud et esineb mingeid häireid foorumi töös. Ühte juba tean - User Ignore hetkel ei toimi. Katsun selle lähimal ajal uuesti üles saada. Aga muudest probleemidest palun lahkesti erasõnumi või emailiga märku anda...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Nii, peaks nüüd toimima jälle ka kasutajate ignoreerimine ning isegi vanad ignoreeritavad baasis alles. Topeltnupp kaob ka peadselt :wink:
Kasutaja avatar
Kessel
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 26 Sept, 2005 13:29
Asukoht: Fellin - Hapsal
Kontakt:

Postitus Postitas Kessel »

Miks ei saabu enam E-maili aadressile teavitust privaatsõnumite ja uute postituste kohta ?
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kuna serveril käivad mitmesugused muud häälestustööd, siis on see funktsioon hetkel välja lülitatud...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist