militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
uusmario
Liige
Postitusi: 1355
Liitunud: 28 Aug, 2005 20:30
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas uusmario »

Igasuguste nimede kallal virisemine on selgelt mõtetu,näiteks Hitler on Saksamaal mitte just väga levinud nimi,aga Hitleri nimelisi Saksamaal ikka leidub,sest Hitler on ju ainult perekonnanimi.Vinguda võiks siis kui kellegi nimi oleks Adolf Hitler,kuid siiski oleks tegu tähenärimisega.
Kasutaja avatar
Kessel
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 26 Sept, 2005 13:29
Asukoht: Fellin - Hapsal
Kontakt:

Postitus Postitas Kessel »

Nimi ei riku meest, kui ka mees nime vääriline on !!!
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Jätkem nende kohatute nimede õigustamine. Minu arust on ebanormaalne panna enda nimeks maailma ühe koletuma mehe nimi. Hitler-see on ju kaugel normaalsusest.
Aga mis me ainult temast räägime, siin on ju veel kõlvatumaid nimesid. Panna endale nimeks koeraokse... See on häbematus.
Mis ma oma pika ning tüütu jutuga öelda tahtsin, on see, et inimesed-olge mõistlikud. Eestimaa on niigi haige. Lapsevanemad panevad oma lastele järjest võikamaid ja väljamaisemaid nimesid ( nt Lohe, Ken,Kevin jne). Ühtlasi tahaksin veel registreerimata foorumlastele öelda, et nad paneksid endale mõistliku nime.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Võib olla ehk nüüd aitab nende nimede üle kraaklemisest? Te käitute nagu mingi kamp jõmpsikaid juba. Ma olen nõus Veltuga selles suhtes, et tänapäeva lapsevanemad panevad tobedaid nimesid, aga mida meie sinna parata saame? Mis puutub siinses foorumis olevate persoonide nimedesse, siis need ju meie endi valitud ja see on juba teadlik valik. Inimese enda asi, mis ta oma kasutajanimeks võtab. Kui seda nime registreerimisel aktsepteeriti, siis mida paganat meie siin veel viriseme nime üle? Ju siis mõne pretensioonika nime kasutaja tunneb end selle nime varjus hästi ja las ta kasutab pealegi. See võib ju häirida, aga ega sellest pea üle foorumi teada andma. On ju olemas privad ka, eks saatke siis sinna oma arvamus. Paistab et aeg - ajalt tekib foorumlastel vajadus auru välja lasta :roll: Ettepanek adminile: mis oleks, kui teeks eraldi alafoorumi: ÄRAPANEJAD? Kellel vaja kellelegi avalikult midagi öelda, öelgu siis seal. Ja moderaatoriks soovitav siis sinna määrata keegi, kes suudab neid mehi vajadusel paika panna :wink: Vähemalt jääksid ära teemades eespool olevad sõnelused. :twisted:
Ja avalik vastus 4 täna saadud e-mailile (mingi jama meilidega, ei saa vastust saata), kus tunti huvi, miks ma ei ole enda kasutajanimeks võtnud Eva Braun, Evita, Kleopatra või Roxelana. Auväärt daamid, aga aitäh ettepanekute eest, ma eelistan võtta endale mitte mõnda ajaloost tuntud naise nime.
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Marissa kirjutas: Ja avalik vastus 4 täna saadud e-mailile (mingi jama meilidega, ei saa vastust saata), kus tunti huvi, miks ma ei ole enda kasutajanimeks võtnud Eva Braun, Evita, Kleopatra või Roxelana. Auväärt daamid, aga aitäh ettepanekute eest, ma eelistan võtta endale mitte mõnda ajaloost tuntud naise nime.
Võtsid minu vanaema nime! :D
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Jõulutroll kirjutas:Võtsid minu vanaema nime! :D
:roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Liige
Postitusi: 817
Liitunud: 30 Apr, 2004 19:49
Asukoht: 58°22'N 26°43'E
Kontakt:

Postitus Postitas sammal.habe »

ma räägin teile ühe loo Hitlerist.

Tripoli/Trabluse linn Liibanoni põhjaosas. vaja hammam'i ehk sauna minna koos saksa kolleegiga.
nagu ikka türgi saunas, peale aururuumis käimist suured paksud mehed pesevad ja mudivad sind kivilavatsil (hm, üsna unikaalne tunne :D)
meie umbes 200-kilone saunamees oli umbkeelne, aga niipalju ta aru sai, et oleme euroopast ja üks meist on sakslane. püüdes kundedele meeldida (turiste jm. välismaalasi seal palju ei käi, enamikus olid kohalikud ja muud araabid) tõi vana lagedale, mida ta euroopast ja ajaloost teadis. sestap läks meie mõlema mudimine-küürimine röögatuste "Hitler! Ai laik Hitler! Hitler guud!" saatel. seletused ei kandnud vilja, kuna inglise keelt onu rohkem ei osanud. mul oli juba nats imelik, sakslasel oli nägu lõpuks üsna viril peas... saunaonu ei saand pärast sugugi aru, miks me talle nii kesise bakshsishi (jootraha) andsime. ta ju püüdis nagu oskas!
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

sammal.habe kirjutas:s... saunaonu ei saand pärast sugugi aru, miks me talle nii kesise bakshsishi (jootraha) andsime. ta ju püüdis nagu oskas!


Mina ka ei saa aru, miks siis.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

:P Sai ise ka naerda. Kujutan vaimusilmas ette, kui naljakas see vaatepilt võis olla- mingi paks moslem karjub nilbusi. Hämmastav, et sakslased nii kehva huumorisoonega on. Aga eks need 60 aastat ole teinud oma töö.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Päris hea lugu oli, võttis ka mul muige näole :lol:
Aga sakslased on jah õrnukesed, kui jutuks tuleb Hitler ja II maailmasõda. Eks neil ole ka põhjust väheke piinlikust tunda.
Huvitav kas meie idanaabrid ka kunagi samale tasemele jõuvad. Tavaliselt, kui II maailmasõjast juttu taovad kahe käega vastu rinda ja karjuvad, et meie vabastasime teid fašismist :lol:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Õpetaja

Postitus Postitas Õpetaja »

Tõepoolest hea lugu! Tuletas mulle meelde, kuidas ühe Erna retke ajal saksa vaatlejal tuli üsna mitu kibedat pilli alla neelata umbes samasuguste "pisinaljade" peale. Õrnaks on nad tehtud, seda küll.

õ
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Kuhu kadus ühe noorkommari SOSO postitus, kes kutsus aktiivseid inimesi temaga ühinema? Oleksin isegi tahtnud temaga kampa lüüa :lol:

Õige otsus moded- venelased FOORUMIST VÄLJA :!:
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Veltu kirjutas:Kuhu kadus ühe noorkommari SOSO postitus, kes kutsus aktiivseid inimesi temaga ühinema? Oleksin isegi tahtnud temaga kampa lüüa :lol:

Õige otsus moded- venelased FOORUMIST VÄLJA :!:
Mõnel mehel hakkavad jälle foorumi reeglid meelest minema. Äkki ei teeks paha neid uuesti lugeda enne järgmise read-only saamist :evil:

Näiteks seda kohta modereerimisest ja modereerimispoliitika arutamisest. :twisted:

Postituse kustutamiseks oli aga see põhjus, et seal puudus mingigi seos foorumi temaatikaga. Ning poliitiliste üleskutsete jaoks tasub otsida selleks sobivamaid kohti...
Militaar.net foorum on järelmodereeritav - st kõik foorumi liikmed saavad teha postitusi, kuid teemasse või foorumisse mitte sobivaid postitusi võidakse nihutada sobivasse teemasse või alamfoorumisse, või sootuks kustutada.

Militaar.net foorum ei ole poliitika tegemise ega ideoloogiate üle arutlemise koht.
Postitused poliitikast on lubatud ainult militaar(ajaloo) kontekstis. Üldised arutelud ideoloogiatest, totalitaarsetest režiimidest ning nende kuritegudest ei ole siin sobivad.
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Militaarnet muutus järsku väga aeglaseks! Sisenemist või teema avanemist peab hirmus pika aega ootama, kus viga?
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Mul toimib küll normaalselt.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist