Kremli trollidest

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7188
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Mäletate,kui ta veel sinna saatkonda põgenes,milline mass igasugu vasakpopulste kohale vajus oma toetust avaldama aga eile ei olnud enam kedagi,kes kasvõi plakatiga tee ääres seisaks.
Kuidas seda nüüd õeldaksegi,et iga revolutsioon sõõb oma lapsi.Juba tollal minule natuke totakana tunduv austraalane nautis oma kuulsust tolles ajamomendis ning edaspidi järgnes juba langus.
Teine asi veel,mis ta vasakpoolsuse imidzile rängalt mõjus oli vahest info edastamine parempoolsete vaadetega USA Stabiilsele Geeniusele,minu arust oli see juba täielikult uue peremehe ehk siis Venemaa korraldus ning sellest momendist mängis ta ennast täielikult auti.Väidetavalt,siis,kui tema loodetud diilist(Trump USA juhi näol jätab ta rahule ning ta saab tagasi oma vabaduse) ei saanud asja hakkas ta eriti lollisti käituma.
Tundub,et närvid ütlesid mehikesel üles.
MSNBC loost sain ma aru,miks just austraalane on eriti vihaseks ajanud USA luurejuhid,see ei olevat isegi see,et mees ja tema organisatsioon avaldas salastatud materjale(midagi super üüber saladusi seal ju ei olnud) vaid see,et ta aitas Manningul murda Pentagoni ja CIA turvakoode.Nimelt Manning oli see,kes põõrdus tema poole abi osas,et koode murda.
Ning Assange ei soovita kohtupinki mitte riigisaladuste reetmise eest(ta ei ole ju isegi USA kodanik) vaid lihtlabase arvutikuritegevuse ehk häkkimise eest.Ning ma olen aru saanud,et USA kohtusüsteem annab häkkeritele ikka täie rauaga karistusi,meilt ju ka on USA-sse deporteeritud paar sellist tüüpi ning üks nendest vist sai ka korraliku tärmini,kui ma meenutan.
Asja teeb veel vürtsikamaks see,et varem või hiljem sedasorti tegelased hakkavad kontakti võtma Venemaa luureteenistustega,sest endal hakkab Läänes elu kibedaks minema.Venemaa kasutab tüüpe muidugi viimaseni ära oma propagandas(nagu see Assange) või siis tagatakse elu Venemaal otseselt riigireetmise hinnaga(Snowden).Aga lõpp on alati üks,kui vaja siis visatakse isik "tänavale" nagu kasutatud kondoomile kohane.
Assangele vist tuli see teadvusesse,kui teda politseibussi lohistati,ei lärakaid protestijaid ega Vene jaamu polnud kusagil.Natuke RT valas krokodillipisaraid ja see on ka kõik.
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas PaganHorde »

Ega britid vast ei reklaaminud ka et selle roti järgi sinna minnakse. Venelased lihtsalt passisid peale, või oli neil siseinfo.

Wikileaks tundubki olema venelaste projekt kui n.ö seaduslikult teistele käru keerata. Venemaa kohta sealt midagi väga huvitavat ei leia.
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7188
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Eks need vasakpoolsed arvavad üle ilma,et Venemaal on kõik hästi ja ideaalriik ju neil siiani NSVLiit.Mäletan,kuidas Iirimaal üks iirlane ei saanud kuidagi aru,miks Nõuka impeerium kokku kukkus.See oli tema jaoks ideaalmaa.
Ja kõik paha tuleb loomulikult Läänest,kuigi ise nad naudivad samu mõnusid,mis Läänes elades kaasneb.
vk1
Liige
Postitusi: 1605
Liitunud: 02 Juul, 2007 22:18
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas vk1 »

hehe, olin kunagi ühes foorumis liikmeks, kus oli üheks põhitegijaks austraalia sotsialistist (vist) ajaloodoktor. suht mõõdukas vasakpoolne selline, aga oli kunagi noorena käinud mingi noortevahetusprogrammi raames soomes, kus võõrustajaks oli karjalast venelaste eest põgenenute perekond. see vend rebis mõnuga igasugu nõukaihalejate illusioone pisikesteks tükikesteks faktide ja suurepärase kirjakunstiga :D
Kasutaja avatar
huvitun
Liige
Postitusi: 1285
Liitunud: 28 Mär, 2014 9:20
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas huvitun »

kaugeltuuriv kirjutas:Ja kõik paha tuleb loomulikult Läänest,kuigi ise nad naudivad samu mõnusid,mis Läänes elades kaasneb.
Paraku on niiviisi mõtlevaid debiilikuid väga palju. Nad on nii harjunud sõnavabduse ja olmemõnudega et ei märka neid enam. Eriti vahvad on muidugi lääneriikides elavad "vene patrioodid".
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36340
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Kriku »

Trollipesa Kadriorus:
Kremli esindus Kadriorus

Mitmes varasemas ja ka reedel avaldatud kapo viimases aastaraamatus Kremli toetatud Eesti-vastase tegevuse tõttu ära märgitud MTÜ Inimõiguste Teabekeskus üürib hoones ruume kahel korrusel kokku 64 ruutmeetril. Kirjade järgi tasuta venekeelset õigusabi andvat keskust juhib Aleksei Semjonov (Keskerakond). Ruumid on umbes 50 000 euro suuruse aastatuluga MTÜ saanud enda käsutusse ülisoodsa hinnaga – ruutmeetri eest tuleb keskusel tasuda 1,02 eurot ehk kokku veidi üle 65 euro kuus. Keskuse praegune leping Köleri tänaval kehtib 2023. aastani.

Kuigi lepingu järgi peaks tegutsema Inimõiguste Teabekeskus nii esimesel kui ka teisel korrusel, seisab nende alumise korruse uksel silt MTÜ Minu Riik. Mitte ühelgi selle maja üürnikul pole aga ruumide allüürile andmise õigust ning Kesklinna valitsuse linnavara osakonna juhataja Angela Reinlaidi sõnul pole Inimõiguste Teabekeskus seda ka taotlenud. Kuigi Reinlaid on majas korduvalt käinud, pole ta enda kinnitusel seal kunagi Minu Riigi silti näinud.

Õpilastele riigikogus ja presidendi juures õppepäevi korraldava integratsiooniprojekti Minu Riik juht Toivo Keva (Keskerakond) kinnitas Postimehele, et nad üürivad oma väikest töökohta Inimõiguste Teabekeskuselt juba aastaid. Ta ütles, et varem tegutseti linnale kuuluval pinnal aadressil Estonia puietee 5a, kuid seal alanud remondi tõttu suunas linn nad kuus aastat tagasi ajutiselt Köleri majja.

«Meile tehti ajutine leping Inimõiguste Teabekeskuse allüürnikuna,» kinnitas Keva, kelle sõnul tegi lepingu Kesklinna valitsus. «Öeldi, et kui tulete pärast Estonia puiesteele tagasi, siis on teil ikka eraldi leping. ​Kuna tagasitulekut pole tulnud, oleme seal edasi,» lisas ta.

«Mina maksan üüri ja kommunaalmakseid Inimõiguste Teabekeskusele. Meil pole nendega mingit kirjalikku lepingut. Kui sinna ajutiselt tulime, leppisime suuliselt kokku, et nemad esitavad meile iga kuu arve ja arvestavad ruutmeetrite järgi välja, kui palju miski meile täpselt maksab. Tavaliselt maksame kuus sadakond eurot,» rääkis Keva.

Kuigi Semjonov eitas esialgu, et Minu Riik on nende allüürnik, kinnitas ta hiljem, et nad üürivad Minu Riigile oma esimese korruse pinda. «Me lubasime nad sinna, sest nad on meie sõbrad. Andsime need ruumid Minu Riigile ja nemad maksavad üüri. Mina pole sellega kursis, nende asjadega tegeleb minu naine,» põhjendas Semjonov.

Keva ütles, et tal pole õrna aimugi, millega tema erakonnakaaslase Semjonovi MTÜ tegeleb, ning talle tuli üllatusena, et teabekeskus on pidevalt kapo radaril. Väidetavalt Kremli toetatud MTÜ-lt ruume rentival Minu Riigil on seejuures muljet avaldava koosseisuga nõukogu, kuhu kuuluvad ka presidendi kantselei juht Tiit Riisalo, riigikogu liige Siret Kotka-Repinski (Keskerakond) ja Tallinna reaalkooli direktor Ene Saar.

«Teie info põhjal võib väita, et Inimõiguste Teabekeskus on lepingut rikkudes andnud osa oma ruumidest allüürile omavoliliselt. Kuigi tegemist on väikese ruumi, madala üüri ja ilmselt kahe MTÜ pikaaegse koostööga, ei ole selline käitumine aktsepteeritav. Väidete kontrollimiseks ja selgituste saamiseks oleme esmaspäevaks üürniku esindajad välja kutsunud,» ütles Reinlaid.

Inimõiguste Teabekeskuse kõrval asub ajakirja Kultuur ja Elu toimetus. Majas 2002. aastast tegutseva väljaande peatoimetaja Tea Kurvitsa kinnitusel kolisid nii teabekeskus kui ka Minu Riik majja 2013. aastal. Mõlemad tulid Keva viidatud Estonia puiestee ruumidest.

Kurvits on enda sõnul esitanud linnaosa valitsusse korduvalt pretensioone, et Kremli rahastatud seltskonnale üüritakse soodushinnaga ruume. Kultuuriajakirja toimetuse üür on kolm korda kõrgem: 3,53 eurot ruutmeetri eest.
https://www.postimees.ee/6569369/helded ... oodustused
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7188
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Pangem tähele,et Semjonovi(Kesk) ja Minu riiki juhtiv Kesa(Kesk) on ühe ja sama erakonna juhtimise all.Miks Semjonov nii lahkelt oma väiksemat pinda hakkas rentima seltskonnale,kes saab minna presidendi juurde vabamalt,kui tema vist ei vajagi minu arust küsimist.Tundub,et neile on(Kremlile) vajalik juurdepääs Kadrioru lossi ning selleks vajatakse "puhtamat" asutust,kui nemad ise selle MTÜ Inimõiguste Keskus näol välja mõtlesid.
Midagi ikka tilgub jutuajamistes Semjonovi pundile,mida Moskva hea meelega kuulaks ja hullem on see,kui keegi Semjonovi asutusest ka salaja selle Kesa juhitava kodanike arvutite kallal salaja käiks või saadaks Kremli organitele ettekandeid,kuidas või mismoodi sead MTÜ Minu Riik arvutitesse sisse tungida.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36340
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Kriku »

Pandi Suurbritannias 50 nädalaks (peaaegu aastaks) istuma: https://www.postimees.ee/6657955/briti- ... vangistuse

Eks näis, mis tast edasi saab.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36340
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Kriku »

Austria asekantsler Strache (FPÖ) jäi vahele katsega keelitada vene oligarhi üht ajalehte ostma ning edaspidi tema heaks propagandat tegema, pakkudes vastutasuks tükikesi riigipirukast. Rääkis ka võimalusest erastada osa riiklikust ringhäälingust ORF ja soovis üldse, et asjad oleksid rohkem nagu Ungaris.
https://www.postimees.ee/6686479/austri ... ttu-tagasi
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=86248943

Astus tagasi.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36340
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Kriku »

Skandaal on nii suur, et tulevad lausa erakorralised valimised: https://www.postimees.ee/6686711/austri ... -valimised
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Troll »

Veider on muidugi, miks selle lindi avalikustamisega kaks aastat oodati? Kui salvestati tõesti enne 2017.aasta valimisi, siis oleks selline "pomm" kindlasti valimistulemusi mõjutanud.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Elagu Ukraina
Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 04 Apr, 2017 1:39
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Elagu Ukraina »

Troll kirjutas:Veider on muidugi, miks selle lindi avalikustamisega kaks aastat oodati? Kui salvestati tõesti enne 2017.aasta valimisi, siis oleks selline "pomm" kindlasti valimistulemusi mõjutanud.
Küllap sai Kreml lõpuks aru, et neist austerlastest pole mingit kasu loota, ainult raha tahavad.
Kasutaja avatar
kaur3
Liige
Postitusi: 6198
Liitunud: 26 Juul, 2005 12:09
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas kaur3 »

kaur3 kirjutas:
kaur3 kirjutas:Cambridge Analytica vilepuhuja annab tunnistusi USA senaatorite ees.

https://www.theguardian.com/uk-news/liv ... enate-live
Mueller uurib järgmist Cambridge Analytica juhti.

https://amp.theguardian.com/uk-news/201 ... ssion=true
Netflixis vaadatav dokumentaalfilm Cambridge Analytica loost "The Great Hack"

https://m.youtube.com/watch?v=CAMoPbj3jQE
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36340
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Kriku »

CA kohta võib arvata mitmel moel, aga ma usun, et ühega nõustuvad kõik: turundus on neil võimas!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline